orální sex

Lesbičky
article

Vysokoškolačky

Dívala jsem se na všechny ty knihy, které jsem si právě přinesla z knihovny a hluboce se...
Přečíst

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Lesbičky

Bratrova přítelkyně

Už delší dobu se mi líbila přítelkyně mého bratra. Nejdříve jsem si to nechtěla přiznat, říkala jsem si, že to zase přejde, ale pravdou bylo, že o jejích nohách se mi zdávalo čím dál častěji. Ve snech ke mně přicházela a pomalu se svlékala. Tričko si převlékala přes ztuhlé bradavky a pak si ke mně lehala. Probouzela jsem se nadržená a velmi často i s prsty ve své kundičce. Přede všemi jsem se snažila nedat nic znát, ale musela jsem se opravdu kontrolovat, abych na ni neustále nekoukala a z pusy mi netekly sliny.
Přečíst
Autor:
Katka V.
Publikováno:
17. 3. 2015
Přečteno:
6197x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Zralé ženy

Draze zaplacený stromeček

Blížil se vánoční čas a já byla opět bez peněz. Jako svobodná matka dvou dětí, jejichž otec na ně neplatil alimenty, jsem měla o práci i peníze celkem nouzi. A to se nejvíce projevovalo ve chvílích, jako je tahle. Už takhle jsem měla co dělat, abych dětem nakoupila alespoň nějaké vánoční dárky a zajistila pořádnou večeři. A malá Pavlínka si do toho usmyslela, že bez pořádného vánočního stromku nás Ježíšek nenajde. Málo bylo platné jí domlouvat, že umělý stromeček, který máme, určitě stačí, že Ježíšek na nás určitě nezapomene. Stála si za svým – stromeček musí být živý.
Přečíst
Autor:
Katka V.
Publikováno:
4. 12. 2014
Přečteno:
5679x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lesbičky

Vysokoškolačky

Dívala jsem se na všechny ty knihy, které jsem si právě přinesla z knihovny a hluboce se litovala. Pomalu ale jistě jsem začínala propadat panice, která se zhruba v polovině semestru objevovala snad u každého studenta. Látky neustále přibývalo, ale tempo přednášek snad stále jenom zrychlovalo. Ležela jsem na posteli a tiše si zoufala. Teprve až když přišla na pokoj moje spolubydlící Anna, trochu jsem se uvolnila. Ona byla jako sluníčko, které nikdy nezapadalo. Pořád měla po ruce dostatek optimistických slov a především alkoholu.
Přečíst
Autor:
Katka V.
Publikováno:
14. 11. 2014
Přečteno:
4974x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt