klasika

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Rough sex s matčiným přítelem

Moje máma si zase po nějaké době našla přítele, se kterým si opět myslela, že jí to vydrží až na věky věků. Pořád ho přede mnou chytala za zadek a jazykem mu přejížděla po obličeji, až se mi z toho zvedal žaludek. Ona přítele mít mohla, ale jakmile jsem si nějakého kluka našla já, tak mi ho okamžitě zastrašila. Nikdo se mnou díky ní dlouho nevydržel. Opravdu jsme spolu neměly zrovna idylický vztah, ona mi pořád něco zakazovala a přikazovala, i když už jsem byla dávno plnoletá. Bylo mi devatenáct, mohla jsem si dělat, co jsem chtěla, no ne?
Přečíst
Autor:
Linda F.
Publikováno:
9. 11. 2016
Přečteno:
8309x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt