ošukaná bezďákem

KATEGORIE: Zralé ženy

Ošukaná bezďákem

Autor:
Dagmar Š.
Publikováno:
4. 1. 2018
Přečteno:
15039x
Čtyřicet pět let, rozvedená, s dospělými dětmi, bez psa, bez kočky, s nudnou kancelářskou prací. Takovému životu už se nedá říkat jinak, než diagnóza. Do práce jsem chodila s odporem, protože po rozvodu jsem musela opustit své staré místo, takže kolegy jsem tu skoro neznala. Kromě toho většina z nich byli mladí lidé, kteří neměli zájem povídat si s takovou vykopávkou, jako jsem byla já. Upocená a unavená jsem se plahočila každý den od MHD s nákupní taškou, abych přišla do studeného bytu a místo teplé večeře, na kterou si nakoupila věci, si nakonec stejně objednala pizzu. Vždyť pro koho bych vařila.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Obvykle jsem seděla před televizí a cpala se objednaným jídlem, ačkoliv jsem ani neměla hlad. Když jsem všechno snědla a připadala si odporná, pustila jsem si ještě porno, vyprstila jsem si kundu a šla do prázdné studené postele, abych další den mohla začít stejným způsobem. Bylo to jako kdybych ani nežila, nejenom, že si mě nevšímal svět, ale i já jsem si připadala, jako kdybych byla mrtvá uvnitř.

Před bytovkou, ve které jsem takhle vegetovala, byla malá alej, ve které jsem viděla každé ráno spát nehybné tělo nějakého bezdomovce. V duchu jsem si říkala, že to sice vypadá, že jsem na tom líp, ale uvnitř jsem si připadala hůř než on. Často jsem viděla, že měl u sebe psa, takže alespoň někdo ho měl rád.

Potřebovala jsem prostě něco, abych překonala tuhle krizi. Rozvedená jsem sice byla už skoro tři čtvrtě roku, přičemž už alespoň dva roky předtím jsme spolu pořádně nežili, ale přesto jsem do té doby k někomu patřila. Abych ožila, potřebovala jsem udělat něco. NĚCO. Nebyla jsem si ale vůbec jistá co.

Odpoledne po práci jsem vyrazila místo na obvyklý nákup přímo do obchodního domu a dvě hodiny procházela obchody, abych vyšla ven s plnými taškami blbostí. Utratila jsem horentní sumu peněz, ale přesto jsem si nepřipadala nějak uvolněná. Nic ze mě nespadlo, tak, jak jsem po takovém nájezdu na obchoďák a peněženku očekávala.

Než jsem dorazila domů, zase jsem byla zpocená a unavená, jako každý jiný den, akorát jsem teď místo jídla a potřebných věcí táhla v tašce hovadiny. Pohledem jsem zavadila o bezdomovce, který posedával na lavičce a pil krabicové víno. Doma jsem se posadila bezradně do kuchyně a dívala se na něj z okna. A najednou mě přepadla taková silná a podivná touha, že bych za ním měla jít. V mysli i kundě mi cukalo a táhlo mě to k té smrduté lidské bytosti, která seděla venku se svým psem a jedla jídlo vytažené z popelnice. To už mi ale připadalo docela přes mez, tak jsem odešla od okna a pustila si televizi. Dávali jenom nějaké pitomé reality show, přesto jsem se do nich celkem zažrala. Sledovala jsem je až do půl jedenácté, kdy moje touha zvítězila.

Došla jsem do kuchyně a podívala se znovu z okna, abych se ujistila, že ten chlap tam pořád je. Se založenýma rukama jsem přecházela sem tam po místnosti a přemýšlela, co mám dělat. Nakonec jsem si napustila vanu a potom šla do postele, abych ty nechutné myšlenky zahnala.

Vzbudila jsem se kolem půl jedné. Bez rozmýšlení s naprosto prázdnou hlavou jsem si na noční košili oblékla dlouhý kabát a na nohy pantofle. Do kapsy jsem si ještě automaticky strčila klíče, abych se pak měla jak dostat domů. Do druhé kapsy jsem strčila kondom.

Potichu jsem došla ven a přistoupila k tomu bezdomovci. Než jsem na něj mohla promluvit, spustil na mě jeho pes, což ho okamžitě vzbudilo. Uklidnil psa, protože si myslel, že štěká jenom na nějakou veverku, ale pak si mě všiml. Stála jsem tam před ním jenom v noční košili a kabátu a dívala se na něj. Absolutně jsem nevěděla, co dělám, když jsem si klekala na zem a rozepínala mu kalhoty. V kalhotách mu to smrdělo, tak jsem mu na něj jenom plivla a honila ho v ruce. Chlap na mě naprosto vyjeveně koukal, ale nic neříkal ani nedělal. Nechal si ho honit. Vyndala jsem si z košile prsa a vložila si jeho špinavýho čuráka mezi ně. Pevně jsem je k sobě tiskla a tak mu ho pořádně honila. Bezdomovec se pohodlně opřel o opěradlo lavičky, jako kdyby seděl na gauči a díval se na fotbal. Hlavu zaklonil a se zavřenýma očima si tuhle podivnou situaci užíval. Hodně rychle mu ztvrdnul, až jsem se bála, že se mi vystříká přímo do obličeje. To bych z toho potom moc neměla.

Postavila jsem se a z kapsy vyndala kondom. Ten jsem mu na ptáka navlékla a potom ukázala do stínu vedle bytovky. Sice bylo kolem jedné hodiny, ale kdyby náhodou nějaký soused trpěl nespavostí, nemusel by vidět, že mě tu šuká bezdomovec. Ještě by si mohl myslet, že mě znásilňuje. Vedle bytovky nebylo nic vidět, tam totiž světlo od aleje nedosahovalo.

Došli jsme tam a já se předklonila a vyšpulila na něj zadek s obnaženou kundou. Nejistě mi ho tam strčil. Potom si mě chytil za kozy a šukal mě. Ptáka měl pěkně ztopořenýho, když ho do mě nořil. Čvachtal mi v kundě, ale to zanikalo v jeho tichém sténání, které se podobalo vrzání a šustění jeho bundy o můj svršek. Cítila jsem, jak mě zaplavuje podivný pocit blaha, který nebyl jenom od toho šukání. Pomáhala jsem mu přirážet, líbilo se mi to. Ačkoliv jsem se na druhou stranu snažila nemyslet na to, co tu vlastně dělám.

Chlap si na mě trochu víc nalehnul, aby mohl jít s ptákem hlouběji do mojí kundy. Pokrčila jsem se v kolenou a zavěsila se víc na stěnu domu, o kterou jsem se doteď opírala. Zavřela jsem oči a užívala si ptáka ve svojí mindě, přičemž hlavu jsem si držela na druhou stranu než ten chlap, protože mu šíleně smrdělo z pusy. Pořádně tam brousil, klitoris se mi při každém přírazu stahoval. Kromě toho mi ten bezdomovec masíroval špinavýma rukama kozy a tisknul bradavky. Prsa se mi pohupovala do rytmu přirážení a zapadala mu přesně do nastavených rukou.

Jeho přírazy byly čím dál agresivnější, až to do mě bušil tak, že se mi podlamovaly nohy. Bolelo to, měl dlouhýho ptáka, kterýho mi zarážel opravdu hluboko. Jeho ruce se mi zarývaly do boků, kam je přesunul, aby si mě mohl pořádně držet. Byl celkem surový, se zakloněnou hlavou doslova vyl blahem.

Jeho agresivita ale najednou ustala a já cítila, jak můj klín zaplavuje teplo. Vystříkal se do kondomu a potom jeho stisk povolil. Beze slova jsem se na něj podívala a stáhla si vyhrnutou noční košili. Nechala jsem ho tam stát s plným kondomem na ptákovi a odešla domů s jiným, než prázdným pocitem. V bytě jsem si napustila vanu a při koupeli se dokonce usmívala. Byla jsem zase naživu.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt