orál pod katedrou

KATEGORIE: Lolitky, teen

Orál pod katedrou

Autor:
Karolína K.
Publikováno:
14. 10. 2015
Přečteno:
7105x
Poté, co jsem udělala maturitu, jsem od podzimu nastoupila na vysokou školu. Připadala jsem si tak důležitě, když jsem procházela velkými vraty naší fakulty. Chtěla jsem studovat to, co mě nejvíc baví a to s lidmi, kteří mi toho mohou tolik říct a se kterými si budu mít o čem povídat. Byla jsem natěšená na přednášky z literatury a dlouhé diskuze na téma „co tím chtěl básník říci“. Opravdu jsem se na vysokoškolský život hrozně těšila.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Hned během druhého týdne semestru ale přišla ledová sprcha.

Z eseje, kterou jsme měli napsat na předmět jednoho doktora, jsem dostala F. Zmateně jsem hleděla do svého textu a hledala tam chyby, ale kde nic tu nic. Kromě velké známky F se učitel ani trochu neobtěžoval mi naznačit, co se mu na mé práci nelíbilo.

Nezbývalo, než za ním dojít.

Když jsem ťukala na dveře jeho kabinetu, byla jsem pěkně vytočená. Už při hodinách si tenhle maník myslel, kdovíjak není skvělej. Pořád házel do třídy vtipy a snažil se být hrozně v pohodě. Když mi otevřel, zatvářil se, že samozřejmě mou návštěvu očekával. Spustila jsem tedy na něho svůj připravený proslov, ale on mě přerušil. Okamžitě mě uzemnil, že moje práce je dobrá tak akorát na otření zadku a podobně. Zůstala jsem na něj zírat. Během přednášek se choval milionově, ale teď se mnou mluvil, jako kdyby byl něco víc. A přitom to byl doktor, který musel taky nedávno dostudovat.

Jednoduše se mnou vymetl podlahu. Když za mnou zaklapl dveře, věděla jsem tolik, jako předtím. Mám F a on si na mě zasedl.

Nikdo z mých přátel neměl horší známku, než C. Ze zvědavosti jsem si jejich práce přečetla, a když pominu, že polovina textu byla stažená z internetu a druhá obsahovala chyby úrovně základní školy, celkově jejich práce té mé nesahaly ani po kotníky. Nechtěla jsem se chvástat, myslím si, že sama k sobě umím být dost kritická, ale tohle bylo nefér.

Na další esej jsem prošla velkou spoustu materiálu, seděla nad ní do noci a s výsledkem tentokrát opravdu byla spokojená. Podala jsem ze sebe to nejlepší, co jsem mohla, ale přesto jsem znovu dostala F. Dopáleně jsem šla za učitelem hned po skončení přednášky a zhurta se do něj pustila. Požadovala jsem po něm změnu známky, nebo posouzení mé práce od někoho dalšího. Tentokrát byl mnohem přístupnější jednání, a tak mi nabídl, abych s ním šla na kávu, kde to se mnou probere. Okamžitě jsem souhlasila. Až když jsem stála na chodbě, tak mi došlo, že jsem se právě asi nechala pozvat na rande.

Ano, bylo to rande. Stačil týden, abych pochopila mé špatné známky. Měla jsem je psané jenom na tom papíře, na internetu jsem měla známky za A. Filip, jak se doktor jmenoval, mi na testy psal špatné známky, abych za ním chodila a on se mnou mohl být o samotě. Poprvé se neodvážil mě nikam pozvat, ale podruhé už to nevydržel.

Okamžitě jsme si padli do noty. Debatovali jsme spolu o světových klasicích a nemohli se nabažit jeden druhého. Bylo to hrozně fajn.

I když jsem ho zpočátku podezřívala, že takhle nabaluje prvačky každý rok a dlouhou dobu jsem s e s ním odmítala vyspat, nakonec jsem musela uznat, že tomu tak asi není. Filip se dušoval, že jsem první, na kterou to takhle zkusil a že nikdy předtím nevyužil svého postavení, aby sbalil jinou. Nakonec jsem mu uvěřila.

Než jsme se ale dostali k našemu poprvé, tak to chvíli trvalo. Pořád jsme neměli štěstí na to, abychom byli sami, a když už ano, nikdy jsme to nestihli pořádně rozjet. Nakonec jsem se rozhodla, že Filipa překvapím a převezmu iniciativu.

Před další přednáškou jsem se schovala do katedry tak, aby mě nikdo neviděl. Pak jsem počkala, až začne přednáška a Filip nezačne mluvit. Pak jsem opatrně vystrčila hlavu a rozepla mu kalhoty. Filip se zmateně podíval dolů, ale než stihl cokoliv udělat, měla jsem jeho ptáka v puse. Už nebylo cesty zpět. Filip se tedy nevzpíral a pokoušel se normálně vést hodinu, zatímco já jsem mu ho pod katedrou pořádně kouřila. Krouživými pohyby jsem si ho cpala hluboko do krku a potlačovala přitom dávící reflex. Vzrušení z toho, že nás ostatní mohou načapat, udělalo svoje a já během chvíle pocítila v ústech horké sperma. Filip se během přednášky zadrhával, a když viděl, že už se udělá, nechal někoho předčítat.

Když bylo hotovo, zandala jsem mu ho zpátky a schovala se do katedry. Pak jsem tam musela vydržet ještě skoro tři čtvrtě hodiny, než jsem se dostala ven.

Jakmile přednáška skončila a všichni odešli, vytáhl mě Filip ven zpod stolu a zuřivě se mnou praštil na stůl. Serval ze mě kalhoty i kalhotky a hlavu mi nacpal mezi kolena. Přidržovala jsem se za jeho kudrnaté vlasy a hlasitě sténala. Vylizoval mi kundičku svým horkým a širokým jazykem opravdu pořádně. Skoro jsem se hnedka udělala. On to ale poznal a nenechal mě. Místo toho mi do kundičky nacpal svého napumpovaného ptáka a pak mě mrdal.

Jednu mou nohu dal dolů a druhou si zapřel rovně o svou hruď, aby tak do mě měl lepší přístup. Trochu jsem mu pomáhala s přirážením a přitom jsem vzrušením zarývala nehty do stolu. Tak dlouho jsem neměla pořádný sex, že mi to teď připadalo stokrát lepší. Jeho pták mi v prokrvené kundičce klouzal sem a tam a zajížděl mi hluboko do těla.

A do toho Filip ještě přidal palec – naslinil si ho a mnul mi s ním poštěváček. Vřeštěla jsem blahem a páteří mi probíjel orgasmus. Kundička se stahovala kolem jeho penisu, dokud se znovu neudělal. Vyčerpaně ze mě potom slezl, zapnul si kalhoty a opřel se o stůl, jako kdyby právě postavil barák. Já měla broskvičku doslova rudou a pěkně rozbolavělou.

Ještěže nechal Filip zamčeno a klíče v zámku. Když jsme odemkli, za dveřmi čekal nějaký profesor a jeho studenti. Filip se „kolegovi“ omluvil, že se mnou musel ještě něco probrat a pak jsme se smíchem a unavení odcházeli každý jiným směrem.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt