kamarádská výpomoc s nadržeností

KATEGORIE: Lesbičky

Kamarádská výpomoc s nadržeností

Autor:
Lenka S.
Publikováno:
16. 12. 2015
Přečteno:
8250x
Večer se měla konat velká párty, a tak jsme s Martou vyrazily do obchodu, koupit si něco nového na sebe. Chtěly jsme být na večer sexy a neodolatelné, a přesně takové oblečení se nejlépe vybírá s kamarádkou. Začaly jsme spodním prádlem, protože co by to bylo za párty, kdybychom alespoň neukázaly podprsenku nebo tanga? Byly jsme připravené na pořádně divokou akci a chtěly jsme si ji užít do sytosti.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Nejdříve jsme si vybraly nějaká tanga a představovaly si zhruba, jak by na nás vypadala. Pak přišly na řadu podprsenky, které jsme si mohly vyzkoušet v kabince. Zalezly jsme do jedné prostornější společně a vysvlékly se z oblečení. Marta měla pevná a kulatá prsa a vybrala si takovou podprsenku, která přesně tyhle jejich přednosti vyzdvihla. Když se v té nové podprsence přede mnou nakrucovala, popadla jsem ji za ně a pořádně jí je v košíčcích porovnala. Podobně mi potom zase ona pomáhala s mým výběrem. Já jsem ovšem moc netrefila střih podprsenky, prsa mi z ní lezla ven, ať mi je tam Marta rovnala, jak chtěla. Se smíchem jsem ji potom odstrčila a podprsenku si vysvlékla. Marta na mě ale zrovna promluvila, a tak jsem se k ní otočila. Byly jsme úplně u sebe, až jsme se vzájemně dotýkaly ňadry. Ani jedna jsme nijak nespěchala zpátky do oblečení, ale najednou se zvenku ozval něčí netrpělivý hlas, který komentoval obsazenost kabinek. A tak jsme se oblékly a se smíchem společně odešly. Užívaly jsme si ty překvapené obličeje lidí ve frontě, když jsme opouštěly jednu kabinku.

Po spodním prádle přišly na řadu minišaty. Chtěly jsme, aby byly opravdu krátké a sexy. Při zkoušení šatů jsme se tedy vyzývavě jedna před druhou předkláněly, přičemž jedna pokaždé kontrolovala, kolik toho šaty odhalují. Marta mě přitom pokaždé pleskla přes zadeček, abych viděla, nakolik je vidět. Bylo to příjemně vzrušující a mrazivé, dostávat takhle od ní na holou. Taky jsem jí to potom hezky vrátila.
Nakonec jsme se vypravily do drogerie, jelikož si Marta chtěla koupit nějakou novou rtěnku. Namazala si rty jedním z testerů a zkoumala se při tom v zrcadle. Ten odstín na ní vypadal dobře, ale ona si nebyla úplně jistá, jestli je to ono. Obávala se hlavně, aby se jí rtěnka rychle nerozmazala, například kdyby někoho políbila nebo tak. A tak jsem si ji přitáhla a vášnivě ji políbila. Jazykem jsem jí zajela do pusinky a dotkala se jejího jazyka. Okamžitě se ke mně připojila a polibek mi oplatila. Když jsme se od sebe odtáhly, překontrolovala se v zrcadle a zkonstatovala, že rtěnka pořád vypadá dobře. A tak si ji koupila.
Večer už se blížil a my se na něj chystaly jak jinak, než opět spolu. Když jsme k Martě dorazila, tak se zrovna sprchovala. Bez přemýšlení jsem se k ní přidala, protože doma jsem na sprchu zapomněla. Marta už byla pořádně namydlená a kluzká. Líbilo se mi, jak její tělo vonělo sprchovým gelem, jak jí pěna stékala po ňadrech a vytvářela zvláštní obrazce. A ona chtěla něco podobného vidět na mě, protože mě strčila pod proud vody a pak mě namydlila svou houbičkou. Přejížděla mi s ní naprosto všude, až jsem se začala smát, jak to lechtalo přes bradavky.
Po společné sprše jsme se namalovaly a nalakovaly si nehty. Pak jsme si natáhly nové spodní prádlo a navoněly se. Chvíli jsme po pokoji pobíhaly polonahé, aby se voňavka usadila. Pak jsme si teprve navlékly sexy šaty a kreativně si učesaly vlasy. Byly jsme připravené.
V klubu už bylo pořádně živo, když jsme tam dorazily. Okamžitě jsme zamířily na bar a daly si jednoho rychlého panáka na oslavu dnešního večera. Potom jsme si objednaly koktejl a svůdným pohledem se pustily do pátrání v okolí. Několik chlapů si nás hned všimlo a vydalo se k nám. Netrvalo to ani deset minut a byly jsme v obležení obdivovatelů. Jak jsem se tak na ně dívala, tak ale s žádným z nich bych do postele nešla. Nikdo z nich nevypadal jako pravý, se kterým bych to chtěla zkusit. A jak jsem se tak dívala na Martinin falešný úsměv, byla na to velmi podobně.
Rozhodla jsem se nás z téhle situace dostat. Strčila jsem něžně do Marty a ukázala směrem k toaletám. Chlapci se nám zdvořile uhnuli, když jsme procházely na dámské toalety, kde jsme se okamžitě opřely o dveře a se smíchem se na sebe podívaly. Ti kluci byli všichni do jednoho ošklivý a ne moc prachatí. Nemělo smysl s nimi ztrácet čas.
Když jsme si společně přemalovávaly rty, posteskla jsem si Martě, že žádný z nich mě nijak nezaujal, ale přesto jsem tak nadržená, že bych asi nakonec šla s kterýmkoliv z nich. Marta se na mě se zděšením podívala a říkala, že to nikdy nedopustí, abych byla takhle zoufalá. Popadla mě za ruku a dotáhla mě do jedné kabinky, kde za námi zavřela hned dveře. Stála jsem v tom malém prostoru a nechápavě se na ni dívala. Marta mi přikázala, abych se posadila na mísu, a když jsem to udělala, klekla si a roztáhla mi nohy. Zařízla mi kalhotky do kundičky a pak ji začala lízat. Špičkou jazyka mi přejížděla přes stydké pysky a zaříznutými kalhotkami mi dráždila klitoris. Okamžitě mi tělem projel nával slasti. Chvíli mě takhle stimulovala, než dala tanga úplně stranou a zabořila mi do kundičky svůj jazyk. Měla ho dlouhý a pevný a vylizovala mi s ním pekáč.
Pak přidala také ruku, se kterou mi doteď masírovala prsa. Nejdříve mi prsty párkrát přejela po vlhké číče a protahovala moje vzrušení. S očekáváním jsem se na ni dívala a tiše sténala blahem. A teprve pak mi do lasturky zasunula dva prsty. Vysouvala je a zase zasouvala velmi pomalu a něžně, až se mi chtělo křičet rozkoší. Sála mi u toho poštěváček a mírně mě kousala do kundičky. Měla jsem ji celou vlhkou od šťávičky, kterou ona mi vylizovala a spokojeně u toho mručela. Zrychlila pohyby rukou a zajížděla do mě hlouběji. Bylo to tak skvělé, navíc, když jsem ještě věděla, že se tu pohybují další lidé, kteří nás mohou každou chvíli odhalit. Když jsem dosáhla orgasmu, postříkala jsem Martě celou ruku svou šťávičkou. Ona si ji z ruky slízla a pak na mě mrkla.
Když jsme se vrátily ke stolu, už jsem na ty chlapy vůbec neměla chuť. Byla jsem Martě opravdu vděčná, že mi takto vypomohla, abych neudělala nějakou chybu a neodešla domů s nějakým pitomcem.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt