orální sex

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Lesbičky

Lesbické odhalení se striptérkou

Slavila jsem třicáté narozeniny a hrozně se na tu oslavu těšila. Už měsíc dopředu jsem obeslala všechny svoje kamarádky, aby si určitě všechny zajistily volno, protože u mě bude mejdlo. Chlapa jsem žádného neměla a žila jsem si sama se svou kočkou, byla jsem si jistá, že zatím nemám kam spěchat. Poohlížela jsem se samozřejmě ve svém okolí, ale nikdo se mi nezdál vhodný. Toho si všimly samozřejmě i moje kamarádky, které se mi pořád snažily dohodit nějaké své kamarády, známé, příbuzné a v zoufalých případech také náhodné kolemjdoucí.
Přečíst
Autor:
Klára S.
Publikováno:
20. 7. 2016
Přečteno:
3556x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Panny, panicové

Přišla jsem o panenství s nepravým

O víkendu se u nás na vesnici měla konat zábava. Hrozně jsem se na ni těšila, protože tam měl jít i můj vyhlédnutý kluk. Honza se mi líbil už asi půl roku, ale pořád jsem neměla příležitost se k němu dostat nějak blíž. Neustále jsem na něho dělala oči, ale on si mě nevšímal, a tak jsem doufala, že na téhle zábavě se to změní. Dva dny před zábavou jsem se vypravila do města, abych si tam vybrala šaty a koupila nové boty. Chtěla jsem Honzu okouzlit. Vlastně přímo uchvátit.
Přečíst
Autor:
Klára S.
Publikováno:
28. 7. 2015
Přečteno:
4222x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt