klasika

Zralé ženy
article

Drsný sex s vojákem

Můj manžel je voják, takže často odjížděl do ciziny na mise a já jsem v našem udržovaném domě...
Přečíst
Skupinový sex
article

Prošukaný tábor

S kamarádkou jsme měly jet jako vedoucí na dětský tábor. Hrozně jsem se na to těšila, jak si to...
Přečíst

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Zralé ženy

Drsný sex s vojákem

Můj manžel je voják, takže často odjížděl do ciziny na mise a já jsem v našem udržovaném domě byla sama. Pokaždé jsem se nemohla dočkat, až se vrátí a pořádně si mě vezme. Žádný sex na rozloučenou, žádný usmiřovací sex, ale sex po několika měsících odloučení, to byl ten nejlepší, jaký mohl být. Bral si mě přitom skoro jako zvíře, tvrdě, nemilosrdně a já to tak doslova zbožňovala.
Přečíst
Autor:
Hana R.
Publikováno:
19. 11. 2015
Přečteno:
15744x
article

Co tam najdete:

KATEGORIE: Skupinový sex

Prošukaný tábor

S kamarádkou jsme měly jet jako vedoucí na dětský tábor. Hrozně jsem se na to těšila, jak si to tam s těmi mrňaty užijeme a jak „dospělácky“ budeme fungovat s ostatními vedoucími. K našemu zklamání jsme ale hned při odjezdu zjistily, že děti sice jsou super, ale mezi vedoucími není nikomu pod pětatřicet let. Všechno to byli rodiče – někteří si svoje ratolesti brali dokonce s sebou.
Přečíst
Autor:
Hana R.
Publikováno:
11. 8. 2015
Přečteno:
15073x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt