nemravný lyžařský výcvik

KATEGORIE: Skupinový sex

Nemravný lyžařský výcvik

Autor:
Lucie M.
Publikováno:
21. 2. 2014
Přečteno:
23718x
Už druhým rokem jsem byla na vysoké škole pedagogické, obor tělocvik a zeměpis, a nevyhnutelně jsem musela absolvovat i povinný lyžařský kurz. Žádná možnost, jak se z toho vykroutit jednoduše neexistovala. Náš učitel byl ras, kterému nebylo rovno.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Jedno sobotní ráno jsme se tedy v plném počtu sešli před školou s ohromnými bágly a lyžemi či snowboardy přes ramena. Nikdo si nedovolil zmeškat tu slávu, a tak jsme odjeli přesně na čas. Cesta utekla vcelku rychle – ani jsme se nenadáli a byli jsme v Krkonoších, přičemž všude bylo bílo. Velké závěje sněhu sahaly až do poloviny výšky autobusu. Většina z nás by nejraději do té nadílky rovnou naskákala, ale stačilo, aby se na nás profesor Kalina zamračil a radostná nálada hned zmizela.

Po odnesení tašek a zkonzumování lehkého a hlavně malého oběda následovalo pracovní nasazení. Kluci odhrnovali sníh a holky pracovaly v kuchyni, kde se už začínala chystat večeře. Že do ní zbývalo dobrých 5 hodin času, nikoho nezajímalo.

Prvních několik dní bylo neuvěřitelně hektických. Profesor Kalina nás honil po kopci jako psy, takovým způsobem, že i vlastní požitek z jízdy se pro nás stal peklem. Po celodenním lyžování nemohl skoro nikdo chodit, ale to se během povinných večerních procházek po okolí naprosto nebralo v úvahu. Volno jako kdyby neexistovalo. Všechno mělo přesně stanovený čas, celý den byl do minuty rozpočítaný a rozdělený a běda tomu, kdo by chtěl porušit řád stanovený profesorem Kalinou.

Po třech dnech takového mučení se vyčerpání začalo projevovat i na těch nejodolnějších z nás, ostatní učitele nevyjímaje. Po kopci jsme se ploužili jako zombie a na vleku jsme pravidelně jeden za druhým usínali.

Ale čtvrtý den došlo ke změně.

Profesor Kalina při jednom ze svých prudkých obloučků neudržel stopu a špatně spadl v polovině sjezdovky. Musela pro něho dojet horská služba, přičemž dole na něho už čekala sanitka, která ho odvezla přímo do nemocnice. Vypadalo to, že si zlomil nohu. Mezi všemi vypuklo všeobecné veselí, které se prohloubilo hlavně tím, že po zbytek dne jsme dostali volno. Do žil se nám vlila nová energie, kterou jsme využili na cestu do blízké večerky pro alkohol a zpátky.

Párty se konala na pokoji číslo šest a sešlo se nás tam požehnaně. Krabicové víno teklo proudem stejně jako vodka a rum, kterým jsme byli všichni zásobeni. Ostatní učitelé byli natolik unavení, že padli do postelí a okamžitě spali. A pokud naši akci slyšeli, asi si řekli, ať si taky alespoň trochu užijeme.

Bylo krátce před půlnocí, když se akce začínala dostávat do obrátek. Kam se člověk podíval, viděl líbající se páry a napětí v místnosti by se dalo krájet. Ti slabší odpadli už kolem desáté, a i teď někteří začali odcházet na samostatné pokoje, a tak nás tu zůstalo pouze pět. Tři dívky a dva sexy kluci.

Já se líbala s Michalem a opilost ve mně vystřídalo vzrušení. Všimla jsem si, že tomu tak je i u ostatních. Dana už měla ruku v Jakubových kalhotách, zatímco on se líbal s Klárou. Když mi Michal zajel rukou pod kalhotky, nebránila jsem se. Slyšela jsem, jak Klára tiše vzdychá, když jí Jakub hladil po prsou a tohle porno naživo mě rozpalovalo. Michal si toho zřejmě všiml, a tak mě nechal se dívat, zatímco on se bude věnovat mé lasturce. Sundal mi kalhoty a kalhotky odsunul stranou. A pak se do mě pustil jazykem. Svým teplým jazýčkem mi kroužil kolem klitorisu a sál moji kundičku. Slastí jsem se kroutila.

Mezitím přede mnou došlo k proměně. Dana Jakubovi náruživě kouřila, zatímco on měl dva prsty zasunuté do Klářiny skulinky. Klára stále tiše kňourala.

Michal náhle přestal a přetočil mě tak, abych na něho musela vyšpulit zadeček. Než jsem stihla nějak zareagovat, nacpal mi penis do zadku. Nejdříve mě to šíleně zabolelo, ale poté, co se začal mírně pohybovat, se bolest měnila ve slast. O chvilku později jsem mu už pomáhala přirážet. V té chvíli se přede mnou objevila Dana a začala mě líbat. Nikdy jsem ještě holku nelíbala. Měla jemné rty a rychlý jazyk, kterým mi klouzala po tom mém. Když přestala, tak se mlsně olízla, jako kdybych jí chutnala. Potom si lehla tak, že mi svoji kundičku strčila před obličej. Nebránila jsem se ničemu novému, a tak jsem ji začala lízat.

Jakub si mezitím sedl na jednu z postelí a Klára na něho nasedla. Poskakovala na něm nahoru a dolů a mě se naskýtal pohled na to, jak celý jeho penis mizí v její vlhké lasturce. Byla jsem vzrušená na maximální míru. Michal nepřestával přirážet, zatímco já jsem lízala Danu. Jazykem jsem jí rozhrnovala malé stydké pysky a vylizovala její sladkou šťávičku. Asi mi to šlo dobře, protože se celá neustále prohýbala a kvílela jako mrouskající se kočka. Nehty přitom bezděky zatínala do prostěradla.

Za zády jsem slyšela, jak Michal chroptí vzrušením. Pak ale přestal a já pochopila, že chce svého ptáka zastrčit i do Dany, a tak jsem se mu uhnula. Dana ležela na zádech, když do ní vnikl až po kořen. Klekla jsem si vedle postele, a zatímco jsem Danu líbala, rukou jsem jí dráždila klitoris.

Pak jsem se přidala ke druhé dvojici. Klára stále poskakovala na Jakubovi, a tak jsem se nadsunula nad jeho obličej, aby jazykem dosáhl na mou skulinku. Když mě začal lízat, skoro jsem slastí nemohla dýchat. Byl rychlejší a drsnější než Michal a to se mi líbilo. Několikrát mě dokonce i mírně kousl, přičemž při několikátém takovém skousnutí moje vzrušení explodovalo v jednom ohromném orgasmu. Cítila jsem, jak se mi kundička stahuje a zase povoluje.

Okamžik po mně nastříkal Michal svoje sperma do Daniny pusy, načež ta to okamžitě spolkla a ještě se spokojeně usmála. Ačkoliv jsem byla vyčerpaná, posunula jsem se tak, abych dosáhla na Jakubova varlata a začala ho dráždit. Viděla jsem, jak svůj velký tvrdý penis vráží stále znovu a znovu do Klářiny kundičky. Těsně předtím, než vyvrcholil, povalil Kláru na záda a postříkal jí prsa. A já s Danou jsme to pokorně slízaly.

Profesor Kalina se z nemocnice vrátil druhý den. Opravdu měl na noze sádru, ale ani ta mu nemohla zabránit, aby nás dále každý den nekomandoval na svahu. Až do konce lyžáku už se nám nenaskytla další podobná příležitost.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt