klasika

Panny, panicové
article

Svůdná knihovnice

Nervózně jsem přešlapoval v uličce číslo deset a pohledem přejížděl přes hřbety jednotlivých...
Přečíst

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Zralé ženy

Babča Helča, která věděla, co chce

Již pátým rokem jsem studoval na lékařské fakultě Masarykovy univerzity a i přes náročné učení stále doufal, že jednoho dne ze mě bude uznávaný doktor, který bude pomáhat lidem. Než se však tento sen měl stát skutečností, bylo zapotřebí, abych si nějak vydělával na studia. Když mi fakulta domluvila místo na půl úvazku, byl jsem jim neskonale vděčný. Domov důchodců, který jsem měl nedaleko bytu, nebyl špatným místem a byl jsem si jistý, že se tam budu mít dobře.
Přečíst
Autor:
Pavel H.
Publikováno:
6. 8. 2014
Přečteno:
12458x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Panny, panicové

Napoprvé s ošklivkou

Už tři roky jsem byl na střední a stále jsem nezasunul. Nebylo to tím, že bych byl nějak extra ošklivý nebo tak, ale jednoduše se pro to nenaskytla příležitost. Ne jako všem mým kamarádům, kteří o svých sexuálních zkušenostech mleli neustále, a já tak byl z debaty venku. Zkoušel jsi tuhle polohu? Ne. Dělals to už na tomhle místě? Ne. Jaké kozy měla ta tvoje? Žádný.
Přečíst
Autor:
Pavel H.
Publikováno:
4. 7. 2014
Přečteno:
7953x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Táborová stezka odvahy

Na tábory jsem jezdil rád už jako malý prcek, a tak když mi bylo nabídnuto, abych jezdil jako vedoucí, neváhal jsem ani minutu. Už od ledna jsem se vždycky těšil a přemýšlel, čím bych děcka překvapil, šokoval nebo pobavil. Snažil jsem se vymyslet nové hry a hlavně témata, která by je něčím oslovila a zaujala. Nejvíce záležet jsem si potom dával na svém kostýmu na poslední diskotéku.
Přečíst
Autor:
Pavel H.
Publikováno:
23. 6. 2014
Přečteno:
8300x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt