maškarní swingers

KATEGORIE: Skupinový sex

Maškarní swingers

Autor:
Monika K.
Publikováno:
19. 10. 2016
Přečteno:
10089x
Kamarád se rozhodl uspořádat akci v maskách. Podmínkou bylo, že opravdu nebude v žádném případě poznat, kdo jste, a také to, že se nebude mluvit. Jeho akce vždycky byly legendární a taky trochu ujeté, dost často se stalo, že z poklidné opékačky se stala drsná píchačka. A bylo jasné, že s těmi maskami tomu nebude jinak. Pozvaní byli z různých věkových skupin, z různých měst a míst, takže opravdu to vypadalo, že se tam ani mezi sebou nebudeme pořádně znát. Samozřejmě to byl účel, který měl své opodstatnění pro pořádnou swingers party.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Rozhodla jsem si na to pořídit velkou masku přes celý obličej, která vypadala jako taková lepší škraboška. Abych nebyla k poznání ani podle vlasů, doběhla jsem si ke kadeřnici a nechala se obarvit na blondýnu a zkrátit vlasy, aby mě nikdo nemohl poznat. Jako zbytek kostýmu jsem měla bílé upnuté šaty a menší křidýlka jako andělíček. A to, i když jsem se připravovala na večer, kde naopak budu pěkná dračice.

Datum večírku se blížilo a já se nemohla dočkat. Večer asi hodinu předtím, než jsem měla dorazit k onomu kamarádovi, jsem se pěkně učesala, navlékla se do své masky a dala si pár loků vína na posilněnou. Jakmile jsem ale vyšla z domu, otočila jsem se na podpatku a pro lahev vína se vrátila. Chtěla jsem být v dobré náladě, až na večírek dorazím, a tak jsem ji po cestě ke kamarádovi Milošovi celou vyzunkla.

Dům byl tichý a vypadalo to, jakože se v něm nic neděje. Nejdříve jsem se lekla, že si to po městě vykračuju v kostýmu jako blázen pro nic za nic, ale když jsem došla ke vchodovým dveřím, zaslechla jsem hudbu. Ani jsem nezazvonila a rovnou vešla dovnitř a pečlivě za sebou zavřela.

Uvnitř to přímo žilo. Hudba hrála v příjemné hlasitosti a kolem postávalo a tancovalo docela dost lidí. Nejdříve jsem se zděsila, protože všichni koukali jenom do svých mobilů a nevšímali si okolí, ale po několika krocích jsem si všimla, že to nemají mobily ale zápisníky, do kterých si píšou vzkazy. Miloš nám přeci zakázal mluvit, abychom se nepoznali a určitě zabavil také mobily, protože i podle nich bychom se mohli někteří poznat.

Najednou jsem do někoho vrazila a ten mi beze slova podal stejný bloček a tužku, jako měli ostatní. S kývnutím jsem si je vzala a naznačila, kudy se jde k baru. Byla mi ukázána cesta, takže jsem se snadno mezi ostatními propletla až do obýváku, kde byl udělán provizorní bar. Namíchala jsem si koktejl hned z několika silných lihovin a kopla ho do sebe. Mírně podnapilá jsem se rozhlédla a do oka mi padnul člověk oblečený jako Garfield. Podle chůze to byl rozhodně muž, a tak jsem se k němu přichomýtla a dala se s ním do psaní vzkazů.

Psali jsme si o všem možném, jen ne o svých identitách, abychom nepokazili překvapení. Bylo totiž jasné, že Miloš má něco za lubem. A to opravu měl. Asi o hodinu později se místo hudby ozval jeho povel k množení a poznávání těl druhých. Na to jsem čekala, takže jsem se nenechala dvakrát pobízet a tomu Garfieldovi napsala, že bych si docela zašukala. Pokrčil rameny a přikývnul, což jsem brala jako souhlas.

Vrhla jsem se tedy na něj a snažila se ho vášnivě líbat, ale pořád jsem z pusy tahala jeho kočičí chlupy. Jelikož nám to bylo nepříjemné oběma, tak mi naznačil, abych si lehla a roztáhla nohy. Bílé šaty se mi vyhrnuly a pod nimi jsem odhalila svou kundičku. Ani jsem si nebrala spodní prádlo, přeci jen už jsem tak trochu věděla, do čeho jdu.

Mezi nohy se mi vecpala hlava Garfielda a jeho jazyk se mi zabořil do kundičky. Otevřela jsem pusu a začala sténat, když tu mi do ní vletěl něčí pták. Nějaký muž v montérkách a s maskou Bořka stavitele mi cpal svýho čůráka do pusy. A tak jsem si zase lehla a nechala ho. Kouřila jsem mu ho, zatímco Garfield mi zpracovával kundu. Ta micina se uměla jazykem ohánět moc dobře, takže jsem toho Bořka spíš honila, než kouřila, jak jsem pořád sténala.

Garfield mě ještě chvíli lízal a potom do mě strčil ptáka. Měla jsem nohy pořádně od sebe, aby se tam vešel a zatímco mě šukal, mi mnul poštěváček. K prvnímu ptákovi v puse se přidal další, tentokrát jsem se ani nedívala, jaká animovaná postavička mi ho do obličeje strká tentokrát. Popadla jsem ho prostě taky za ocas a střídavě je kouřila, sála, cucala jim koule a kousala je do žaludů. Dokonce jsem jim je chvíli třela o sebe vzájemně.

Garfield mě potom opustil a postupně i tihle dva. Polonahá a napůl ošukaná jsem zůstala ležet na pohovce, když tu jsem si všimla, že na křesle sedí osamocená zdravotní sestřička, která má v puse zastrčené oboustranné dildo. Došla jsem tedy za ní a navlhčila jí jazykem kundičku, než jsem jí do ní strčila to velké dildo a sama se napíchla na jeho druhý konec. Společně jsme se pohybovaly a sténaly, zatímco naše lasturky slintaly každá na jednom konci toho gumovýho čůráka. K tomu se mi před obličejem objevil zadeček nějaké další sexy holky, co mezitím někoho kouřila. Strčila jsem jí do zadečku prst a prstila jí anál, který jsem jí sem tam i olízla, aby to pořádně klouzalo. Několikrát jsem ji po zadečku také pleskla.

Sjela jsem potom z dilda a nechala se zvednout nějaký kulturistou s maskou z Vřískotu. Ve stoje si mě napíchnul na svoje nádobíčko a svalnatýma rukama mě nadzvedával a zajížděl do mě až po kořen. Málem mě to jeho maxi péro roztrhlo, těsně předtím jsem se ale stihla udělat. Zatímco se mi číča stahovala kolem jeho čůráka mě položil přes opěrku křesla a nacpal mi ptáka i do zadku. Obličejem jsem přitom narážela do jiného šukajícího páru, kterému jsem vypomáhala jazykem přejíždějícím po zajíždějícím ptáku do kundičky.

Měla jsem anál už pořádně rozbolavělý, když se ten chlápek konečně udělal. Vystříkal se mi do pusy a já to všechno poslušně spolkla. Dnešní večírek se Milošovi opravdu povedl.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt