na párty

Panny, panicové
article

Zásluha kamarádů

Byl jsem u kámoše na párty. Všichni mi slibovali, že tam bude spousta povolných koček a že...
Přečíst
KATEGORIE: Panny, panicové

Zásluha kamarádů

Byl jsem u kámoše na párty. Všichni mi slibovali, že tam bude spousta povolných koček a že konečně poprvé zasunu. Ta myšlenka se mi líbila. Myslel jsem na sex neustále, ale bál jsem se, abych něco nepokazil, takže jsem se do toho tak nehrnul.
Přečíst
Autor:
Pavel H.
Publikováno:
3. 1. 2014
Přečteno:
10556x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Gay

Návštěva gay baru

Holky mě nikdy nepřitahovaly. Možná mě více přitahovali muži, ale to jsem si odmítal připustit. Jednou mě Ivo přemluvil, abych ho doprovázel do gay-baru. Nebránil jsem se. Říkal jsem si, že asi aspoň ověřím, že opravdu na ženy nejsem. Moc se mi tam nechtělo, ale Ivo mě přemluvil, měl jsem pro něj trochu slabost.
Přečíst
Autor:
Pavel H.
Publikováno:
21. 11. 2013
Přečteno:
5916x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt