moje vysněná trojka

KATEGORIE: Gay

Moje vysněná trojka

Autor:
Libor K.
Publikováno:
9. 8. 2013
Přečteno:
19141x
Včera jsem se konečně své přítelkyni odhodlal říci to, o čem jsem už delší dobu snil. Chtěl jsem vyzkoušet trojku. Já, ona a třetí dívka dle společného výběru. Nevěděl jsem, co od ní čekat. Na jednu stranu je velice hravá, takže by na to ráda přistoupila, ale na stranu druhou většina holek trojku odmítá, vnímají to tak, že kluk ji chce podvést a nemít z toho průšvih. Takže si dokážete představit, že jsem opravdu nevěděl, co mám očekávat.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Překvapila mě. Když jsem se jí celý nervózní a rozklepaný zeptal, s úsměvem odvětila, že s tím nemá problém, má však jednu podmínku. Že si dáme někdy trojku ona, já a třetí chlap dle společného výběru. Ač nerad, po trojce jsem toužil, takže jsem tuto krutou podmínku přijal.

Dohodli jsme se, že nejdříve proběhne má trojka a potom až její. Chtěl jsem mít jistotu, že mě nepodrazí.

Má trojka proběhla výtečně. Výběr holky nechala zcela na mě, takže jsem sbalil prvotřídní kočku. Jelikož jsem milovník análního sexu a kočka na anální sex nechtěla přistoupit, tak jsem ho během trojky provozoval pouze s mou přítelkyní. Užil jsem si to na sto procent, bylo mi jasné, že se to již nebude opakovat.

Z čeho jsem měl ovšem strach, byla trojka podle mé přítelkyně. Když to ale ona udělala pro mě, rozhodl jsem se, že své slovo dodržím. Mělo to probíhat u ní v bytě. Byl jsem strašně nervózní, bál jsem se, že ten třetí, jehož výběr jsem nechal na přítelkyni, ho bude mít většího nebo to bude umět líp. Přítelkyně se na mě během sexu vykašle a bude si užívat pouze s ním, zatímco já tam na ně budu koukat.

Když jsem zpocený nervozitou dorazil k ní do bytu, nikdo tam nebyl. Šel jsem tedy do ložnice, svlékl se a lehl si. Prohlížel jsem si místnost, kterou jsem velice dobře znal, až se mé oči zarazily na něčem, co tam běžně nebývalo. Na nočním stolku se nacházel lubrikant.

Opravdu jsem se začal děsit, co přijde. A měl jsem čeho. Do pokoje dorazil obrovský namakaný chlapík s uplým tričkem a kalhotami, takže byl vidět každý jeho vypracovaný sval. Co mě děsilo ale ještě více, byla ohromná boule v rozkroku.

Ten obrovitý chlap se na mě podíval a zamkl dveře, klíč si strčil do kapsy. Teď mi bylo jasné, co se na mě chystá. Chtěl jsem namítnout, že musíme ještě počkat na mou přítelkyni, ale ani to jsem nestihl. Obr se natáhl pro lubrikant. Strhl ze mě deku a přitáhl si mě zadkem k sobě. Držel mě opravdu pevně, nemohl jsem se bránit. Na dva prsty nabral opravdu velké množství lubrikantu a začal mi surově masírovat můj anální otvor. Ten chlap měl opravdu sílu, i když jsem se snažil ho kopnout, přicházelo všechno mé úsilí vniveč.

Po chvíli mi zastrčil prsty dovnitř. Nebylo to příjemné, bolelo to. Jenže obr usoudil, že když už se tam vejdou dva prsty, nebude žádný problém tam narvat jeho obrovitou kládu.

Mám dojem, že mi natrhl střeva. Bolelo to jako čert a obr přirážel a přirážel, bylo mu jedno, že já tam skoro umírám. Chtěl jsem prosit alespoň ještě o trochu lubrikantu, ale nevydal jsem ze sebe ani hlásku. Obr jel, přirážel, zrychloval, mlátil mě do zad. Já trpěl, skučel bolestí. Přál jsem si, ať už to přestane, ať už to skončí.

Přerušilo to až klepání na dveře. Obr ho ze mě vytáhl a šel odemknout. Vešla moje přítelkyně s jízlivým úsměvem na rtech. „Proč jste na mě nepočkali?“ zeptala se a podívala se vítězoslavně na mě.

Pochopil jsem. Byla to ta nejhorší pomsta, jakou jsem kdy zažil.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt