omrdala jsem chtivého kluka na vozíčku

KATEGORIE: Lolitky, teen

Omrdala jsem chtivého kluka na vozíčku

Autor:
Dominika K.
Publikováno:
24. 10. 2018
Přečteno:
10819x
Pracovala jsem jako pečovatelka a osobní asistentka přibližně dvacetiletého mladíka. Doprovázela jsem ho do školy, pomáhala mu v hodinách, potom taky dost doma, dokud jeho rodiče nepřišli z práce a nepřevzali si ho. Byl sice poměrně dost samostatný, ale byl nerad sám a rád trávil čas v něčí přítomnosti. Byl postižený víceméně jenom tělesně, psychicky na tom byl velmi dobře. Dokázal reagovat na všechno, co jsem mu říkala, a v učivu stačil tempu vrstevníků.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po nějaké době jsem si všimla, že je smutný, když se kolem nás procházejí zamilované páry a jiné dvojice. Byl sice postižený, ale potřeby měl jako každý jiný. Když jsem s ním trávila jedno odpoledne po škole, všimla jsem si, že mě nějak jinak pozoruje. Možná i proto jsem se omylem polila vodou. Byla horká, tak jsem si hned začala sundávat tričko, aniž bych si uvědomila, že nejsem sama. A když se můj pohled střetnul s Tomášovým, okamžitě zrudnul a odvrátil pohled jinam. Nemohl to nijak zakrýt, ale v rozkroku měl obrovskou bouli a na kalhotách se mu začala vybarvovat tmavá skvrna od preejakulátu. Dělala jsem, že jsem si ničeho nevšimla a v klidu se převlékla ve vedlejší místnosti. Teprve potom jsem přišla a jakoby nic, jsem prohlásila, že jsem Tomáše taky polila, že ho tedy převlékneme. Tato situace šla vyřešit snadno, ale ne vždycky tu bylo takto elegantní řešení.

Touhy a potřeby se u Tomáše začínaly objevovat čím dál častěji. Byl to plně vyvinutý mladý muž, který se nemohl o všechno, co jeho tělo potřebovalo, postarat sám. A jelikož jsem byla věkově ještě trochu mladší než on, vnímala jsem jeho potřeby opravdu bolestně hodně. Začínala jsem vedle něho být čím dál nervóznější. Já jsem měla sex poměrně pravidelně, měla jsem přítele, se kterým jsem toho měla, kolik jsem potřebovala. A potřebovala jsem to taky čím dál častěji.

Do hlavy se mi jako červ zavrtala myšlenka, jak velkýho ptáka přede mnou Tomáš asi schovává a kolik zábavy bych si s ním mohla užít. Když jsem mu pomáhala, zaměřovala jsem se poměrně často na jeho rozkrok a cítila jsem, jak mi z toho kundička vlhne. A i u něho jsem viděla erekci častěji. Bylo to zkrátka jako bludný kruh.

Další den jsem s Tomášem chystala nějaké jídlo v kuchyni, když tu jsem si zase všimla jeho erekce. Pro svou nepozornost jsem vylila čaj, který jsem mu chystala a polila jsem celou kuchyňskou linku, sebe, jeho a podlahu. Ještěže to byl ledový čaj. Omluvila jsem se a pomohla Tomášovi dostat se do koupelny. A pak jsem ho musela vysvléknout z mokrého oblečení. Nejdříve jsem mu sundala tričko, potom jsem s pohledem upřeným na něj svlékla také kalhoty. Trenky měl mokré taky. S klidem přikývnul, abych mu sundala i ty. Udělala jsem to tedy a vykouklo na mě jeho péro. Měl pořádného macka, který byl okamžitě připravený k činu. Když jsem se ho dotkla, tak se mi kundička doslova vyvalila ven, jak se prokrvila a slintala.

S pohledem upřeným na Tomáše jsem se přiblížila ústy k jeho ptákovi a sledovala, jak mu ze žaludu vybublává preejakulát. Už se přede mnou nestyděl, pouze přivřel oči blahem a nechal mě, abych mu ho pomalu honila. Od špičky po kořen měl dobrých dvacet centimetrů! Nebyla jsem si ani jistá, jestli se do mě vejde, ale rozhodně jsem to chtěla vyzkoušet, povozit se na tomhle ocásku.

Vložila jsem si ho do úst a musela jsem si ho zasunout hluboko do krku, aby ve mně zmizel až po kořen. Slzely mi z toho oči, ale nevzdala jsem se a ládovala si ho ještě hlouběji, pokud to vůbec šlo. Tomáš pootevřel ústa a tiše sténal. To mě nabudilo.

Sundala jsem si také dolů vlhké oblečení a potom jsem se nahá vrátila před Tomáše. Vyzývavě jsem se prohnula a pohladila se přes široké boky a velká ňadra. Tomášovo péro s sebou cuklo, když jsem vyšpulila zadeček a potom se naopak prohnula a vyvalila na něj svoje prsa. Klekla jsem si zpátky tak, jak jsem byla a pokračovala jsem v kouření jeho superpenisu, zatímco jsem se rukou prstila. Bylo to hrozně vzrušující, takže jsem se přidala k Tomášovi a sténala jsem společně s ním.

Za chvíli už se ale nemísily jenom naše sliny, ale také naše další tekutiny. Políbila jsem ho na jeho pootevřená ústa, i když mi nemohl polibek příliš vášnivě opětovat. A tak jsem se rozhodla jít přímo na věc. Obkročmo jsem na něj nasedla a zapřela se rukama o jeho kolena. Pomalu jsem ho nechala, aby do mě pronikl. Zavřela jsem oči a vnímala jenom to, jak do mě pomalu klouže doslova až po kořen. Chtěla jsem ho do sebe dostat celého, ale nevešel se do mě, skončila jsem sotva v polovině, ale i to stačilo, abych měla mindu plnou doslova k prasknutí. A tak jsem se začala zase zvedat. Jakmile jsem byla na jeho špičce, nechala jsem si znovu rozrazit pysky jeho žaludem a to tvrději než předtím. Poskakovala jsem na něm jako kovbojka a přidržovala se jeho nohou. Tomáš sténal tak, jak mu to ústa dovolovala a když neměl přivřené oči slastí, sledoval, jak mi na hrudníku poskakují macatá prsa.

Změnila jsem pozici. Sesedla jsem z Tomášova ptáka a roztáhla mu nohy tak, abych se mezi ně vešla. Vyšpulila jsem na něj zadeček a s pořádně roztaženýma půlkama jsem nasedla kundičkou na jeho čůráka. Opírala jsem se o vlastní kolena a dosedala na něho od žaludu po kořen. Málem mě to roztrhlo, ale bylo to hrozně vzrušující a já jsem nemohla přestat. Volnou rukou jsem si podpírala poskakující kozy. Chvílemi jsem střídala kundičku s análem, který jsem si pořádně naslinila, aby to klouzalo. Měla jsem tam ještě těsněji a šlo to ztuha, ale střídáním s kundou to docela šlo.

A pak jsem ve vagíně ucítila teplo. Zpomalila jsem svoje přirážení a nechala Tomáše, aby se do mě celý vystříkal. Až když jsem cítila, že se jeho pták nehýbe a nepumpuje do mě další sperma, zvedla jsem se tak, aby se jeho červený žalud dotýkal mého klitorisu. Pomalu jsem se na něm pohupovala a kroužila ze strany na stranu, dokud jsem nedosáhla orgasmu. Jakmile se mi kunda začala stahovat, nasedla jsem na něj zpátky, aby cítil, jak se svírá kolem jeho ptáka.

Když bylo hotovo, převlékla jsem nás oba dva a přesunula zpátky do kuchyně. Tam jsme pokračovali na večeři, dokud nepřišli Tomášovi rodiče.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt