lesbičky

article

Pyžamová párty

Rozhodla jsem se, že u sebe uspořádám menší párty pro kamarádky. Váhala jsem nad tím, jak to celé...
Přečíst
KATEGORIE: Lesbičky

Pyžamová párty

Rozhodla jsem se, že u sebe uspořádám menší párty pro kamarádky. Váhala jsem nad tím, jak to celé pojmout, ale nakonec zvítězila představa pyžamové párty. Napsala jsem tedy pěti kamarádkám, co se chystá, a všechny odpověděli kladně. Nadšeně jsem se mohla pustit do připravování toho pyžamového mejdanu.
Přečíst
Autor:
Karolína K.
Publikováno:
18. 4. 2018
Přečteno:
5160x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lesbičky

Růže mé zahradnice

Nedávno jsem si najala poradkyni přes zahrady, která mi měla dát tu mou do pucu. Dlouhé roky jsem se o ni pořádně nestarala, ale rozhodla jsem se, že je nyní čas ji obnovit. Dala jsem Markétě, své zahradnici, neomezené možnosti a finance a poslala jí do té džungle, která mi vznikla za domem. Byla to mladá holka, která nedávno dokončila vysokou školu, tak jsem byla zvědavá, jak si se svou první velkou zakázkou poradí. Se zájmem jsem ji sledovala zpoza okna, když se procházela půl metru vysokou trávou a mapovala si prostorové možnosti a rozmístění stromů. Byla velmi pěkná, jak se jí ve vlasech lesklo slunce, a se šaty si pohrával vítr.
Přečíst
Autor:
Karolína K.
Publikováno:
25. 5. 2015
Přečteno:
3497x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt