otrokyně

KATEGORIE: Lolitky, teen

Otrokyně

Autor:
Marie D.
Publikováno:
23. 9. 2013
Přečteno:
13438x
Když jsem se probudila, ucítila jsem palčivou bolest v zátylku a tepající ve spánku. Přes oči jsem měla šátek, takže jsem nic neviděla. Ruce jsem měla za zády, připevněné k sobě jakousi páskou. Ležela jsem na nejspíše kovové zemi, která byla velmi studená. Celá místnost se hýbala a házela sebou – poznala jsem, že jsem v nějakém autě, které velmi vysokou rychlostí upaluje do neznáma. Všechno mě bolelo. Tepající bolest ve spánku nade mnou zvítězila a já opět usnula.
Přečíst
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Tuto povídku mohou číst jen registrovaní a přihlášení uživatelé. Abyste si mohli povídku přečíst, pak se přihlašte. Pokud ještě nemáte zřízený svůj uživatelský účet, registrujte se.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt