na záchodcích jsem si užil se spolužačkou

KATEGORIE: Lolitky, teen

Na záchodcích jsem si užil se spolužačkou

Autor:
Honza H.
Publikováno:
22. 8. 2019
Přečteno:
18978x
Čerstvě osmnáctiletý ucho, bez jakékoliv blízké vyhlídky na zásun. Přesně tak to se mnou vypadalo. Dennodenně jsem si leštil bambus u porna a myslel přitom na svou krásnou spolužačku Kristýnu. Jak rád bych ji píchal, mazlil ty její malé kozičky. Stačilo na tohle pomyslet a už jsem měl sperma na ruce. Stejně jako vždycky jsem si ho utřel, a i když jsem si právě vyhonil, připadal jsem si neuspokojený. Už mi to přestávalo stačit. Představy byly příliš silné, stačilo na Kristýnu zase pomyslet a stál mi hned znova. A to celkem bolelo.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Blížil se konec školního roku a naše škola se pokaždé účastnila školní olympiády. Byl jsem celkem zdatný běžec, a tak jsem měl rovněž svoje místo na pořadníku. Kristýna společně s ostatními holkami působila spíše jako fanynka. A letos se své role rozhodla zhostit opravdu stylově. Když jsme nastupovali na začátek školní olympiády, měly na sobě všechny kraťoučké sukýnky, které jim nezakrývaly téměř nic. Na vrchu měly top, ze kterého jim prsa téměř vypadávala na trávu. Moje fantazie okamžitě začala pracovat na plné obrátky. Špatně jsem se soustředil a narazil jsem do kluka přede mnou. Bylo to hrozně trapný. Ale cítil jsem, že tohle nebude dnešní největší problém. Už teď jsem vnímal, jak se mi krev hrne tam, kam by neměla.

Jako první se běhala krátká vzdálenost – běh na 100 metrů. Snažil jsem se uklidnit a došel na start. Protáhl jsem se a připravil se. Po odstartování jsem vyrazil, ale pořád jsem slyšel holky, jak roztleskávají. A jeden hlas byl pro mě výraznější než všechny ostatní. Přestal jsem vnímat a přeběhl do vedlejší dráhy. A kluk z téhle dráhy, aby zabránil srážce, začal brzdit. Samozřejmě to nedokázal a oba jsme se svalili na zem jako pytel brambor. Bylo mi trapně a byl jsem celý rudý. Ten kluk mi nadával, stejně jako spousta dalších lidí ze školy. Raději jsem se jim klidil z cesty.

Abychom se mohli vzpamatovat před dalším kolem, byly teď na řadě skoky do písku. Toho jsem se neúčastnil. Postával jsem na okraji hřiště a sledoval každý Kristýnin krok. S kamarádkami poskakovala u okraje pískoviště a hlasitě povzbuzovala. Do toho se křišťálově smála. Přitom jí poskakovala malinká prsíčka na hrudníku nahoru a dolů. Sukýnka se vzdouvala a odhalovala její modré kalhotky. Představoval jsem si, jakou má pod nimi kundičku. A ta kundička, jak vlhne a její sladký mok se prosakuje skrz kalhotky. I na tu vzdálenost bych mohl odpřisáhnout, že se jí na kalhotkách začíná objevovat vlhký flíček.

Ze snění jsem byl vytržený smíchem. A terčem toho hnusného posměchu jsem byl já. Nerozuměl jsem proč, ale viděl jsem, jak lidi ode mě ustupují. Ukazovali si na mě a smáli se. Holky vysokým posměšným smíchem, kluci jako pitomci mutujícími hlasy. Bylo mi zase trapně, ale pořád jsem netušil, co se stalo. Až pak jsem si všiml, že ukazují na moje kalhoty. Nebyla to Kristýna, kdo měl vlhké kalhotky, ale já. Naštěstí nedošlo k ejakulaci, ale ptáka jsem měl postaveného jako stožár. Okamžitě jsem si ho přitiskl k tělu, aby tak netrčel a rozeběhl se s rozpáleným obličejem pryč. Slzy mě pálily v očích, až jsem skoro neviděl. Na záchody jsem vrazil téměř poslepu.

Zaběhl jsem do kabinky a posadil se na mísu. Funěl jsem vztekem a ponížením a nevěděl, co mám dělat. Věděl jsem, že pták mi jen tak nesplaskne, protože postačí jeden pohled nebo i jenom myšlenka na Kristýnu a budeme zase na začátku. Nechtělo se mi do toho, hlavně ne tady na klučičích záchodech na stadionu, ale neměl jsem moc na vybranou. Potřeboval jsem ptáka unavit, aby pak nějakou chvíli vydržel v klidu.

Byl napumpovaný tak hrozně, až mě to bolelo. Vzal jsem ho do ruky, plivnul na něj a začal pomalu honit. A v ten okamžik jsem uslyšel, jak někdo otevírá dveře. Zděšeně jsem přestal a ani nedutal. Ozval se krásný dívčí hlas a volal mě jménem. Byla to Kristýna, která mě přišla zkontrolovat, jestli jsem v pohodě. Nejdříve jsem jí odpovídat nechtěl, ale neudržel jsem se. Okamžitě se postavila ke dveřím kabinky a ptala se, jestli mi může pomoct. Utěšovala mě, abych si z toho nic nedělal, že to by se mohlo stát každému. Poslouchal jsem její uklidňující hlas, který ve mně ale spíše ještě více bouřil krev. Stála tam dobrých deset minut, když se nesměle zeptala, jestli by mohla ke mně dovnitř. Nemělo smysl zapírat, a tak jsem jí nebránil.

Otevřela dveře kabinky a naskytl se jí pohled na mě, jak sedím na záchodě se sklopeným prkýnkem a odhaleným pinďourem. Nesmála se, jen se trochu začervenala. Přistoupila ke mně blíž a zeptala se, jestli může. Nevěděl jsem, na co se mě vlastně ptá, ale dovolil bych jí všechno. Natáhla ruku a vzala ho do dlaně. Několikrát mi přetáhla předkožku nahoru a zase dolů. Měla jemnou ruku a hřejivý stisk. Uvolnil jsem se a poddal se. Kristýna si přede mě klekla a jazykem mi začala dráždit uzdičku. Zoubky otiskovala do tvrdého žaludu a koule mi hnětla jako těsto.

Už už jsem se málem udělal, když přestala. Postavila se a vyhrnula si tu krátkou sukýnku. Kalhotky si dala stranou a zadečkem nacouvala nad čůráka. Žaludem si pomalu nechala rozhrnout pysky a odhalit růžovounkou kundičku. Měla ji vlhkou, a tak snadno klouzala vagínou až ke kořeni mýho klacku. Sjela po něm jak po hasičské tyči. Pak se stejně rychle nadzvedla, a ještě jednou sjela dolů. Tempo s každým dalším rozražením zrychlovala. Přidržovala se stěn kolem nás a sténala. Pohupovala přede mnou svým zadečkem, až jsem to nevydržel a popadl ho do ruky. Držel jsem jí za něj a pumpoval s ním nahoru a dolů po mém ptákovi. Pak se její škeblička začala stahovat těsněji a těsněji kolem péra. Už jsem do ní téměř nemohl proniknout, když najednou zakřičela a nasadila šílené tempo. Vůbec jsem jí nestačil, ale to nevadilo. Její vzrušení se přetavilo do mého a já se do ní udělal.

Když ze mě slézala, z kundičky jí vytékalo moje sperma. Pokud doposud na kalhotkách žádný flíček neměla, tak teď už ho bude mít určitě.

 

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt