orální sex

Vyberte si povídku z kategorie:

KATEGORIE: Lesbičky

Kosmetika s bonusem

Už delší dobu jsem potřebovala kosmetický zásah. Zavolala jsem proto do mého oblíbeného kosmetického salónu a na víkend si domluvila kosmetičku, která měla přijít až ke mně domů. Rozhodla jsem se, že si udělám příjemný den a budu relaxovat. V práci jsem toho měla až nad hlavu, domů jsem chodila stále později, což ale nevadilo, protože na mě stejně nikdo nečekal. Psa ani kočku jsem neměla a o přítele jsem nezavadila už několik měsíců. Nebo o přítelkyni – jsem totiž bisexuálka.
Přečíst
Autor:
Veronika Š.
Publikováno:
3. 2. 2015
Přečteno:
4936x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lesbičky

Hrátky s tátovou přítelkyní

Táta si po dlouhé době našel novou přítelkyni. Máma nás opustila už před lety a on následně prožíval období smutku, které skončilo inzerátem na seznamce, kde se seznámil s Evou. Byla to krásná třicátnice, která neměla děti, a tudíž měla dost času, aby o sebe pečovala. Každý týden chodila tak třikrát do posilovny, pravidelně každý měsíc navštěvovala kadeřnici, manikérku a kosmetičku. Ač by se z této posedlosti vlastním tělem dalo usuzovat, že má hroznou povahu, bylo tomu právě naopak. Byla vtipná, veselá a hýřila energií a nápady.
Přečíst
Autor:
Veronika Š.
Publikováno:
6. 1. 2015
Přečteno:
7729x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt