lesbičky

KATEGORIE: Lesbičky

Nadržená babča a vnukova mladá

Můj vnuk už delší dobu chodil s nějakou slečnou, pořád o ní mluvil a tak hezky se přitom usmíval. Hrozně moc jsem ji pro jeho vyprávění chtěla poznat, a tak jsem ho i s jeho přítelkyní pozvala na víkend k sobě na chalupu, že si mohou udělat nějaký hezký výlet do okolí a zároveň se taky trochu lépe poznáme. Vypadalo to totiž, že to s ní myslí vážně. Už dávno jsem byla bez manžela a samota mě popravdě trochu tížila, takže jsem byla opravdu ráda, když Matěj přijal.
Přečíst
Autor:
Eliška K.
Publikováno:
3. 2. 2016
Přečteno:
8230x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt