pomilovala jsem svou kamarádku

KATEGORIE: Lesbičky

Pomilovala jsem svou kamarádku

Autor:
Johana D.
Publikováno:
10. 1. 2019
Přečteno:
11569x
Byla jsem vdaná přes třicet let. Během té doby jsme odchovala tři děti, které už všechny odešly z domu. Nejstarší syn měl už svou rodinu, prostřední dcera se odstěhovala do ciziny a nejmladší měla práci v hlavním městě. S manželem jsme tedy zůstali doma sami. Netrpěla jsem přímo syndromem opuštěného hnízda, ale přesto jsem pociťovala jakousi propast mezi mnou a manželem. Teď když doma nebyly děti, neměli jsme si toho tolik co říct. Každý jsme měli rádi svůj čas. Spali jsme sice spolu, ale už to nebylo takové živelné jako dřív. Jiskra zkrátka po tak dlouhém manželství vyhasla. Jelikož jsme ale byli na sebe zvyklí a brali jsme se jako dobří kamarádi, nepřemýšleli jsme o rozvodu.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Ale já zato přemýšlela o nějaké nové zálibě, které bych se mohla věnovat. Měla jsem příliš volného času, který jsem neměla kde přímo utopit. Další den jsem narazila na leták se cvičením. Řekla jsem si, že je pravda, že nemám tolik pohybu a tohle jogistické cvičení znělo jako celkem fajn věc. Tak jsem si zapsala čas a místo a o týden později se šla zapsat na první hodinu. Velmi mě potěšilo, že jsem v místnosti nebyla nejstarší, i když nejmladší taky ne. Našla jsem si svoje místo v zadní řadě a váhavě tam postávala. Lektorka si dávala poměrně načas a já už si začínala připadat hloupě, jak jsem tam tak postávala. Většina ženských tvořila hloučky a vzájemně si povídaly. Jenom já tam stála jako trubka.

„Poprvé?“ otočila jsem se za hlasem a všimla si, že ke mně přistoupila nějaká podobně stará žena. Přikývla jsem.

„Já jsem Marcela,“ představila se mi a já učinila totéž. Podali jsme si ruku. Měla pevný a sebejistý stisk.

Od další konverzace nás odvedla instruktorka, která konečně dorazila. Představila se nám a potom se hned pustila do vysvětlování toho, co to vlastně jóga je. Marcela dělala při jejím povídání opičky, takže jsem se tiše smála do ruky, místo abych pořádně poslouchala. První cvik jsem tedy okamžitě zvrtala, jak jen jsem mohla. Instruktorka si toho všimla a nezapomněla to palčivě okomentovat, abych příště dávala lepší pozor, že když budu dělat cviky špatně, tak se taky můžu zauzlovat. Marcela na to konto udělala další posunek a grimasu, až jsem se neudržela a vyprskla smíchy. To se opakovalo ještě dvakrát, než instruktorce došla trpělivost a vykázala nás z hodiny.

„Nezajdeme místo cvičení na kávu a dortík?“ zeptala se mě Marcela a já hned souhlasila. Z kavárny jsem se domů vrátila o dvě hodiny později, než jsem avizovala. Konečně jsem měla manželovi co povědět, když se mě zeptal, jak jsem se měla. Vyprávěla jsem mu o své nové kamarádce, se kterou mám domluvenou další schůzku na další den.

Na cvičení jsem dávno zapomněla, zato s Marcelou jsem se scházela každý den. Svůj volný čas jsem věnovala téhle volnomyšlenkářské ženštině, která mě tahala z jedné akce do druhé. Postupně se ze mě stávala známá osobnost, protože kam jsme vkročily, odtamtud nás dávaly vyvést.

Nejinak tomu bylo v případě jednoho autorského čtení v knihovně. A protože bylo ještě poměrně brzo, zeptala se mě Marcela, jestli bych nechtěla ještě zajít na kávu k ní. Byla jsem už u ní několikrát, takže jsem jí řekla, že proč ne.

„Turka nebo rozpustnou?“ zeptala se mě, když dávala vodu do konvice. Řekla jsem si o rozpustnou a posadila se k pultu, který v kuchyni měla, abych na ni viděla. Bydlela sama, manžel od ní už dávno utekl za nějakou mladší milenkou. A ona se s tím vyrovnávala právě tímto způsobem života. Byla nekonvenční, všechno chtěla vyzkoušet a poznat. Ráda jsem s ní trávila čas.

Postavila se z druhé strany pultu a upřeně se na mě dívala. Bylo mi to trochu nepříjemné, ale nevěděla jsem, kam uhnout očima. Voda v konvici bublala a Marcela mě dál bez hnutí pozorovala. A pak se natáhla přes pult a srovnala mi pramen vlasů, který mi spadl do očí. Dala mi ho něžným dotekem za ucho a mě z toho úplně po tom hořela tvář, kde se mě dotkla. Vnímala jsem vibrace mezi námi a ona zřejmě taky. Naprosto přirozeně jsme se k sobě natáhly a políbily se.

„Ještě nikdy jsem nic podobného neudělala,“ řekla jsem jí a ona se začervenala a řekla, že taky ne. Ale pak dodala, že by si to ráda zopakovala.

Naše rty se znovu spojily a tentokrát se mezi ně vetřel i jazyk. Marcela mě hladila po tváři, a přitom svými vlhkými rty mlaskavě sála ty mé. Rty jsme měly doslova rudé, jak jsme se propojovaly a zase rozpojovaly. Marcela mě potom políbila na hranu čelisti a na krk. Hladila mě u toho po ňadrech a já její doteky opětovala. Měla mnohem citlivější bradavky než já, po jednom pohlazení se jí hned ztopořily a já si tak s nimi mohla snadněji hrát. Vyndala jsem jí prsa ven na svobodu a přisála se na její prs. Druhý jsem tiskla a hnětlo ho jako těsto na chleba. Jazykem jsem se sotva dotýkala její bradavky a šimrala ji tak na její špičce.

Ruce mi klouzaly po jejím těle, až se zastavily na zadečku. Svůdně ho na mě vyšpulila. Plácla jsem ji po něm a pak se přes něj dostala až k její kundičce. Sekret se jí už propíjel skrz kalhotky, jak tam měla vlhko. A tak jsem je dala stranou. Prstem jsem rozhrnovala její pysky a prostředníčkem jemně cvrnkala do jejího klitorisu. Sténala mi do vlasů a skoro se přitom neudržela na nohou.

Přesunuly jsme se na sedačku. Vzájemně jsme se svlékaly a líbaly se přitom. Marcela pak na mě nalehla a vášnivě mě líbala. Naše nahá těla po sobě klouzala a třela se o sebe. Hlavně prsa a kundičky si spolu rozuměly. Marcela mě pusinkovala na rtech, pak přešla na krk, pak na ňadra, bříško a nakonec sklouzla až k mé kundičce. S pohledem upřeným na mě mi jazykem rozrážela semknutou oponu a zkoumala všechna moje zákoutí. Kundičku jsem měla červenou samou krví, jak jsem byla rozpálená. Klitoris jsem měla doslova dvakrát takový, jak naběhnul slastí. A Marcela toho využila. Jakmile jsem měla dole dostatečně vlhko, nasedla na mě křížem. Naše nohy tvořily nůžky, také jsme se k sobě přisály kundičkami. Ty se spolu líbaly a mi jenom sténaly blahem. Držela jsem se Marcely za ruce, a přitom krouživými pohyby pánve vycházela vstříc její vagíně. Ta se k té mojí tiskla. Mlaskalo to a přitom to bylo hrozně vzrušující. Obě naše kundy byly tak vzrušené, že klitoris o sebe brnkaly jako při eskymáckém polibku. Snadněji se nám tak třelo a dráždilo.

Těsně před orgasmem jsem se prohnula v zádech do luku a se zavřenýma očima se nechala zaplavit slastí. Cukala jsem s sebou a ten pohyb a i moje vzrušení udělalo své a Marcela vyvrcholila chvilku po mě. Společně jsme křičely na celý její dům a těla se nám přitom třásla. Když bylo po všem, Marcela nám došla konečně zalít kávu, která na to čekala už dvacet minut.

 

!!!UŽIJTE SI NEZAPOMENUTELNOU STIMULACI KLITORISU!!!

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt