maželovy dluhy

KATEGORIE: Zralé ženy

Maželovy dluhy

Autor:
Lucie M.
Publikováno:
2. 12. 2013
Přečteno:
48046x
Už je to pár týdnů, co můj manžel zemřel při autonehodě. Neměla jsem ho ráda, podváděla ho, ale on mi dokázal udělat ze života peklo i po smrti - zdědila jsem po něm tajné dluhy v neskutečné výši. Přišli exekutoři a sebrali mi téměř vše, co jsem měla. Nestačily mi peníze na živobytí, a tak jsem se rozhodla, že si budu muset vydělávat i jinak.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Nikdy jsem si nemusela vydělávat sama, tudíž nemám žádnou praxi a nic neumím. Jediné, co jsem dle manželových slov uměla, bylo dobře šukat. Tudíž jsem se rozhodla začít novou kariéru právě v této branži.

Registrovala jsem se na jakýsi internetový portál, kde úchylní a nadržení muži hledali ženy ve věkové kategorii 40+. Nechala jsem se profesionálně nafotit, tělo jsem měla ještě celkem dobré, a fotky umístila na tento portál.

Po pěti minutách mi přišla první nabídka. Neznámý muž nabídl tolik peněz, že se mi srdce rozbušilo štěstím, že po pár měsících budu možná schopná všechny dluhy splatit. Nejprve jsem chtěla nadšeně odpovědět, že přijímám, ale po chvíli jsem si to rozmyslela. Snažila jsem se zprávu napsat co nejvíce tajemně a eroticky, abych u něj neztratila na hodnotě.

Domluvili jsme se na dnešním večeru. Celý den jsem se klepala a bála se, co přijde. Několikrát mě napadlo, že bych schůzku zrušila a zkusila si vydělat nějak jinak, ale tohle bylo málo práce za hodně peněz. Musela jsem to přetrpět.

Chtěla jsem, aby byl zákazník opravdu spokojený a dostal to, co si zaplatil. Pečlivě jsem se tedy připravovala - vzala jsem si krajkový černý korzet a podvazky. Bála jsem se, že mě to bude bolet. Žádný lubrikant jsem nepoužívala, tudíž jsem žádný doma neměla a nemohla se připravit. Napadlo mě, že se kouknu na nějaká manželova porno videa, třeba mě vzruší. Bohužel ani to se nepovedlo. Klepala jsem se nervozitou a nedařilo se mi se uvolnit.

Když zazvonil, nejprve jsem mu nechtěla jít otevřít. Nevěděla jsem, co bude zač, třeba mi bude chtít nějakým způsobem ublížit.

Přemohla jsem se a vydala se ke dveřím. Když jsem otevřela, překvapilo mě, jak byl mladý, přibližně kolem 25. A co mě ještě více překvapilo, bylo, že vypadal mile. Toto byl ovšem pouze předsudek.

Po krátkém úsměvu, který mu dal vteřinu, kterou potřeboval, aby se dostal dovnitř, nastalo peklo. Prudce zabouchl dveře a stáhl si kalhoty. Mě chytil kolem pasu a přehnul mě přes gauč. Rval ho do mě i přesto, že jsem nebyla vůbec vlhká. Moje skulinka byla strachy sepnutá a nechtěla ho tam pustit. A o to více to bolelo. Byl to pocit, jako když mi trhá vagínu na kusy. Divoce přirážel a mnou s každým přírazem projela vlna pichlavé bolesti. Přirážení ovšem nebralo konce. Má vagína byla zevnitř už tak poškrábaná a pochroumaná, že každý příraz bolel ještě více. Cítila jsem, jak se ze mě vytéká spousta horké krve, ale nemohla jsem nic dělat. Celou dobu jsem křičela, jako když mě na nože berou, ale bydlím na samotě, takže nás nikdo neuslyší.

Trvalo to asi půl hodiny. Několikrát změnil polohu, kdy jsi mě chytil nějak jinak nebo přehnul přes jiný kus nábytku. Pokaždé jsem se pokoušela uniknout, ale sevření jeho rukou bylo příliš silné.

Když jsem si myslela, že horší už to být nemůže, mýlila jsem se. Opět si mě odnesl ke gauči a opřel přes jeho opěradlo. Čekala jsem opět drásavou bolest, kdy svou velkou kládu roztrhá ještě to, co z mé vagíny zbylo. Tentokrát se ovšem nezaměřil na vagínu. Nejdřív jedním prstem vyzkoušel můj anální otvor. “Tady jsi to ještě nezkoušela, co?” zašeptal posměšným nechutným hlasem. Sevřely se mi útroby. Nedokázala jsem si představit, že by tento otvor dokázal pojmout něco tak velkého. To byla ovšem jen další mýlka.

Když ho do mě začal pomalinku vsouvat, ucítila jsem strašnou bolest v břiše. Měla jsem dojem, že mi snad ta střeva roztrhl. Začala jsem křičet a škubat sebou. Jemu to vůbec nevadilo a přirážel v klidu dál. S každým přírazem jsem méně vnímala a více upadala to mlhy a temnoty.

Probrala jsem se po třech dnech v nemocnici.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt