orální sex

Skupinový sex
article

Můj sexy harém

Můj kamarád byl vždycky pro ženy hodně přitažlivý. Ačkoliv mu bylo kolem čtyřiceti, byl svobodný...
Přečíst

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Zralé ženy

Doktorka si na mě udělala dobře

Už týden mi nebylo moc dobře. Původně jsem s tím nechtěl chodit k doktorovi, protože jsem nedávno nastoupil do práce a chtěl jsem se tam dobře uvést. Bohužel po týdnu přecházení už se to nedalo, a tak jsem se silnými bolestmi a motáním hlavy zamířil k obvoďákovi. Samozřejmě jako na potvoru jsem ale přišel v období dovolené. Doktor si užíval někde u moře, ale naštěstí tu pro takové nešťastníky, jako jsem já, nechal zprávu, že ho zastupuje doktorka z vedlejších dveří.
Přečíst
Autor:
Jakub D
Publikováno:
22. 11. 2017
Přečteno:
14951x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Gay

Přiznání mého kamaráda

Do baráku vedle nás se přistěhovala nová rodina. Už když nosili svoje věci dovnitř, všiml jsem si, že mají syna zhruba v mém věku. Vypadal vcelku sympaticky, a tak jsem si řekl, že ho dojdu pozdravit. Kamarádů jsem neměl nazbyt, a tak jsem si říkal, že by nebylo špatné si jednoho udělat hned vedle.
Přečíst
Autor:
Jakub D.
Publikováno:
8. 9. 2015
Přečteno:
6597x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Skupinový sex

Můj sexy harém

Můj kamarád byl vždycky pro ženy hodně přitažlivý. Ačkoliv mu bylo kolem čtyřiceti, byl svobodný a nemínil se v brzké době usadit ani si pořídit rodinu. Ženy různého věku, tvaru i počtu. Dveře se u něho prostě netrhly. Já jsem naproti tomu měl na ženy smůlu. Sex jsem dlouhou dobu neměl a ani to nevypadalo, že by se to mělo změnit. S kamarádem Milanem jsem chodil každý týden do klubů, ale připadal jsem si tak trochu jako pedofil. Milan s tím ale neměl problém, vždycky odcházel s nějakou mladou kočičkou domů a já se táhnul jako smůla sám.
Přečíst
Autor:
Jakub D.
Publikováno:
10. 3. 2015
Přečteno:
5097x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt