lesbičky

article

Lesbičky na webce

Přítelkyně Diana studovala na vysoké škole, takže přes týden pobývala na koleji se spolubydlící...
Přečíst
KATEGORIE: Lesbičky

Lesbičky na webce

Přítelkyně Diana studovala na vysoké škole, takže přes týden pobývala na koleji se spolubydlící Vilmou. Vídali jsme se sice jenom během víkendů, ale přesto u nás tento vztah na dálku relativně dobře fungoval. Každý večer jsme si spolu volali přes Skype, takže jsem se na ni mohl dívat a povídat si s ní téměř stejně, jako kdybychom byli spolu. Někdy jsme měli dokonce i sex přes webku, když tam její spolubydlící nebyla a byla na to chuť.
Přečíst
Autor:
Tomáš L.
Publikováno:
16. 2. 2017
Přečteno:
3489x
article

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt