jazykové doučování s učitelkou italštiny

KATEGORIE: Lesbičky

Jazykové doučování s učitelkou italštiny

Autor:
Lenka S.
Publikováno:
23. 3. 2016
Přečteno:
4862x
Sháněla jsem doučování na italštinu. Dala jsem si ten jazyk dobrovolně a teď jsem v něm plavala, nutně jsem ho ale potřebovala dokončit s dobrou známkou. A tak jsem hledala někoho, kdo by mi dovysvětlil gramatiku a hlavně mě naučil pořádně konverzovat o něčem jiném, než jsou barvy a jídlo v hospodě. Procházela jsem inzeráty docela dlouho, než mi padla do oka jedna holčina, která měla čas ve stejnou dobu jako já. U většiny se mi to křížilo s přednáškami nebo to bylo moc drahé. Nabízela doučování u sebe doma a to za příznivé ceny, a tak jsem se nechala nalákat a domluvila se s ní na první schůzce.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsem poprvé klepala na dveře jejího bytu, byla jsem nervózní. Ještě jsem nikdy neměla individuální doučování a tu holku jsem vlastně vůbec neznala, navíc jsem neměla na rozhazování a nechtěla jsem, aby to byl ztracený čas. Otevřela mi půvabná zrzka s úsměvem od ucha k uchu a rovnou na mě spustila italsky. Rozuměla jsem jí každé páté slovo, ale přeci jen jsem vypochopila, co po mě chce a česky jí zvládala odpovídat. Když mi udělala i čaj, který jsem si u ní zvládla „objednat“, konečně se ke mně posadila a plynule přešla do češtiny. Se smíchem poznamenala, že chtěla, abych viděla, že italsky opravdu umí, i když jsem neměla moc možnost jí kontrolovat, když jsem to neuměla, ale že se tvářím tak bezradně, že se mnou bude raději komunikovat česky. Představila se mi jako Zuzka a rovnou vytáhla velkou učebnici italštiny. Popsala jsem jí, co mám za problém, kde se ztrácím, a tak a ona na základě toho rozhodla, že půjdeme pěkně od začátku, abychom měli na čem stavět. Na první hodině jsem tedy lehce zaválela. Sympatická Zuzka byla pořád veselá a velmi trpělivě mi všechno vysvětlovala a doplňovala.

Na další hodinu s ní už jsem se těšila a zvesela jsem klepala na její dveře. Její přítomnost mi byla velmi příjemná, bylo to jako sedět vedle malého dítěte, které se pořád jenom směje. Taková Zuzka byla. Seděla velmi blízko u mě, ale mně to nevadilo, alespoň jsem měla příležitost trochu od ní nasát její energii a elán. Po pár dalších lekcích jsme byly skoro jako nejlepší kamarádky, ona plynule se mnou probírala v italštině oblékání a šminky, já jsem jí ztěžka odpovídala a hlavně nestíhala její breptavé dotazy a otázky. Ona mě ale pořád chválila, jak mi to jde a plácala mě po rukou, a tak.

Když jsem k Zuzce chodila asi tři měsíce, rozhodla se najednou jet podle učebnice a rozebírat téma Láska a vztahy. Slovíčka nebyla žádný problém, gramatiku už jsem uměla z předtím. Moc jsem nechápala, co tím sleduje, ale snažila jsem se s ní držet krok a odpovídat jí na její otázky a dobře doplňovat cvičení v učebnici. Zase mě za každou větu chválila a počínala si jako jindy, jen mi připadala malinko roztržitější, než obyčejně. Během naší vyučovací hodiny se mě dokonce třikrát zeptala na tu samou otázku a to ohledně randění, jestli někoho mám a jestli bych na rande chtěla jít. Teprve až když jsem od Zuzky odcházela domů, tak mi došlo, že to mělo být pozvání. Že nešlo jen o obyčejné konverzační obraty a že by ráda se mnou někam zašla.

A tak jsem se stavila pro jídlo v čínské restauraci, která byla o ulici vedle od Zuzčina bytu, a pak se vrátila ke své učitelce. Když jsem zazvonila, otevřela mi s rozzářenou tváří, kterou měla mírně červenou, přišlo mi, že od slz. Zpočátku na mě zase mluvila italsky, ale pak se upomněla, že hodina už skončila, a tak chtěla přejít do češtiny. Já ji ale nenechala. Pohladila jsem ji po tváři a dala jí uvolněné prameny vlasů za uši. Byla moc hezká, jak se tak na mě usmívala a stydlivě klopila oči. Nemohla jsem se jí nabažit.

A pak jsem se naklonila a něžně ji políbila. Rty měla slané, asi od předchozího pláče, ale zato měkké a teplé. Když jsem se od ní odtáhla, natáhla se ke mně zpátky a chtěla ještě, a tak jsem ji znovu políbila, tentokrát i s jazykem. Lehce jsem jí v ústech kroužila a dotýkala se jejího jazyka, mírně jsem ji také kousla do rtu a pak ji políbila na nos.

Měkce jsem ji položila na sedačku a za neustálého líbání ji začala mnou ňadra přes tričko. Měla je pevná a malá, tak akorát do ruky a to se mi líbilo. Bradavky měla vzrušením ztuhlé, takže když jsem se do nich pustila jazykem a zoubky, měla je už pěkně citlivé. Sundala jsem si taky tričko a podprsenku a dotýkala se svými bradavkami těch jejích a pak ji znovu líbala. Rukou jsem jí přejížděla po jejím nahém hrudníku a rukou klouzala níž a níž. Dotkla jsem se vnitřní strany jejích stehen a cítila, jak sama vlhnu. Kalhotky začínala mít mokré i ona, když jsem se k nim dostala a rukou jí přejížděla přes ně. Jazykem jsem mezitím poznávala pohyby toho jejího. Její dech voněl po malinovém čaji, který jsme předtím spolu vypily.

Kalhotky jsem jí dala stranou a dotkla se její lasturky. Měla ji hezky červenou a pečlivě oholenou, opravdu se mě dneska snažila sbalit. Prstem jsem ji škádlila a jemně se jí dotýkala, až se před mnou kroutila a tiše sténala. Pak jsem se sklonila a lízala ji jazykem. Přejížděla jsem její kundičku od shora až dolů a na klitorisu mírně přitlačila. Rukama jsem si přidržovala její jeskyňku otevřenou a lízala její šťávičku, která z ní vytékala. Sama jsem měla v kalhotách už hotovou potopu. A tak jsem si je sundala a posunula se tak, aby se naše kundičky dotýkaly. Kroutila jsem se tak, aby se naše lasturky třely a sténala u toho. Bylo to hrozně vzrušující, Zuzka mi začala pomáhat a pohybovala se směrem ke mně. Milovaly jsme se spolu tímto způsobem – něžně a pomalu – a přitom to bylo víc, než rychlý sex s chlapem. Hladila jsem si u toho prsa a se zavřenýma očima si užívala každý Zuzčin dotek.

Oběma se nám podařilo dosáhnout orgasmu a o to to bylo krásnější. Unaveně jsem si lehla tak, abych mohla Zuzku stisknout v náručí a dívala se na ni, jak spokojeně a unaveně usíná.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt