neznámo kde

Panny, panicové
article

Zasvěcení

Dnes nastal můj velký den. Je mi konečně 17 let. To v naší sektě znamená, že se řadím mezi...
Přečíst
Lesbičky
article

Noční přepadení

Jdu domů, přítel mě nechal. Hajzl. Netuším, jak dlouho jsme se hádali, ale už je tma, nemám pojem...
Přečíst
KATEGORIE: Panny, panicové

Zasvěcení

Dnes nastal můj velký den. Je mi konečně 17 let. To v naší sektě znamená, že se řadím mezi dospělé. Jednou mi Mariana říkala, že lidé, kteří nepatří do naší sekty, jsou dospělí až v osmnácti letech. My jsme ale psychicky vyspělejší, proto se můžeme již v sedmnácti prohlásit za zletilé.
Přečíst
Autor:
Bára Š.
Publikováno:
22. 8. 2013
Přečteno:
22815x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lesbičky

Noční přepadení

Jdu domů, přítel mě nechal. Hajzl. Netuším, jak dlouho jsme se hádali, ale už je tma, nemám pojem o čase. Jsem naštvaná, mé skryté já vymýšlí jednu pomstu za druhou. Cesta mi utíká rychle, jsem přeplněná emocemi a pořád musím o něčem přemýšlet. Bojím se, že ještě dnes udělám nějakou blbost. A dám do toho všechny ty nenávistné emoce.
Přečíst
Autor:
Bára Š.
Publikováno:
18. 8. 2013
Přečteno:
17220x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt