klasika

Skupinový sex
article

Mokré snění

Už delší dobu jsem chtěla vyzkoušet v sexu něco nového. Měla jsem teď pro to prostor, jelikož...
Přečíst

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Sto dvacátý zářez na pažbě

Velká sobotní noc byla tady. Těšily jsme se jako malé děti před vánočním stromečkem, až se budeme moci předvést v nových hadřících, které jsme si speciálně kvůli dnešnímu večeru pořídily. Společně s dalšími lidmi jsme se chystaly do víru nočního života plného světel, hudby a alkoholu. Hlavně toho alkoholu.
Přečíst
Autor:
Lucie M.
Publikováno:
23. 1. 2015
Přečteno:
3888x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Zralé ženy

Pomsta nevěrnému muži

Jsem vdaná žena se dvěma malými dětmi. Manžel byl neustále v práci, domů chodil, až když děti dávno spaly, a ani já jsem si ho pořádně neužila, protože byl pořád unavený. Akorát si zvládl ohřát večeři, najíst se a svalit se do postele, kde okamžitě usnul jako dřevo. Byla jsem z tohoto života nešťastná, ale říkala jsem si, že je to jenom momentální stav a jistě se všechno brzy vyřeší. Mnohdy jsem čekala sexuálně nabuzená, ale pro manžela jsem byla už jenom vzduch. Přesněji řečeno ten, kdo umí uvařit a uklidit.
Přečíst
Autor:
Lucie M.
Publikováno:
20. 11. 2014
Přečteno:
9829x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Skupinový sex

Mokré snění

Už delší dobu jsem chtěla vyzkoušet v sexu něco nového. Měla jsem teď pro to prostor, jelikož přítele jsem už nějaký ten čas neměla. Inspiraci jsem hledala především na internetu, přesněji řečeno na všech možných porno kanálech, které jsem znala. Zkoumala jsem jednotlivé kategorie a představovala si, že jsem namístě těch hereček, že to jsem já, komu ti sladcí kluci masírují kundičku, že jsem to já, kdo kvílí během pořádného orgasmu, že to jsem já, na koho stříkají teplé sperma a já ho pak polykám.
Přečíst
Autor:
Lucie M.
Publikováno:
1. 7. 2014
Přečteno:
8338x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt