poprvé se zkušeným dědou

KATEGORIE: Panny, panicové

Poprvé se zkušeným dědou

Autor:
Markéta F.
Publikováno:
9. 12. 2014
Přečteno:
23802x
O svoje panenství jsem přišla po létě, kdy jsem celé dva měsíce trávila vypomáháním na statku u jednoho staršího pána u nás ve vesnici. Máma se s ním znala, a tak mi u něho dohodila tuhle menší brigádu. Ráno jsem kvůli tomu musela vstávat brzy, abych nakrmila slepice, vyhnala krávy a kozy ven, poklidila stáje, postarala se o koně,… Domů jsem sice chodila unavená, ale zase jsem se druhý den těšila, až budu moci jít k panu Havránkovi. Byl to postarší důchodce, kterému manželka zemřela už asi před deseti lety, a on si od té doby nenašel žádnou jinou. Bydlel tedy sám a o všechno se musel postarat vlastními silami.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

I přesto, že bylo panu Havránkovi kolem šedesáti, udržoval si mladistvý vzhled a hlavně díky práci na statku byl v dokonalé kondici. Častokrát jsem se přistihla, jak ho pozoruju, když například bez trička kydá hnůj. Příležitostí podívat na jeho tělo jsem měla až až, protože léto bylo opravdu velmi horké, takže většinu času chodil do půl těla svlečený. Dívala jsem se na jeho svaly a snila, jaké by to bylo, kdyby mě v té pevné náruči objal.

V noci se mi potom zdálo o nás dvou, jak se společně proháníme na koních po louce, smějeme se a potom se spolu v trávě milujeme. Byla jsem panna, takže moje představy o poprvé, měly opravdu romantický nádech. Věděla jsem, že muži mají svoje potřeby a přeci, když mu na statku posluhuje mladá holka, copak by se nepodíval?

Pomalu, ale systematicky jsem začala naznačovat svou touhu. Bohužel „náhody“, o které jsem se snažila, byly přehlíženy. A to všechny – od nošení odhalenějších šatů, přes polévání se vodou, až po sexy pózy, při sbírání vajec u slepic.

Nechtěla jsem, aby mě viděl, jako malou holku, a tak jsem se snažila tak nechovat. Prázdniny se ale nachýlily ke konci a k ničemu nedošlo. Byla jsem zklamaná, protože moje noční vlhké snění nepřestávalo a já chtěla poznat, jaké to je se milovat.

Asi týden poté, co začala škola, jsem znovu zašla k panu Havránkovi, tentokrát s cílem přijít o panenství děj se co děj. Nechala jsem se pozvat na čaj do kuchyně, kde jsem si způsobně sedla tak, aby bylo vidět, že pod sukní nic nemám. Při povídání jsem vyzývavě přejížděla chodidlem po jeho lýtku a ignorovala každé jeho odstrčení.

Nakonec to ale pan Havránek nevydržel a začal na mě křičet, že ví, o co mi jde, ale že tohle nemůže udělat. Nemůže se se mnou milovat, vždyť by mohl být můj dědeček. Zmínkou o tom, že jsem panna, jsem to ještě samozřejmě zhoršila. Tentokrát jsem se nechala sice vyvést ven dveřmi, ale o pár dní jsem byla oknem zpátky. Podruhé jsem už ale nenechala pana Havránka mluvit a přešla jsem v činy.

Klekla jsem si na zem a neustále opakovala, jak moc bych chtěla poznat muže, ale že bych ráda někoho zkušeného, někoho, kdo by mě zasvětil. Někoho, kdo se v sexu vyzná. Při těch slovech jsem mu rozvazovala šňůrku na kalhotách a stahovala mu je dolů. Rukou jsem si přitom v kleče hrála se svou vlhkou kundičkou – opět jsem přišla v sukni a bez spodního prádla.

Pan Havránek se ani nepohnul. Už se nesnažil mě zastavit, ani mi nedomlouval. Jen si tiše opakoval, že jsem panna, že to nesmíme, že mu moji rodiče věří. Přece jim nemůže zprznit dceru.

Neposlouchala jsem, co si mumlal a soustředila se na svou práci.

Pomalu jsem mu sundala i slipy. Z kalhot jsem vytáhla jeho malý penis a smyslně ho olízla od kořenu až po špičku. Pan Havránek přitom zavzdychal. Hrotem jazyka jsem přejížděla po celé délce jeho chlouby a vnímala, jak mi v ruce tuhne. Druhou rukou jsem si zatím naslinila a dráždila se s ní v rozkroku, abych se na to poprvé nějak připravila. Pan Havránek si toho všiml a poznamenal, že to stačit nebude. Najednou se zvedl a řekl mi, abych si vyskočila na stůl. Poslechla jsem ho.

Roztáhl mi nohy a plivnul mi na kundičku. Pak se pustil do jejího vylizování. Pomalu mi cumlal klitoris a jeho vousy mě všude škrábaly. Nebylo to ale nepříjemné – naopak mě to více vzrušovalo. Měl rychlý jazyk, kterým mi zajížděl přímo do kundičky. Bylo to neuvěřitelné. Už jsem cítila, jak se ve mně sbírá čím dál větší napětí, když najednou ustal.

Pan Havránek si sundal kalhoty, naslinil si špičku penisu a opatrně ho do mě zasunul. Přitom se neustále díval na můj obličej, aby se ujistil, že mě to nebolí, nebo to není jinak nepříjemné. Trochu to bolelo, cítila jsem, jak je moje kundička stačená kolem jeho pyje, ale výsledkem byla slast. Při prvních pohybech se mi rozlívalo podbříškem teplo a rozkoš. Pan Havránek přirážel pomalu, ale důsledně. Snažil se o co největší průnik, což s jeho malým penisem nebylo zase tak moc.

Vyhrnula jsem si tričko, takže mi mohl hníst moje prsa a vousy mě škrábat na bradavkách, které olizoval. Sténala jsem mu do vlasů, když jsem si tiskla jeho hlavu k hrudi.

Jelikož pan Havránek dlouho neměl ženskou, netrvalo moje poprvé moc dlouho. Stačila tahle jedna pozice, aby se udělal a vystříkal se mi na odhalená prsa. Pak se zhroutil vedle do židle a udýchaně se na mě díval. Byl z toho, co udělal nešťastný. Rozhodla jsem se, že se dodělám sama, a tak jsem si zajela prsty do kundičky. Palcem jsem si mnula klitoris a prsty si dělala dobře. Cítila jsem na nich svou vlastní šťávičku. Když jsem se potom udělala před zraky pana Havránka, olízla jsem si prstíčky a seskočila ze stolu. Ještě párkrát jsem se s panem Havránkem sešla, než jsem se musela kvůli vysoké odstěhovat.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt