klasika

Lolitky, teen
article

Můj sexy trenér

Trénovala jsem opravdu tvrdě a bylo to znát i na mých časech. Zlepšovala jsem se, ale podle mého...
Přečíst
Lolitky, teen
article

Nezkušená modelka

Už jako dítě jsem toužila, že jednou ze mě bude krásná modelka, která nosí všechny ty úžasné...
Přečíst

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Můj sexy trenér

Trénovala jsem opravdu tvrdě a bylo to znát i na mých časech. Zlepšovala jsem se, ale podle mého trenéra to nebylo dostatečně rychlé. Plavat jsem chodila opravdu každý den a dřela na sobě jako kůň. Čas se sice zkracoval, ale stejně tak i trpělivost mého trenéra, kterým byl mladý a ambiciózní mladík z místní univerzity, kam jsem se toužila dostat. Kdybych byla dostatečně dobrá, mohla bych dostat stipendium, bez kterého bych na další studování mohla klidně zapomenout. A jen kvůli tomu jsem byla ochotná tolerovat buzerování toho pitomce, aniž bych mu musela říct něco nepěkného.
Přečíst
Autor:
Jana P.
Publikováno:
16. 2. 2015
Přečteno:
6927x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Nezkušená modelka

Už jako dítě jsem toužila, že jednou ze mě bude krásná modelka, která nosí všechny ty úžasné šaty, a všichni ji obdivují. Od mala jsem mámě ze skříně kradla sukně a šaty, na které jsem dosáhla, a pobíhala v nich po domě a ještě ve velkých lodičkách na podpatku. Při té vzpomínce jsem se pousmála, protože od té doby jsem se k tomuto snu více než přiblížila. Opravdu jsem během puberty hrozně vyrostla, také výškový limit jsem splňovala a neustále jsem se snažila udržet v kondici. A proto jsem dneska seděla v čekárně svého prvního většího konkurzu, díky kterému bych se mohla dostat na lepší místa, než jsou malinká mola v obchoďácích.
Přečíst
Autor:
Jana P.
Publikováno:
12. 1. 2015
Přečteno:
8096x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt