pony play

KATEGORIE: Zralé ženy

Pony play

Autor:
Marek F.
Publikováno:
12. 9. 2018
Přečteno:
6189x
Když jsem přišel do stáje, moje kovbojka už na mě čekala se založenýma rukama. Okamžitě jsem se vysvlékl a oblékl si postroj. Měl jsem na sobě jenom latexové slipy, které se mi zařezávaly do zadku. To bylo všechno. Kovbojka si nasadila klobouk a švihla mě za moji opozdilost po půlkách. Jako kdyby se mi na nich rozhořel oheň, hrozně to pálilo. Ale nejenom tam, s tou bolestí se mi postavil i pták.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Kovbojka mi nasadila ohlávku a udidlo. Skousnul jsem to mezi zuby a poslušně ji následoval ven ze stáje. Měl jsem otlačená kolena ještě než jsme se dostali na louku, kde se na mě chtěla projet, ale přes ten intenzivní pocit slasti jsem to ani nevnímal. Kovbojka na sobě měla sexy latexové oblečení, které jí obtahovalo štíhlou postavu a velké kozy. V ruce držela jezdecký bičík, kterým mě poháněla, abych šel rychleji. Téměř jsem přes to udidlo nemohl dýchat, ale přesto jsem se donutil do jakéhosi poklusu. Jinak by následoval trest, kdybych neposlechl. Takhle jsem za to dostal popleskání po boku a potom sladký cukřík, který jsem jí snědl přímo z dlaně.

Na louce bylo chladno až mi naskakovala husí kůže. Brodil jsem se tou studenou trávou, když tu si mě kovbojka zavolala, abych k ní přišel. Poslušně jsem se postavil před ni a ona si mě osedlala. Na nohou měla kovbojské boty s bodci, aby mě mohla píchat do slabin, kdybych šel pomaleji, než ona chtěla. I když byla štíhlá, přeci jenom něco vážila. Prohnul se mi pod ní hřbet, když si opravdu dosedla a nadzvedla nohy nad zem. Celou svou tíhou visela na mě, takže jsem měl co dělat, abych se udržel. Ruce se mi podlamovaly, ale pták stál stále pevněji. Skoro jsem se o něj mohl opírat. Kovbojka mě z mých slastných pocitů probudila tím, že mě švihla po zadku. Potom mě píchla do slabin a zamlaskala, aby mě donutila k pohybu.

Ztěžka jsem se vláčel po louce a řehtal u toho. Šlo to špatně přes udidlo v puse. Kovbojka mě popoháněla slovně i občasným popleskáním po zadku bičíkem. Pták mi z toho pumpoval nahromaděnou krví. Když jsme dojeli k malému napajedlu, které tu bylo pro takové klienty, jako jsem já, zřízeno, kovbojka ze mě slezla a nechala mě, abych se napojil. S gustem jsem se napil a potom jsem zařehtal jako poděkování. Kovbojka si mě potom pomalu vedla zase zpátky. Už jsme tolik nespěchali, už jsem ani neměl tolik energie, jako na začátku, takže kovbojka jenom šla vedle mě, místo abych ji vezl.

U stáje si kovbojka nechala olízat boty na znamení mého naprostého podřízení. Měla je ještě vlhké od trávy a jazyk mi po nich klouzal stejně jako by dělal dobře její vagíně. Ostatně na to mělo brzy dojít. Kovbojka mě osvobodila od udidla a potom mě vyhřebelcovala. Přejížděla mi po těle ostřejším hřebenem, který za sebou nechával rýhy. Cítil jsem, jak mám kůži v jednom ohni a můj pták mi přitom začal vykukovat ven ze slipů, které přesně na tyhle případy měly pro něj otvor. Kovbojka si toho všimla a lehce mě přes něj švihla bičíkem se slovy, že jsem pěkný nezbeda. Tělem mi projel náboj energie. Začal jsem na ni dorážet. Zpočátku se bránila, jako kdybych byl opravdové zvíře, což mě ještě víc vzrušovalo. Pták mi slintal blahem a preejakulát kapal pode mě na slámu.

Konečně se kovbojka nechala chytit a poklekla přede mnou tak, abych ji mohl obskočit zezadu. Našel jsem si její navlhčenou kundu a hned do ní proniknul. Držel jsem si ji za boky a zajížděl do ní mlaskavě až po kořen. Kovbojka se mi vzpírala a odskakovala ode mě, takže jsem ji musel nahánět a víc se jí držet, abych mohl ponořit čůráka celýho. Rozrážel jsem jí zadek, který se klepal stejně jako můj, když mě po něm pleskala bičíkem.

Jelikož chtěla nad sexem mít větší kontrolu, vymanila se mi a sedla si na sud, který jsem měl ve svém stání. Když jsem na ni chtěl hned hupnout, odstrčila mě bičíkem a dala mi lehké plesknutí po tváři. Poslušně jsem zůstal sedět u jejích nohou, na které si poukázala a chtěla znovu, abych dal najevo, že ona je tu paní. Poslouchal jsem její rozkazy do písmene. Dotkl jsem se jazykem znovu jejích bot a potom přejel po noze výš až na její kundu. Měla ji vlhkou a už trochu vošukanou, takže se mi do ní snadněji zajíždělo jazykem. Kovbojka sténala a potom se přese mě naklonila, aby mě pleskla bičíkem po zadku. Nechtěla ale, abych přestal, naopak se mě snažila ještě více povzbudit. Zběsile jsem jazykem přejížděl přes její kundu a kousal ji do klitorisu. Jelikož píču už měla otevřenou dokořán po mé předchozí jízdě, šukal jsem ji taky jazykem. Moc se jí to líbilo, pleskala mě po boku a říkala, že jsem hodný hoch.

A  potom mi dovolila, abych k ní přistoupil zepředu a zajel do ní ptákem hluboko po kořen. Strkal jsem ho do ní znovu a znovu a přitom se držel za její stehna, která měla hladká a jemná. A ona mě u toho ostře plácala bičíkem. Opravdu jsem cítil, jak mi jeden šlehanec udělala do krve, která mi stékala po noze. Větší blaho jsem asi nezažil.

A potom mě kovbojka pleskla hodně a donutila mě ustoupit. Zahnala mě do rohu mého stání a přinutila mě, abych se postavil zády k ní. Potom se za mě postavila a pleskala mě bičíkem z jedné a pak z druhé strany. Zadek jsem měl v jednom ohni, zatímco ona se mi smála a potom sténala. Slyšel jsem, jak si prstí kundu, protože chtěla, abych to slyšel. Když jsem se otočil, strkala si tam konec bičíku a prsty si hnětla klitoris. Při tom pohledu se mi tělo roztřáslo orgasmem.

Jakmile si kovbojka všimla, že jsem se udělal, vypráskala mě jako psa. Donutila mě, abych to slízal a ještě jednou mě vypleskala. Potom mě zlostně zavřela bez obroku a odešla. Naše hra skončila.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt