klasika

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Hasička sexuální chutě

Hasiči mají hasit. A to, že umí hasit opravdu všechno, jsem si ověřil na jedné akci, kterou pořádal sbor dobrovolných hasičů z vedlejší vesnice. Konala se na návsi, byly to nějaké závody, pro děcka tam bylo opékání buřtů a pro veřejnost podívaná na to, co všechno musí dobrovolní hasiči a především hasičky zvládnout. A že toho není málo. Zatímco jsem přežvykoval buřta s hořčicí, sledoval jsem ty slečny, které na startovní čáře vypadaly tak křehce, jak zápasí s těžkými hadicemi, jak se jim třepou pevné zadky, když běží hasit improvizovaný oheň. Málem jsem se tou hořčicí pokecal, jak mi spadla čelist.
Přečíst
Autor:
Tomáš M.
Publikováno:
11. 7. 2018
Přečteno:
5656x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Panny, panicové

Silvestrovský creampie a tlustá Magda

Ne, že bych byl nějaký romantik, ale musím se přiznat, že jsem vždycky věřil na pravou lásku, zamilovanost a tu pravou. Jenomže s ubývajícími měsíci a nepovedenými schůzkami jsem o tyto iluze přicházel. Faktem ovšem zůstávalo, že jsem byl panic. Všichni moji kamarádi už samozřejmě dávno zasunuli, jen já jsem byl ten exot, který čekal na tu pravou holku, se kterou by potom zůstal déle, než jeden týden. Blížil se konec roku a moje odhodlání nevstoupit do nového roku jako neposkvrněný a nezkušený, nabývalo na reálných obrysech.
Přečíst
Autor:
Tomáš M.
Publikováno:
27. 1. 2016
Přečteno:
7910x
article

Co tam najdete:

KATEGORIE: Panny, panicové

O panictví jsem přišel s prostitutkou

Stále jsem byl panic. Mohl jsem si za to ale jistým způsobem sám. Holku jsem nehledal, celý den jsem doma seděl u world of warcraft a nechodil chodit mezi lidi. Ve škole jsem byl průměrným žákem a to naprosto ve všem. Se známkami, vzhledem i chováním. Neměl jsem prachaté rodiče, kteří by pořizovali značkové oblečení a každý týden nejnovější iphone, takže jsem logicky nebyl in. A jelikož jsem byl v mnoha ohledech průměrný a v několika dalších lehce podprůměrný, žádná o mě ani neměla zájem. Navíc slepice, které jsme měli ve třídě, mi za námahu ani nestáli.
Přečíst
Autor:
Tomáš M.
Publikováno:
25. 6. 2015
Přečteno:
8632x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt