lesbičky

KATEGORIE: Lesbičky

Hádka vyvrcholila sexem

Semestr teprve začal a už jsem toho měla plné zuby. Byla jsem tak nadšená, když jsem si doma balila svoje saky paky a stěhovala se na koleje, ale teď se z toho všeho stala děsivá noční můra. Na pokoji jsme měla nějakou medičku, která se neustále učila, a naprosto všechno ji rozčilovalo. Nesměla jsem chodit, nesměla jsem jíst, nesměla jsem pít, v podstatě byl problém i to, že jsem dýchala. Ta holka se jmenovala Klára, ale mezi kamarády a spolužáky jsem ji okamžitě překřtila na krávu. Vždycky, když mi chtěla něco vytknout, tak si pro to našla tu nejnevhodnější příležitost, jakou mohla. Takhle na mě křičela, když jsem volala rodičům, telefonovala mi na přednášky nebo mi nechávala hnusné vzkazy na dveřích tak, aby si je mohli přečíst všichni ostatní.
Přečíst
Autor:
Kamila K.
Publikováno:
28. 12. 2017
Přečteno:
6740x
article

Co tam najdete:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt