letní hromadná šukačka v bazénu

KATEGORIE: Skupinový sex

Letní hromadná šukačka v bazénu

Autor:
Eliška B.
Publikováno:
26. 9. 2018
Přečteno:
12316x
Bylo vedro k zalknutí. Kámoška nám nabídla, abychom se k ní přijeli vykoupat, což nám rozhodně nemusela říkat dvakrát. Do půl hodiny jsme se u ní sešli v poměrně hojném počtu. Bylo nás nějakých devět nebo deset nebo dokonce možná dvanáct. Uřícený jsme byli jako koně, takže jsme hned naskákali do vody. Kámoška napouští bazén ze studny, takže voda je sice čistá, ale ani v nejmenším není průzračná. Není v ní v podstatě nic vidět. Po prvotním osvěžení nám trochu otrnulo.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Skočili jsme znovu na kola a jenom tak v plavkách jsme dojeli do nejbližší sámošky a koupili jsme si zásobu „dobrého pití“. Hezky jsme si to všechno nanosili k bazénu a utábořili se u něj. Bylo opravdu hrozný hic, a proto nebyl ani hlad. Spíš jenom žízeň. A to se neobešlo bez následků. Když se pije bez jídla, tak potom to jde ráz na ráz.

Asi po hodině jsme naskákali znovu do vody a dělali blbosti. Původně šlo jenom o stříkání, potom se to zvrtlo v kohoutí zápasy, a nakonec na honěnou ve vodě. Když už se začínalo smrákat, tak většina holek zamířila domů nebo někam pryč od bazénu. Zůstala jsem tam víceméně se třemi kluky sama. Jo a ještě s jednou kamarádkou, která tam měla přítele. Takže nás tam bylo něco kolem šesti.

A v tu chvíli kluky nenapadlo nic lepšího, než že si zahrajeme na slepou bábu. Jeden měl mít zavřený oči a hledat ostatní po hmatu v bazénu, zatímco ostatní před ním budou utíkat. Zdráhala jsem se, ale jelikož už jsem byla docela pod parou, tak jsem se nechala od kluků přesvědčit. Ta kámoška taky naléhala, že to bude sranda. Tak jsme vybrali jednoho kluka jako babu a rozutekli se do všech koutů bazénu.

Musela jsem uznat, že to byla opravdu sranda. Utíkala jsem před kámošem a div jsem se přitom nezalkla vodou. Zpočátku jsme se chytali jenom za ruce a popleskávali po tvářích, vzájemně jsme se provokovali plácáním do vody a stříkáním na babu. Když jsem ale v jednu chvíli utíkala a nedívala se, kam to vlastně jdu, nabourala jsem do jiného kámoše. A ten té srážky využil a sáhnul mi na zadek. Absolutně jsem tomu nevěnovala pozornost, protože to bylo v zápalu boje. Jenomže potom se to stalo znovu. A pak, když mě chytila baba, tak mi ošahal prsa. Pěkně mi je prohmátnul. Pořád jsem se tomu ale ještě smála a radši si na to dala dalšího panáka, abych si to nijak nepřipouštěla.

Jako baba jsem nezůstala dlouhou – podařilo se mi chytit kámoše, který to ale udělal schválně. Nahmatala jsem totiž jeho ztopořenýho ptáka. Beze slova jsem mu předala babu a schovala se do rohu bazénu. Ta hra začala nabírat na obrátkách. Všichni ostatní včetně tý kámošky se ale hrozně dobře bavili, tak jsem nechtěla kazit srandu.

Asi po deseti minutách a dalších loku z lahve rumu jsem už zapomněla, co se vlastně stalo a vrátila jsem se plnohodnotně do hry. Provokovala jsem babu a potom utíkala, stejně jako ostatní. Stála jsem u hrany bazénu a jeden kámoš se mnou. Pod hladinou jsem ucítila, jak na mě sahá a hladí mě po stehnech. Když viděl, že se nebráním, tak mi roztáhl nohy a rukou mi zajel do kundy. Voda sice všechnu vlhkost odnesla, tak jsem nebyla vůbec kluzká, ale to mu nebránilo, aby mi ji neprstil. Jelikož už se blížila baba, tak jsem dostala příležitost uhnout jeho nenechavým rukám a přesunout se.

Na druhé straně bazénu jsem se ocitla blízko jiného kámoše, který zašel ještě dál. Stál v rohu bazénu pokrčený a jeho vzpřímený penis jsem doslova pocítila v prvním okamžiku. Držel si ho pevně v ruce. Nevím, kde měl plavky, ale na sobě rozhodně ne. Přitáhnul si mě k sobě blíž a herdou do zad si zajistil, že jsem vyšpulila zadek. Najednou jsem měla jeho pinďoura v kundě a poskakovala na jeho rozkroku. K našemu poskakování se všichni přidali a dělali tak vlny, které měli zmátnout současnou babu. A nejenom ji, maskovalo to i to, co se odehrávalo přede všemi v bazénu. Kámoš mě před nimi přímo mrdal! Zkoušela jsem se nenápadně uvolnit z jeho sevření, ale nešlo to. Cítila jsem, jak se mi vagína stahuje kolem jeho čůráka, který mi zajížděl hluboko dovnitř. Kámoš si mě držel za boky a tvrdě si mě narážel na svůj klacek.

Když se přiblížila baba, tak mě kámoš pustil a já mohla utéct. Než jsem si ale stihla natáhnout stažené plavky, už jsem přistála v náručí toho kámoše, co tam měl přítelkyni. Sice stála vedle nás, ale to ho neodradilo od toho, aby mi šahal na kozy. A potom mezi nohy. Znovu jsem v mindě ucítila ptáka, ale tentokrát trochu menšího. Prudkými výpady pánve mi ho tam rval a přitom mi nepřestával masírovat klitoris. Držela jsem pevně sevřené rty, ale sem tam se z nich něco vydralo. Nikdo to ale neslyšel, protože jsme mátli babu pleskáním rukou do hladiny.

Přímo vedle mě stáhla přítelkyně kluka, který mě zrovna mrdal. Od toho šukání mě bolel zadek, jak do mě bušil. Kunda už mě bolela od předchozího ptáka, navíc jsem v ní neměla dost vlhko. Ve vodě se tak snadno nepromazávala. Přesto se mi pravidelně stahovala a cukala. Vzrušovalo mě to. I když měl ten kámoš docela malýho ptáka, tak mě stálo dost sil mlčet a nekřičet. Propletla jsem si pod vodou jeho ruce se svýma a pevně si objímala boky. Slyšela jsem, jak mi funí do ucha, jak je čím dál víc vzrušený a jak je přitom namáhavé tohle číslo. Těsně před jeho vyvrcholením jsem ale poskočila stranou, abych se uhnula pátravým rukám baby. Navíc jsem mu to nehodlala jenom tak darovat, i když jsem se o orgasmus připravila taky. Já jsem si ale s tím nemusela lámat hlavu, protože v zápěstí se na mě vystřídal další kámoš. Jeho pták byl ochablejší než ti dva předchozí. On to ale kompenzoval tím, že měl svalnaté ruce, se kterými mi dělal lépe než všichni tři dohromady. Penis mi strčil do zadku a svými dlouhými prsty mě mrdal v rozkroku.

Už předtím jsem byla těsně před orgasmem a tady to při té výborné prstovačce nešlo jinak. Když jsem vyvrcholila, tak jsem ponořila hlavu pod vodu a zaječela. Orgasmus jsem si stihla odbít předtím, než mě chytila baba, které moje křičení neuniklo. Zbytek kluků se smál, protože věděli, co se děje, kámoška ale jenom nechápavě koukala. Dokonce se obávala, jestli jsem nestoupla na kamínek nebo tak něco. Uklidnila jsem ji, že jsem naprosto v pohodě, že už se ale na další honění necítím a raději už pojedu domů. Natáhla jsem si tedy plavky a vyskočila ven z toho zamrdaného bazénu.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt