masturbace

KATEGORIE: Lesbičky

Bratrova přítelkyně

Už delší dobu se mi líbila přítelkyně mého bratra. Nejdříve jsem si to nechtěla přiznat, říkala jsem si, že to zase přejde, ale pravdou bylo, že o jejích nohách se mi zdávalo čím dál častěji. Ve snech ke mně přicházela a pomalu se svlékala. Tričko si převlékala přes ztuhlé bradavky a pak si ke mně lehala. Probouzela jsem se nadržená a velmi často i s prsty ve své kundičce. Přede všemi jsem se snažila nedat nic znát, ale musela jsem se opravdu kontrolovat, abych na ni neustále nekoukala a z pusy mi netekly sliny.
Přečíst
Autor:
Katka V.
Publikováno:
17. 3. 2015
Přečteno:
6189x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lesbičky

Zneužita kamarádkou

Zrovna jsem vařila večeři, když někdo zazvonil na dveře. Když jsem se podívala kukátkem, zjistila jsem, že je to moje kamarádka Sára s vínem v ruce. Bez váhání a s radostí jsem jí otevřela dveře a přivítala ji. Znaly jsme se sice jenom asi dva roky, ale hned od začátku nám bylo jasné, že z nás budou velmi dobré kamarádky.
Přečíst
Autor:
Katka V.
Publikováno:
10. 10. 2014
Přečteno:
7506x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt