klasika

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Zralé ženy

Sex v dopravní zácpě

S manželkou jsme jeli na návštěvu k její sestře. Byla to taková ta klasická, nudná, rodinná večeře, kdy jste rádi, že před sebou máte talíř a nemusíte pořád se všemi komunikovat. Dalším typickým aspektem je neustálé sledování hodinek a snaha silou vůle urychlit obíhání ručiček.
Přečíst
Autor:
Roman Š.
Publikováno:
21. 12. 2016
Přečteno:
8076x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Velikonoční šukačka

Na Velikonoce jsem se rozhodl jet ke své přítelkyni na pomlázku, aby mi holka do roka neuschla. Dostatečně dopředu jsem si na to připravil vrbové proutky a upletl si pořádnou pomlázku, abych mohl Julii vyprášit kožich. Na koledu jsem se těšil jako malej kluk.
Přečíst
Autor:
Roman Š.
Publikováno:
28. 4. 2015
Přečteno:
10187x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt