lesbičky

KATEGORIE: Lesbičky

Kamarádská výpomoc s nadržeností

Večer se měla konat velká párty, a tak jsme s Martou vyrazily do obchodu, koupit si něco nového na sebe. Chtěly jsme být na večer sexy a neodolatelné, a přesně takové oblečení se nejlépe vybírá s kamarádkou. Začaly jsme spodním prádlem, protože co by to bylo za párty, kdybychom alespoň neukázaly podprsenku nebo tanga? Byly jsme připravené na pořádně divokou akci a chtěly jsme si ji užít do sytosti.
Přečíst
Autor:
Lenka S.
Publikováno:
16. 12. 2015
Přečteno:
8084x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt