mrdačka v sauně

KATEGORIE: Lolitky, teen

Mrdačka v sauně

Autor:
Karolína K.
Publikováno:
16. 8. 2018
Přečteno:
16614x
Když jsme s přítelem přišli do wellness centra a zaplatili si vstup, se zděšením jsme zjistili, že musíme jít do naha. Ani ve snu mě nenapadlo, že se do sauny chodí jakože nahý, myslela jsem si, že půjdeme v plavkách, jak dokládal obsah mé kabelky. Jelikož už jsme ale měli zaplaceno, řekli jsme si, že do toho půjdeme. A tak jsme nechali naše plavky ve skříňce a vyrazili do sprch. Byla jsem celá zabalená v ručníku a přes něj jsem ještě měla sarong. Přesto jsem si připadala podivně odhalená. A to navíc, před všemi těmi lidmi, kteří se také sprchovali. Sprchy totiž byly společné.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po co nejkratší možnou chvíli jsem se osprchovala a rychle se znovu zabalila do ručníku. Martin už se mezitím stihl aklimatizovat. Ke dveřím od sprch, kde jsem na něj čekala, už přišel bez ručníku, kterým si prohraboval ledabyle vlasy. Pták mu schlíple visel, měl ho gumovýho jako žížala.

Když jsme vešli dovnitř, okamžitě jsem si všimla, že sauny jsou plné chlapů. Nahých chlapů. A to převážně takových, kterým bylo minimálně padesát let. Mrňavý čůráčci se jim při chůzi bimbaly sem a tam, ale oni tomu ani nevěnovaly pozornost. Ručník, který dostali u pokladny, jim byl spíš na obtíž. Přitáhla jsem si ručník ještě víc k tělu a těsně se držela u Martina.

Jakmile jsme došli k první sauně, musela jsem se ale svého ručníku vzdát. Naštěstí vevnitř byla velká spousta páry, tak jsem tam jako myška vklouzla a posadila se na první volné místo. Bohužel to ale bylo někomu do klína. S úlekem jsem vyskočila a poposunula se o kousek vedle. Naštěstí v té páře nebylo vidět, kdo jsem ani to, jak červená jsem.

Poslušně jsem seděla vedle Martina s koleny u sebe a rukama přes hrudník. V sauně bylo příjemně teplo a po chvíli mi tato pozice začala být nepříjemná. Čím déle jsem tam byla, tím více jsem se uvolňovala, vnímala jsem, jak se mi napjaté svaly povolují a celá se tak nějak „roztékám“. Asi po sedmi minutách už jsem seděla na lavici rozvalená se zavřenýma očima a užívala si, jak mi po těle stékají všechny toxiny.

Když jsme vylezli s Martinem ven, museli jsme si dát studenou sprchu. A tak jsme si ji dali – společně. Během sprchy mě Martin příjemně hladil a masíroval. Skoro jsem cítila, že se ta jeho žížala pomalu probouzí k životu. Protože to ale bylo nevhodné, tak i se svým stojícím ptákem rychle zahučel pod vodu ve vířivce. Směle jsem se k němu přidala a spokojeně se v té horké vodě uvelebila. Tady nikdo neviděl moji nahotu, voda byla díky víření opravdu neprůhledná, takže jsem se opravdu se vším všudy uvolnila.

A pak jsem najednou ucítila ve svém rozkroku ruku. Martin se na mě díval a velmi nenápadně mi přitom po vodou zkoumal kundičku. Zděšeně jsem se na něj podívala, ale dělal, že to nevidí a místo toho si mě přitáhl k sobě. Protestovala jsem, ale měl větší sílu a já nechtěla být navíc tak nápadná. Tak jsem mu seděla na klíně a on mi prsty projížděl přes kundičku. Se semknutými rty jsem se snažila vypadat nenápadně, ale moc se mi to nedařilo. A Martinovi také ne. Pták mu stál jako péro z gauče.

A tak si mě na něj narazil. Seděla jsem na jeho čůrákovi a nemohla se ani pohnout. Jednak vzrušením, jednak tak, aby to nebylo moc nápadné.

A pak si k nám do vířivky přisedl nějaký statný starý pán. Skoro se o mě otřel ptákem, když si přisedal. Hladina vody se výrazně zvedla a celé to bylo hrozně nepříjemné. Rychle jsem se svezla z Martinova ptáka, který výrazně poklesl, dolů. Seděla jsem vedle něho, jako kdyby se nic nestalo a po očku se po něm dívala.

Zvedla jsem se a rychle se přesunula k našim ručníkům. Pečlivě jsem se zabalila před zraky toho muže, než jsem Martinovi podala jeho ručník, aby se také mohl osušit. Ten chlap na nás hrozně divně koukal, až nám to bylo nepříjemný.

Přesunuli jsme se znovu do sauny, tentokrát do nějaké jiné, vonělo to v ní po bylinkách. I tady ale byla silná pára, na rozdíl od té předtím tu ale nikdo nebyl. Nebo to tak alespoň vypadalo, po tom minulém fiasku, kdy jsem si sedla někomu do klína, jsem si nebyla tak jistá. Přeci jen ta pára byla skoro jako šlehačka.

Sedli jsme si vedle sebe s Martinem a pečlivě se rozhlíželi. Až když jsme si byli jisti, že jsme v sauně sami, jsme se posadili pohodlně. Po chvíli jsme si všimla, že jeho pták už zase pěkně stojí. Bodejď by ale nestál, když si mě Martin mlsně prohlížel a přitom mě hladil po odhalených ňadrech. Ležela jsem tak, že jsem hlavu měla v jeho klíně, tak teď mi nezbývalo nic jednoduššího, než se otočit a začít mu kouřit jeho ztopořeného ptáka. Martin blahem zasténal, když jsem si strčila jeho úd až hluboko do krku. Třela jsem mu u toho varlata a oblast s prostatou.

Skoro se mi hned udělal do pusy, ale protože to nechtěl uspěchat, natáhl se přese mě a poplácal mě po zadečku, než mi strčil prsty do vagíny. Trochu si je musel naslinit, protože díky horku v sauně jsem ji měla trochu suchou, ale hned to začalo trochu klouzat. Masíroval mi poštěváček a k tomu zajížděl dovnitř do vagíny. Prsty měl příjemně hluboko uvnitř mě, když jsem se mu ale vymanila a nasedla na jeho čůráka. Zpocená těla se nám po sobě klouzala a nadskakovat na jeho ptákovi bylo docela náročné. Pořádně mi v ní mlaskal a zajížděl pořádně hluboko. Vlnila jsem se na něm jako had a kromě pohybu a dolů pořádně zapojila boky, abych se klouzala víc do stran.

Martin se postavil a já se postavila na lavici, kde jsme předtím seděli, nasedla jsem na jeho červený klacek a on si mě pořádně chytil. Díky klouzání se mnohem lépe šukalo. Mrdal mě silně a tvrdě, u toho jsem ho stíhala líbat a vnímat, jak mi tvrdé bradavky kloužou po jeho nahé a mokré hrudi. Nadskakovala jsem na jeho ptákovi a hlasitě u toho sténala. Už jsem to nedokázala v sobě déle dusit. V tom malém prostoru se to ale hrozně rozléhalo, stejně jako mlaskání našich těl o sebe i jeho ptáka v mé vagíně. Martin se mi hlavou zabořil mezi kozy a pak najednou strnul. Cítila jsem, jak mi pták ve vagíně pulsuje, jak se zvětšuje a zmenšuje.

Když byl Martin hotový, vyčerpaně jsme se posadili zpátky na lavici. A právě v tu chvíli se pára hluboko v rohu pohnula a odtamtud se vynořil nějaký chlap. Beze slova okolo nás prošel ven a ani se neohlédnul. Vůbec jsme nevěděli co dělat, ale po nějaké chvíli jsme přeci jenom museli vylézt také. Naštěstí jsme nevěděli, který z návštěvníků to byl, takže jsme si z toho nedělali zase tak těžkou hlavu.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt