klasika

Lolitky, teen
article

Plesové žně

Plesová sezóna byla v plném proudu a já vymetl každý bál, který se v mém okolí konal. Byla to...
Přečíst

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Skupinový sex

Gangbang na vinobraní

Kamarád patřil do rodiny vinařů, tak nás na podzim pozval celou partu na vinobraní. Mělo nás přijet asi deset, ale postupně jsme jako mouchy odpadaly, až nás přijelo jenom pět, včetně jedné kamarádky. Byla hodně společenská, takže jí ani nevadilo, že je mezi námi sama zástupkyně něžného pohlaví. Popravdě v tom, že byla žena, spočívala její výhoda, neboť nejenom, že byla námi obletovaná, ale také toho mnohem víc vydržela, co se týče vína. My zatvrzelí pivaři jsme měli co dělat po dvou skleničkách vína, zatímco ona je do sebe házela s obdivuhodným profesionálním švihem v zápěstí.
Přečíst
Autor:
Viktor T.
Publikováno:
9. 11. 2017
Přečteno:
10181x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Skupinový sex

Dámská jízda na mém ptáku

Nikdy jsem nefungoval jako striptér nebo gigolo, ale jedna moje kamarádka se i tak rozhodla, že jsem perfektní dárek pro jednu její nezadanou přítelkyni, která slavila narozeniny. Byl jsem jednoduše pozvaný na velkou oslavu, na které měly být jen ženské a měl jsem tam zatancovat a předvést se v dobrém světle. Pokud to půjde dobře, mojí prací bylo oslavenkyni vylízat, popřípadě jí udělat dobře svými dlouhými a obratnými prsty. Nejdříve jsem do toho jít nechtěl, ale bylo fakt, že jsem neměl nic lepšího na práci, přítelkyně na mě doma taky žádná nečekala, tak proč bych nešel?
Přečíst
Autor:
Viktor T.
Publikováno:
24. 2. 2016
Přečteno:
12649x
KATEGORIE: Lolitky, teen

Plesové žně

Plesová sezóna byla v plném proudu a já vymetl každý bál, který se v mém okolí konal. Byla to velmi dobrá příležitost opít pár holek a užít si, protože přítelkyni jsem stále neměl a popravdě jsem na nějaké usazování ještě nemyslel. Chtěl jsem si užívat svobody, dokud se to jen dalo a plesové období pro to bylo to pravé. Všude byla spousta povolných holek, která se nechala několika panáky za pár kaček opít do takového stavu, aby byla ochotná jít ke mně domů. Ráno po bolehlavu je potom zase naopak nebylo moc těžké vykopnout – většinou si toho moc nepamatovaly a samy se tak styděly, že kolikrát jsem se probudil a už byly pryč.
Přečíst
Autor:
Viktor T.
Publikováno:
26. 2. 2015
Přečteno:
4200x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt