nadržený plavčík znásilňuje bábinku

KATEGORIE: Zralé ženy

Nadržený plavčík znásilňuje bábinku

Autor:
Michal D.
Publikováno:
12. 7. 2017
Přečteno:
12807x
Vždycky jsem byl na starší ženy. Líbila se mi jejich povadlá dlouhá prsa, jejich vybledlá kůže, jejich suché kundičky, které jsem mohl pěkně navlhčit jazykem. Chtěl jsem se na jejich těla dívat neustále, ale když mě už potřetí vyhodili z plavečáku za očumování ženských, řekl jsem si, že na to příště půjdu chytře. Udělal jsem si kurz plavčíka a našel si práci na jiném plaveckém bazénu, kam především dopoledne chodila spousta důchodkyň na cvičení ve vodě.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Stál mi pták, když jsem viděl, jak se kolem jejich těl víří voda, jak si přitom povídají a sami po mě mlsně házejí očkem. Několikrát se mi dokonce povedlo propašovat do jejich sprch, takže jsem viděl, jak si myjí ty svoje starý pipiny, jak si hnětou prsa sahající jim až po pás, jak zaklánějí hlavu, když si na ni dávají šampón. Nevydržel jsem to a vyhonil si ho přitom. Samozřejmě tajně. Dost jsem se ale bál, že to na mě praskne. Šéf potom asi něco začal tušit, takže jsem skončil jako posila u rybníka, kam se v létě chodilo koupat docela dost lidí. Nebyly tu ale žádný sprchy, takže jsem si musel vystačit s bábinkami v plavkách, které ale bohužel byly dost často jednodílné, takže jsem toho zase tak moc neviděl.

Jeden den bylo fakt hrozné vedro a k rybníku chodili už od rána lidi. Zhruba kolem desáté dorazila také skupinka postarších bábinek, které se uvelebily nedaleko mého plavčíkového posedu, takže jsem na ně měl dobrý výhled. Sledoval jsem, jak si něco štěbetají a přitom si vzájemně natírají záda opalovacím krémem. Už jsem cítil, jak mi z toho tuhne pták v kalhotách.

„Pořádně jí to tam rozmaž. No, udělej to“ šeptal jsem si potichu a leštil si přitom bambus. Bábinka v červených plavkách namazala všechny své kolegyně a potom si sama natřela jenom předek. Všechny se spokojené a namazané rozvalily na deku a začaly se opalovat. Když se delší dobu nic nedělo, tak mi v kládě přestalo pumpovat a musel jsem to utnout.

Cítil jsem se ale hrubě nesvůj, sperma mě tlačilo v koulích a stejně tak pták vibroval touhou. Nedalo se ale nic dělat. Odvrátil jsem tedy od nich pohled a snažil se soustředit na ostatní návštěvníky rybníka.

Zhruba kolem oběda bylo u rybníka málo lidí, všichni se šli najíst. Jako jedna z mála tu zůstala i bábinka v červených plavkách, která nechala své kolegyně odejít, zatímco sama si pojedla jablko. Prsa jí přetékala přes plavky, když vsedě chroupala to sladké jablko a šťáva jí z něj tekla po bradě. Představoval jsem si, že jí takhle teče po ústech moje sperma. Když ho snědla, opucovala si ruce a pomalu se vydala směrem k vodě. Postavila se tak, že měla po kotníky vody a potom si nabrala do dlaní a postříkala se. Voda byla osvěžující, a jak byla rozpálená, tak se jí z toho postavily bradavky. Už jsem zase začínal mít ptáka jako stožár. Pozoroval jsem ji, jak si pomalu ráchá ruce a potom postupuje krok za krokem do vody. Nakonec se do ní rozvalila a rozčeřila ji, jak do ní vklouzla. To už jsem měl ptáka v ruce, ale protože mi zmizela její krásná figura pod vodou, zase z toho nic nebylo.

„Pomoc! Pomoc!“

Z dálky se neslo volání.

„Dostala jsem křeč!!! Pomoc!“

Bábinka se ráchala uprostřed rybníka a křičela o pomoc, zatímco jí do pusy vnikala voda. Dostala křeč do nohy a teď nemohla plavat. Okamžitě jsem seskočil z posedu a vrhl se do vody. Plaval jsem k ní, jak nejrychleji jsem mohl, ale přesto jsem ji už potom tahal v bezvědomí. Její kluzké tělo mi proklouzávalo mezi rukama, byla docela těžká, ale nakonec se mi ji povedlo dotáhnout na nejbližší břeh. Bylo to na druhé straně rybníka a všude kolem nás byly keře. Téměř odnikud na nás nebylo vidět.

Bábinka sice dýchala, ale byla v bezvědomí z toho šoku. Ležela tu přede mnou v upnutých plavkách, které se jí zařezávaly všude možně, a mokře se přitom leskla. Chtěl jsem si sáhnout na její prsa, ale neodvažoval jsem se, bál jsem se, aby se neprobudila. Tak jsem ji nejdříve popleskal po tvářích, ale když nenabrala vědomí, prohnětl jsem jí pořádně kozy. Přitom mi vypadly z její podprsenky, a tak jsem je převaloval v rukách a cítil, jak mi tuhne kořen v kalhotách. Olizoval jsem jí bradavky a slízával z nich jednu kapičku vody za druhou. Měla je pěkně tuhé a tmavé, což se mi líbilo.

Když se bábinka neprobrala ani tehdy, když jsem jí do nich kousal, rozhodl jsem se překročit hranici. Vyndal jsem si ptáka z kalhot, pootevřel jí pusu a nacpal jí ho tam. Znásilňoval jsem její povadlá ústa a pták mi u toho slintal blahem přímo na její jazyk.

Bábinka pořád byla mimo, tak jsem jí stáhnul plavky a podíval se na její vytahanou kundičku. Měla ji suchou, ale s tím si rychle dokázal poradit můj jazyk. Prozkoumal jsem jí kundu i prstama, který jsem si předtím pořádně naslinil. Teď už tam měla trochu přívětivěji. Tak jsem si plivnul ještě na mokrýho ptáka a pěkně jí ho tam zasunul. Šlo to ztěžka, navíc přes její velký břicho jsem k ní měl blbý přístup, ale nevzdával jsem se. Posunul jsem si ji a zajížděl do ní pěkně až po kořen. Nejdřív pomalinku, potom to víc klouzalo, tak jsem přidal na rychlosti. Zajížděl jsem hluboko do ní a bábinka přitom tancovala tělem, sunula se sem a tam, až jí prsa poskakovala. Ale vědomí přitom pořád nenabila.

Mrdal jsem ji hezky zepředu, držel jsem si její nohy, který měla těžký jako z olova. Jednu jsem si dokonce dal až na rameno, takže jsem hned cítil, jak se jí při přírazu kunda stáhla. Po nějaký chvíli jsem ji přetočil tak, aby ležela na břichu a mrdal jí do vagíny zezadu. Přitom jsem sledoval její povislý zadek, jak se vrtí a kroutí. To už jsem ale nevydržel a udělal se jí na něj.

Sperma na jejím zadku vypadalo šíleně rajcovně, tak jsem si to vyfotil, abych měl potom nad čím honit. Ještě jsem si ji párkrát blesknul, jak leží, než jsem ji obléknul a větší fackou konečně přivedl k vědomí. Bábinka byla v pohodě a ještě mi děkovala za záchranu. Miluji prostě starý ženský, jsou tak slušný.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt