na párty

KATEGORIE: Lolitky, teen

Divoký sobotní večer

Taneční klub už se otřásal, když jsme s kamarády dorazili. Byla sobota večer a my jsme byli natěšení na pořádnou akci. Hned jakmile nám dali na ruce barevné pásky, prodrali jsme se na bar, abychom začali dnešní noc dobrým panákem.
Parket byl ohromný a plný lidí. Většinou se jednalo o mladé holky na tahu, kterým prsa poskakovala do rytmu hudby a zadečky se vrtěly jako neposedná koťata. Nebylo na co víc čekat, a tak jsme se na sebe vzájemně podívali a s chtivým úsměvem se vrhli do víru tance.
Přečíst
Autor:
Libor K.
Publikováno:
7. 2. 2014
Přečteno:
7931x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Ďáblice to nechtěla

Přišel jsem z práce. Dnes si tolik klientů stěžovalo, že ještě teď se mi motá hlava. Jsem unavený, jídlo si chystám spíše automaticky, nad ničím nepřemýšlím. Už se nemůžu dočkat, až zalezu do postele, a to ještě není ani večer.

Když sedím u stolu a jím toasty, zapípá mi mobil. Píše neznámé číslo. Dneska v 8 u mě narozeninová párty, Křižíkova 89, Tereza. Snažím se vzpomenout, zda vůbec nějakou Terezu znám. Ale přeci jen znám… Jedinou Terezou, kterou jsem si vybavil, byla letní brigádnice u nás ve firmě, kterou jsem loni zaučoval. V tu dobu jí bylo šestnáct, žádná sexbomba to nebyla, spíše šedá myška, ale byla s ní někdy sranda.
Přečíst
Autor:
Libor K.
Publikováno:
8. 8. 2013
Přečteno:
8067x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt