klasika

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Zralé ženy

Nadržená ženská na vymrdání

Přišla jsem domů z práce a byla jsem nadržená. Nejdříve jsem přemýšlela o tom, že bych si pohrála sama se sebou, ale přeci jen chlap je chlap. A tak jsem zatnula zuby a čekala na manžela, který chodil většinou o dvě až tři hodinky po mě. Netrpělivě jsem poposedávala u stolu a pila kafe, zatímco mi kundička vlhla s každou další sekundou víc a víc. Očima jsem posouvala čas na hodinách, jak jsem se nemohla dočkat, až mě manžel konečně vybuší.
Přečíst
Autor:
Marie Š.
Publikováno:
17. 8. 2016
Přečteno:
11722x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt