klasika

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Sourozenecká „glory hole“

I když jsme se sestrou oba plnoletí, naši rodiče si hrozně potrpí na takové ty rodinné dovolené, kam musíme jet prostě všichni. Nesnášel jsem to. Už jen při představě té spousty hodin v autě se mi dělalo zle z matčiných snah hrát nějaké hry, jako kdyby nám bylo pět. Sluchátka nám byla zabavena hned při nasednutí do auta, takže nebyla jiná možnost, než těch dobrých pět šest hodin jízdy strávit zíráním z okna a snahou ignorovat oba rodiče i sestru.
Přečíst
Autor:
Dominik Š.
Publikováno:
31. 8. 2016
Přečteno:
13693x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Panny, panicové

Zaučení od nevlastní sestry

Konečně mělo vyjít naše poprvé s Natálií. Oba jsme byli v sexu nezkušení a na naše společné prožití tohoto velkého okamžiku jsme se hrozně těšili. Táta s přítelkyní měli být mimo město a nevlastní sestra měla přespat u přítele, takže jsme měli mít celý dům jenom pro sebe. Byl jsem rozhodnutý udělat z toho nezapomenutelnou noc, a tak jsem to všechno začal chystat už několik hodin předtím, než měla Natálie dorazit. Chtěl jsem, aby to pro nás bylo jedinečné.
Přečíst
Autor:
Dominik Š.
Publikováno:
29. 12. 2014
Přečteno:
15574x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt