masturbace

Lolitky, teen
article

Cizinec za oknem

I když si dost lidí myslí, že studentský život je samá párty, chlast a náhodný sex, tak to vůbec...
Přečíst
KATEGORIE: Lolitky, teen

Cizinec za oknem

I když si dost lidí myslí, že studentský život je samá párty, chlast a náhodný sex, tak to vůbec není pravda. Nebo alespoň jak u koho. Pro mě to totiž neplatí ani v nejmenším. Jsem sice studentka prvního ročníku na vejšce, ale jediné, co stíhám, je učit se a připravovat se na hodiny. Nejsem žádný extrémně svědomitý student, maturovala jsem s průměrnými známkami. Nejsem prostě žádný třídní šprt, který by lezl učitelům do zadku. Ale ono to prostě u nás jinak udělat nejde. Pořád musíte připravovat protokoly, číst povinnou literaturu a dělat z hodiny na hodinu, abyste se v tom kvantu informací neztratily. Jediným nápojem, který jsem od nástupu do školy pila, bylo kafe. Litry a hektolitry kafe, které mě držely vzhůru i ve dvě v noci, kdy jsem dokončovala výpočty.
Přečíst
Autor:
Monika K.
Publikováno:
9. 12. 2015
Přečteno:
5768x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt