masturbace s kocourem

KATEGORIE: Lolitky, teen

Masturbace s kocourem

Autor:
Petra L.
Publikováno:
27. 3. 2018
Přečteno:
7452x
Byla jsem sama. V celém bytě, v celém svém životě. Ještě mi ani nebylo dvacet a už jsem popíjela ve svém bytě sama víno a na vedlejším křesle se rozvalovala kočka. Z domu jsem se odstěhovala hned po maturitě, v Praze si našla práci a měla jsem tu dokonce i přítele, kvůli kterému jsem sem šla. Jenomže ten se na mě vykašlal kvůli nějaké jiné holce. A tak jsem tu po dalších dvou měsících stále seděla sama jako stará panna a jako kůl v plotě popíjela ze skleničky. Pro někoho možná představa idylického večera, pro mě obrázek zoufalství.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Nejhorší na všem bylo, že jsem se hrozně nudila. Nuda mě sžírala doslova zaživa, ale přitom jsem neměla dost síly se zvednout a jít něco dělat. Něco, cokoliv. Z otupělosti jsem zvládala jenom několik základních úkonů, jako bylo nalít si víno a dát kocourovi nažrat. Ten mi ale za to stejně ani nepoděkoval. Na křesle se válel stejně, ať už měl předtím plnou nebo prázdnou misku. Tomu vyžranému kocourovi bylo jedno, jestli je sám nebo jestli má u sebe nějakou kočku.

Rozhodla jsem se, si tenhle večer ještě trochu zpříjemnit. Došla jsem si do ložnice pro vibrátor a pořádně ho vydezinfikovala. Zhurta jsem se napila ze skleničky a potom si sundala kalhoty a kalhotky. Posadila jsem se do volného tureckého sedu, chodidla jsem si opřela o sebe jako do podoby motýlka, takže jsem vagínu měla pěkně odhalenou. V místnosti byla docela zima, takže jsem cítila, jak mi jde na kundičku chlad a ona se vzrušením pod tím větříkem chvěje. Znovu jsem se napila vína a potom si nožičku, na které víno stojí, postavila na klitoris. Okamžitě se pod tím dotekem stáhnul jako šnek do ulity, jenom s tím rozdílem, že mně přitom tělem projela vlna slasti. Krouživými pohyby jsem si dělala dobře a se zavřenýma očima si představovala, že je to jazyk nějakého slavného herce. Jeho podobu jsem si ale nedokázala pořádně vybrat, a tak jsem se na to vykašlala.

Odložila jsem skleničku se zbytkem vína a ze stolu si vzala vibrátor. Dala jsem na něj pořádnou vrstvu lubrikačního gelu, který jsem přinesla s ním. Trochu jsem si ho pumpičkou dala i na kundičku, která se hned zase stáhla, protože to studilo. Dívala jsem se, jak ten hrášek gelu klouže od klitorisu mezi pysky až dolů k análu. Stejnou cestu jsem potom vykonala i svými prsty, kterými jsem ten pořádně rozetřela.

Zapnula jsem vibrátor a chvíli se dívala, jak se jeho špička chvěje. Tu jsem potom položila přímo na klitoris a vnímala, jak poštěváček ty vibrace pohlcuje. Vibrování mi přecházelo do těla a zůstávalo v něm. Rozvibrovalo mi to naprosto všechno. Chvěla jsem se touhou, ale stále to nebylo ono. Chlapský dotek to bohužel nebyl, ale ten umělý pták by mohl být lepší.

Nechtěla jsem nikam spěchat, ale už jsem to nevydržela a zasunula si vibrátor pomalu do kundičky. Polovina ho koukala ven a já se s ním uvnitř prala. Vytlačila jsem ho ven, rukou ho zase zasunula zpátky. Potom jsem ho přepnula na vyšší otáčky.

Najednou mi do klína skočil kocour. Přivolal ho zvuk vibrací a podivné pohyby, které jsem dělala. Neklidně přecházel před mou odhalenou kundou, ze které trčel zpola zasunutý vibrátor. Ta věc ho zaujala, takže packou po něm něžně hrábnul. A trefil můj poštěváček. Jako když do mě uhodí blesk, mi projel tělem naprostý záchvěv slasti. Podívala jsem se zpátky na kocoura, který pokračoval v nahánění podivné vibrující hračky a přitom mi v podstatě masíroval mou kundu. Zatnula jsem ve vagíně svaly a pohnula tak vibrátorem. To kocoura ještě víc vydráždilo a doslova po něm skočil. Jeho hlava se ocitla přímo v mém klíně, kde si nejen hrál packou, ale když pocítil podivnou směs mé osobní šťávy a lubrikačního gelu, tak i jazykem. Neviděla jsem, co se tam dole přesně děje, ale cítila jsem studený čumáček a drsný jazýček v okolí vibrátoru, jak se opakovaně vrhá na tu pulzující věc.

Zavřela jsem oči a podsadila víc zadeček, abych měla kundičku výš a kocour měl lepší přístup. Soustředila jsem se na to, co vnímalo moje tělo při dotecích kocoura a co bylo způsobeno vibrujícím klackem v mé pičce. Tlak uvnitř mě se zvyšoval a já cítila, že se uvolňuji. V kundě to začalo o to víc hřát, rozlévalo se ve mně teplo.

A tak jsem přidala na vibracích, abych to nějak dokončila. Vibrátor poskakoval v mé kundě doslova sem a tam, musela jsem si ho za konec přidržovat, aby ze mě úplně nevyjel ven. Pohybem šikmo dopředu jsem si ho zasouvala hluboko do sebe a kocour po té pohybující se věci sekal packou o sto šest, přičemž jeho doteky jsem vnímala jako slastné polibky milence. V jednu chvíli na mě dokonce vytasil drápky, což bylo něco úplně nového. Samozřejmě to v prvním okamžiku zabolelo, až jsem uskočila, ale zároveň to byl ten nejerotičtější zážitek, co jsem měla. Jako kdyby milenci během lízání sklouzly zoubky a on mě kousnul. A to potom udělal i kocour. Jemně se svými ostrými zoubky zakousl do měkkých pysků v okolí mojí kundy. Potom přidal ještě šarádu jazykem u mého klitorisu a já myslela, že vyskočím z kůže.

Sténala jsem hlasitě, dlouze a bez zábran. Vagína se mi úplně chvěla a to nejenom vibrátorem na plné otáčky, ale především slastí. Bradavky mi pumpovaly pod tričkem, které jsem si nesundala, a v krku jsem cítila knedlík, který mi stahoval hrdlo, takže se mi těžko dýchalo. Se zavřenýma očima jsem cítila, jak mi kocour líže kundu a vibrátor dělal zbytek. Orgasmus trval nečekaně dlouho a byl nejintenzivnější, jaký jsem kdy měla.

Když bylo po všem, ochabla jsem a vypnula vibrátor. Kocoura to okamžitě všechno přestalo zajímat, ale jako správný milenec hned po aktu neodešel, ale lehnul si do klubíčka mezi moje nohy, které jsem stále měla chodidly u sebe. Spokojeně jsem ho pohladila a do ruky si vzala skleničku se zbytkem vína a zapnula televizi. Být sama není zase taková tragédie.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt