pomsta nevěrnému muži

KATEGORIE: Zralé ženy

Pomsta nevěrnému muži

Autor:
Lucie M.
Publikováno:
20. 11. 2014
Přečteno:
9692x
Jsem vdaná žena se dvěma malými dětmi. Manžel byl neustále v práci, domů chodil, až když děti dávno spaly, a ani já jsem si ho pořádně neužila, protože byl pořád unavený. Akorát si zvládl ohřát večeři, najíst se a svalit se do postele, kde okamžitě usnul jako dřevo. Byla jsem z tohoto života nešťastná, ale říkala jsem si, že je to jenom momentální stav a jistě se všechno brzy vyřeší. Mnohdy jsem čekala sexuálně nabuzená, ale pro manžela jsem byla už jenom vzduch. Přesněji řečeno ten, kdo umí uvařit a uklidit.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Mnohokrát jsem toto téma probírala s kamarádkami, zkoušela jsem jejich rady, pokoušela se nějak zaujmout a překvapit, ale nic z toho. Z naplánovaného víkendu se manžel vykroutil služební cestou a sexy večeři s šampaňským a jahodami v čokoládě promeškal na poradě. Nic nepomáhalo.

Všechno se změnilo ve chvíli, kdy se vrátil domů a voněl dámským parfémem. Nejdříve jsem si z toho nic nedělala. Sice jsem na něho uhodila, ale jeho výmluvu jsem spolkla i s navijákem. Od té doby byl na čas pokoj, zřejmě si dával větší pozor, ale ani to nestačilo. O měsíc později jsem z jeho obleku tahala jeden dlouhý blonďatý vlas za druhým. Když mi došlo, že mě doopravdy podvádí, zhroutila jsem se. Plakala jsem každý večer v koupelně poté, co jsem děti dala spát a uvažovala, co teď budu dělat.

Manžel dál pokračoval v nerušené existenci a zřejmě i ve scházení s neznámou blonckou. Krev se ve mně pěnila, ale říkala jsem si, že nebudu taková ta hysterka, která hází nevěrníkovi šaty z okna. Rozhodla jsem se, že se s tím lhářem a podvodníkem vypořádám s elegancí sobě vlastní. Děti stejně už ani nevnímaly, že by v domácnosti nějaký táta byl, takže jim nebude chybět, když ho ze dne na den vypakuju ven. Po tomhle rozhodnutí jsem došla políbit svoje děti a se spokojeností usnula dříve, než se manžel vrátil z práce.

Druhý den ráno jsem děti dala k mámě, které jsem všechno řekla. Potřebovala jsem na svou pomstu mít klid. Pečlivě jsem všechno jeho oblečení a věci poskládala a uložila do jeho kufrů, které si vozil s sebou na služební cesty. Vyčistila jsem šatník, dala mu tam jeho knížky a drobnosti, kartáček na zuby, holicí strojek a z dobroty srdce, či možná vypočítavosti, jsem mu tam dala fotku naší rodiny. Když bylo všechno připraveno, nechala jsem kufr za dveřmi a vydala se nakupovat.

Ve městě jsem se nechala ostříhat nakrátko a nutno uznat, že mi to fakt slušelo. V obchodě se spodním prádlem jsem si koupila ten nejvíc sexy korzet, podvazky a kalhotky, které jsem vůbec našla. Vše jsem platila manželovou kreditkou. Chtěla jsem, aby viděl, o co se připravil.

Nakonec jsem se vrátila domů, kde jsem se převlékla do nového oblečení, nalíčila se a použila přitom rudou rtěnku, kterou jsem na sobě neměla od doby, co se narodil Lukášek. Na oblečení jsem si navlékla svůj dlouhý kabát a v zrcadle se ujistila, že opravdu vypadám tak sexy, jak se cítím. Nazula jsem si vysoké červené lodičky, vzala manželův kufr a zamířila k němu do práce.

Automaticky jsem došla do jeho kanceláře a bez zaklepání vešla dovnitř. Jelikož byla prosklená, to aby viděl na svoje zaměstnance, zatáhla jsem všechny žaluzie, aby sem nebylo vidět. Nereagovala jsem, na manželovi zvídavé dotazy, co se děje. Beze slova jsem si sundala kabát a odhalila tak to málo, co jsem pod ním měla schované. Manžel na mě bez hlesu zíral. Když jsem se houpavou chůzi k němu přibližovala, opakoval, že to přeci nemůžeme dělat jenom tak v jeho kanceláři, když jsou všude kolem zaměstnanci.

Stále beze slova jsem odsunula věci z jeho stolu na kraj a vylezla na něj. Vyzývavě jsem hýbala ňadry, která mi doslova přetékala z korzetu, a smyslně zároveň kroutila zadečkem. Svůdně jsem přitom lákala manžela blíž pomalým pohybem ukazováčku. Když ale nešel, přetočila jsem se tak, abych byla kundičkou k němu. Zařízla jsem si pořádně tanga a pomalu s nimi přejížděla přes klitoris. Vzrušeně jsem přitom vzdychala a dívala se na nechápavého manžela. Po chvilce jsem dala kalhotky stranou a přikázala mu, aby mě lízal.

Bez zaváhání to udělal. Zabořil obličej do mého rozkroku a nadrženě mi jazykem vylizoval pekáč. Slastně přitom mlaskal. Sál mi klitoris a kousal mě do stydkých pysků, až jsem musela vyjeknout. Vlhkým, horkým jazykem mi zajížděl do vagíny. Pak přidal i prsty, kterými mi vnikal hluboko do těla. Tak dlouho jsem neměla sex, že jsem se během chvíle udělala. Házela jsem s sebou na jeho pracovním stole a křičela na celou budovu.

Když orgasmus odezněl, řekla jsem mu, aby mi ho tam strčil a on znovu uposlechl. Vrazil mi ho do lasturky rychle a násilně. Byla jsem ho plná. Držela jsem ho za zadek a nabodávala se pořádně na jeho kolík. Sténala jsem a stahovala kundičku, abych tak tiskla jeho penis. A manžel vzdychal a hladil mě po těle. Mačkal mi ňadra, která vypadla z korzetu ven, a třel bradavky.

Odstrčila jsem ho a donutila ho, aby se posadil na kancelářskou židli, ale místo toho, abych se na něho posadila, přivázala jsem mu dozadu ruce jeho kravatou. Tou, kterou jsem mu včera večer ještě žehlila. Nemohl se tak pořádně hýbat a to bylo dobře. Klekla jsem si na zem a svůdnými pomalými pohyby mu ho kouřila. Pleskala jsem ho k tomu do varlat a hryzala ho do žaludu. Rukama jsem mu bloudila po těle a hladila ho. Tiše sténal a s rozkoší opakoval, že už se brzy udělá.

A přesně v ten okamžik jsem přestala. S pohrdavým pohledem upřeným na něj jsem si otřela ústa a poznamenala, že to by ho v tom případě měla dodělat ta jeho milenka. S pusou otevřenou dokořán jsem ho nechala na židli a oblékla si kabát. Než jsem odešla, oznámila jsem mu, že jsem mu přivezla také jeho věci, aby se nemusel obtěžovat domů. A na děti, že může samozřejmě zapomenout. Pak jsem odešla a nechala za sebou otevřené dveře.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt