ošukala jsem sestře novomanžela

KATEGORIE: Zralé ženy

Ošukala jsem sestře novomanžela

Autor:
Lucie Ž.
Publikováno:
23. 5. 2018
Přečteno:
12960x
Moje sestra se měla vdávat. A opravdu hodně s tím nadělala. Nejenom kvůli tomu, že se zkrátka a jednoduše vdávala, ale i proto, že já jsem byla starší a ona se vdával první. Připomínala mi to, když jsem jí pomáhala vybírat svatební dort, zmínila to při zkoušení svatebních šatů, nevynechala ani příležitost během zdobení stolů. Už jsem toho začínala mít plné zuby.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsem utíkala od poslední takové facky, střetla jsem se na chodbě s jejím nastávajícím. Petra jsem potkala jenom párkrát, ale zdál se mi jako milej a dobrej chlap. Byl něco, co si moje sestra ani nezasloužila, ale nějakým způsobem se stalo, že on s ní být chtěl. Nebo si tím byl alespoň jistý předtím, než ji požádal o ruku. Když teď viděl to, jak se chová panovačně, jak rozkazuje, křičí a nadává, raději se schovával v kuchyni, kam ona nechodila, protože by jí podle jejích slov načichly vlasy. Schovala jsem se s Petrem až dozadu do skladu a tam jsme si povídali. Tedy až do doby, než mě po dvou hodinách začali postrádat.

Svatba se nezastavitelně blížila a moje sestra byla stále vzteklejší a vzteklejší. Všechno bylo špatně, nikdo nedokázal udělat nic tak, jak chtěla ona, všechno si musela dělat sama, protože všichni byli neschopní. Zašlo to tak daleko, že dokonce rozbrečela naši matku.

Když konečně nastal ten den D a všichni doufali, že po jeho skončení už budou mít od Sáry pokoj, všechno se od začátku hatilo. Nestíhalo se nic podle časového harmonogramu, na radnici se přijelo se zpožděním, Sářiny šaty se umazaly od auta, zlomil se jí podpatek a odstín Petrovi kravaty přesně nekorespondoval s barvou její kytice. Prostě bylo všechno od začátku do konce špatně. Po obřadu se fotilo, ale pak se z ničeho nic spustil hrozný liják, takže nevěsta měla rozteklý make-up, mokré šaty a účes vzal samozřejmě taky za své. Scénu, kterou potom Sára předvedla, bych nepřála zažít ani svému největšímu nepříteli.

Potom, co jsme zdárně dojeli do hospody, kde se měl odehrát oběd, před kterým se většina osazenstva jakž takž vysušila, jsem šla do kuchyně, abych pomohla nosit. A tam jsem opět našla schovaného Petra. Byl zastrčený až úplně vzadu u skříní, kde se krčil a kouřil cigaretu. Ruka se mu viditelně třásla, když si vkládat cigaretu do úst, a i kouř z něho vycházející byl takový potrhaný. Měl zkrátka nervy úplně v kýblu. Nejdřív jsem ho chtěla upozornit, že jakmile z něho Sára ucítí kouř, tak si už dneska ani neškrtne, ale potom jsem si řekla, proč přikládat do ohně. Posadila jsem se vedle něho a z kapsy u saka vyndala brko. Taky jsem se na sestřinu svatbu připravila.

Joint jsme vykouřili napůl a to fakt rychle, aby nás někdo nenačapal. V hlavě nám proto hučelo a každý pohyb se zdál směšný. Smáli jsme se opravdu všem a všemu, přičemž jsme nemohli přestat. Petr lamentoval na Sáru a předváděl její vzteklý výstup před fotografem, čemuž jsem se smála tak hrozně, jsem si rozmazala všechno líčení na obličeji. Petr se ke mně úplně těsně přisunul a máchal přitom rukama nad hlavou jako opice nebo jako moje sestra. Celý to divadlo bylo komický a bohužel opravdový.

Najednou se roztřískly dveře do kuchyně a v nich stála moje sestra. Okamžitě jsme s Petrem ztichli a jenom malou skulinkou pozorovali, co se děje. Sára pochodovala sem a tam a sprostě křičela na kuchařku, kterou si najala. Očividně nás dva hledala. Vřískala, že jí knedlíčková polévka vystydne, než se Petr ukáže a že to bude hnusný a to ona jíst potom nebude. Křičela jako smyslů zbavená, než se konečně zadýchala tak, že se musela opřít zády o stůl a pořádně dýchat, aby neomdlela. Petr se vedle mě tiše zasmál, když viděl, jak Sáře modrá obličej. Potom ale nevěsta popadla druhý dech a rozeběhla se dalšími dveřmi zase pryč, aby tyranizovala někoho jiného.

Oddechla jsem si a otočila se zpátky, když tu jsem přímo před svým obličejem měla ten Petrův. Díval se mi přímo z očí do očí a já jeho pohled opětovala. A potom se rychle naklonil a strčil mi jazyk do úst. Chutnal odporně po tom brku, ale vůbec jsem se tomu nebránila. Naopak jsem si ho přitiskla ještě blíž a potom nás překotila na druhou stranu. Petr spadl zadkem na zem, ale udržel se v sedu. Já jsem se rychle dobývala do jeho klína, který měl zapečetěný na opasek. Jen jsem mu vytáhla ptáka ven, několikrát jsem ho promnula v ruce, než jsem si vyhrnula sukni a naskočila na něho. V kundičce jsem měla tak vlhko, že do mě snadno vklouznul. Nadskakovala jsem na svých vysokých podpatcích v podřepu na Petrově ptáku a on si mě přidržoval za boky. Pilovala jsem jeho pyj a u toho mu kozama poskakovala před obličejem. Zabořil do nich tvář a líbal mě na ně, zatímco jsem svůj pohyb omezila. Držela jsem si jeho hlavu ve výstřihu a se zakloněnou hlavou si užívala tenhle sex. Nebyl to jenom kurevsky dobrý sex, ale také pomsta mé sestře.

Kunda se mi stahovala, když jsem na Petrovi začala znovu skákat a on mi jazykem brouzdal v mých ústech. Byla jsem tak hrozně nadržená. Najednou se ze země zvedl společně se mnou, nabodnutou na jeho kůlu, a jako kdybych nic nevážila, mě položil na skříňku. Roztáhla jsem trochu víc nohy, když ke mně přistoupil a přidržujíc si mě za zadek, to do mě pral. Hlavou se opíral o můj dekolt a hlasitě u toho sténal. V ptákovi mu vibrovalo vzrušením. Pánví jsem kroutila jako tanečnice u tyče, když jsem mu pomáhala přirážet.

A pak najednou Petr ztuhnul. Cítila jsem, jak jeho pták vyplivuje sperma do mý vagíny. Tuhnul a zase povoloval, dokud neměl ženich prázdné koule. Jeho sperma zmizelo stejně jako moje touha po pomstě ve chvíli, kdy jsem se podívala ke dveřím, kde stála Sára se založenýma rukama a nenávistným pohledem. Svatba byla dovršena, i když svatební noc za nevěstu vykonal někdo jiný.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt