když se matka s dcerou dělí o všechno

KATEGORIE: Skupinový sex

Když se matka s dcerou dělí o všechno

Autor:
Lucie B.
Publikováno:
25. 5. 2016
Přečteno:
21681x
Vždycky jsme měly s maminkou k sobě velmi blízko, žily jsme spolu samy, protože táta od nás odešel, když jsem ještě byla malá. Navíc máma mě měla jako mladá holka, takže ani věkově nebyl rozdíl mezi námi nijak hrozný. Máma se udržovala a vypadala doslova jako mladice, často se nám stávalo, že si nás lidi pletly nebo si myslely, že jsme sestry. A my jsme se tomu jenom smály a podobné lichotky si užívaly. Byla jsem pyšná na to, že mám tak hezkou, mladou a skvělou mámu, se kterou můžu probírat naprosto všechno.
article

Co tam najdete:

Náš vztah se ještě pohloubil, když jsem dospěla. Po vysoké jsem se přestěhovala zpátky domů a společně s mámou chodila nakupovat, na kosmetiku, sdílely jsme spolu snad opravdu všechno. A ani jedné nám to nevadilo. Věci se trochu změnily, když jsem si našla přítele a mámu tak odsunula na druhou kolej. I tak jsem ji ale často navštěvovala a přítel to nakonec nedokázal unést, že jsme si s mámou tak blízké, že jsem se s ním musela rozejít. Jeho žárlivých scén a vyčítání ohledně maminky jsem měla plné zuby. A tak jsem se přestěhovala zase k mámě.

Jednou večer jsme takhle seděly u skleničky vína a povídaly si, jací jsou chlapi mizerové. Ani jedna jsme pro ně neměly hezké označení, na druhou stranu jsme si po nějaké chvíli přiznávaly, že masturbování se nedá srovnat se sexem s pořádným chlapem, který má péro až na zem. Smutně jsme vzdychaly nad touto nedomyšleností matky přírody a předháněly se tím, jak dlouho jsme to neměly. Bylo to až trochu smutné. Víno nám přitom mizelo rychle z lahve a velká tabulka čokolády jako kdyby se rozplynula.

Druhý den, když jsem přišla z práce, na mě doma čekalo překvapení. Máma tam seděla v kuchyni s nějakým chlapem a povídali si nad hrnkem kávy. Zmateně jsem pozdravila, složila tašky s nákupem na zem a vytratila se do svého pokoje, abych je nerušila. Posadila jsem se na postel a uvažovala nad tím, jaký je máma zrádce. Zrovna včera jsme se shodly na tom, že žádného chlapa nepotřebujeme, že si hravě vystačíme samy, a ona si tu teď sedí s nějakým tuponěm nad kávičkou. Bylo mi z toho do breku, protože mě právě vyšachovala moje nejlepší kamarádka, kterou jsem měla.

Když asi po dvou hodinách za mnou máma přišla do pokoje, ani jsem se na ni nepodívala. Ona ale místo toho, aby se mi omluvila, spustila lamentování, jak jsem se to k našemu hostovi chovala. Že ona se takhle snaží nám dohodit nějakého chlapa, abychom si mohli užít, a já její snahu takhle zazdím. V tu chvíli mi došlo, co to mělo znamenat, přičemž se mi ulevilo. Máma mě vůbec nechtěla zradit, ale chtěla nám dohodit nějakého společného amanta, který by posloužil jenom na sex a šup pryč.

Druhý den, když jsem přišla z práce, chlap tam seděl znovu a s mámou se zrovna něčemu smál nad kávou. Máma na mě potajmu mrkla a já se posadila ke stolu taky. Včera jsem si ho ani moc neprohlížela, ale dneska jsem s klidným srdcem mohla poznamenat, že máma nám vybrala opravdu pěkný kousek. Mlsně jsem se dívala na jeho rozkrok a přemýšlela, jak velkou kládu tam asi schovává. Ale co na tom, stejně se to dříve nebo později dozvím, až si ji budu cpát do pusy.

Chlapa, kterého mi máma představila jako Marka, jsme společně unoundaly. Já se k němu povážlivě lísala a usmívala se na všechny strany. Máma zase dělala, že jeho vtipy jsou fakt skvělý a neustále se smála. A tak jsme se postupně k němu posouvaly, až jsem mu najednou seděla na klíně a zkoušela jaké má svaly. Zadkem jsem se mu kroutila nad rozkrokem a zkoumala velikost jeho vybavení. Bylo vidět, že Markovi je pěkný teplo, obličej měl celý červený a pták mu v kalhotách znatelně stál. Zaklonila jsem mu tedy hlavu a začala ho líbat. Jazykem mi zmateně bloudil v ústech, jak se mi polibek snažil opětovat. Naše nosy do sebe narážely a sliny se mísily. Vášnivě jsem ho pošťuchovala jazykem a přejížděla mu přes ten jeho. Bylo to opravdu hodně vzrušující.

Máma si mezitím klekla na podlahu, takže jsem se posunula na stranu, aby měla přístup do jeho kalhot. Rozepnula mu hravě pásek a sundala mu kalhoty. Boxerky ještě chvíli nechala a mnula mu ptáka přes ně, než je konečně sundala a na nás vykouknul jeho čůrák. Měl ho menšího, než by se mohlo zdát, ale prostě musel stačit. Držela jsem si ho za bradu a jazykem mu kroužila kolem jeho zmatených úst.

Máma vzala jeho úd do pusy a začala mu ho kouřit. Cítila jsem, jak pode mnou Marek ztuhnul a líbání mu přestalo jít. Klekla jsem si tedy taky na zem a pomáhala mámě. Krouživě jsem jezdila přes jeho klacek špičkou jazyka a rukou mu hnětla varlata, zatímco máma ho kousala do žaludu. Vypadalo to, že se každou chvíli udělá, a tak jsme se rozhodly zpomalit. Máma si vyskočila na stůl a roztáhla nohy. Pod sukní neměla žádné kalhotky, byla na Marka už připravená. A tak se naklonil a začal jí lízat, zatímco já jsem mu kouřila. Hlasitě u toho mlaskal a máma sténala, když jí sál kundičku a pleskal ji po klitorisu dlaní. Ptáka už měl pořádně napumpovanýho, ale já mu ho nepřestávala kouřit. Do pusy jsem si ho dala celýho naprosto hravě.

Když už jsem toho měla dost, sundala jsem si kalhoty a kalhotky, naslinila si kundičku a nabodla se na jeho kopí. Skoro jsem ho v sobě necítila, když jsem se pohybovala sem a tam, a tak jsem si jednou rukou začala mastit kundičku. Marek zatím lízal mámě a ode mě se nechával obsluhovat. Sama jsem se tedy rychleji a rychleji hýbala a šukala se o jeho čůráka, zatímco on měl hlavu zabořenou v mámině vagíně. Hrozně mě vzrušovalo slyšet ji vzdychat.

Slezla jsem z jeho ptáka a nechala mámu, aby si ho taky osedlala. Já jsem se postavila vedle něho a hrála si s kundičkou, zatímco jsem ho líbala. Klacek mu mizel v mámině kundě rychle a pravidelně, až ji z toho měla celou červenou. Její poštěváček se napínal a stahoval, jak se nabodávala na penis. Markova ústa jsem celá prozkoumala, a tak jsem si klekla na zem a lízala vyjíždějícího čůráka ven společně s jeho koulemi. Jazykem jsem sem tam sklouzla mámě k análu a ona se potom udělala. Stahování její kundičky Marka málem dovedlo k orgasmu, ale ona rychle seskočila, abych si mohla zařádit ještě já. A tak jsem na Marka vlezla a při poskakování mu narážela prsy do obličeje. Pleskal mě rukou trochu po zadečku a přidržoval si mě za boky. Přestala jsem potom skákat a jenom se krouživě vrtěla na jeho ptákovi a on se na základě toho udělal.

Bylo to fakt dobrý číslo. Marka jsme po akci poslaly pryč a společně si nahé rozdělaly víno. Připily jsme si na ucházející sex a mámin dobrý nápad.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt