prcání fotbalové trenérky v letech

KATEGORIE: Zralé ženy

Prcání fotbalové trenérky v letech

Autor:
Jiří Z.
Publikováno:
23. 11. 2016
Přečteno:
7891x
Miluju fotbal. Chodím ho hrát už od svých pěti let a jsem nejlepší z našeho týmu. Teď je mi dvaadvacet a ještě studuju, přesto na fotbal si najdu čas vždycky. Hraju za naše malé město a celkem se nám daří porážet naše nepřátele, hlavně díky našemu skvělému trenérovi. Trénoval nás něco málo přes osm let, když nám najednou oznámil, že končí a s rodinou se stěhuje někam jinam, že má dobrou nabídku a kdesi cosi. Udělali jsme mu sice oslavu na rozloučenou s posezením, jídlem a pitím, ale stejně jsme na něho byli všichni poměrně dost naštvaní. Nedokázali jsme pochopit, jak nám to mohl udělat.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

O to horší ale bylo naše zjištění, že na jeho místo nastupuje ženská. Jak může ženská dobře trénovat fotbalové družstvo? Jak ji mohli sakra dosadit do takové pozice? I když byla Zdena silnější a chlapštější svou postavou i přístupem, pořád to byla ženská, která podle nás patřila domů k plotně a dětem. Zkoušeli jsme ji nejdříve odradit, párkrát jsme jí namazali píšťalku lepidlem a do bot daly hovno, ale ona se nenechala jen tak vystrnadit. Bylo to těžší, než jsme si mysleli, ale především trénovala mnohem líp, než jsme si dokázali představit. Před sezónou jsme byli v perfektní formě a to jenom díky Zdeně, která se s námi ani v nejmenším neprděla.

Postupně jsme se s ní začali sbližovat a přestali jí dělat naschvály. Když jsme se jí za své chování omlouvali, vysmála se nám, že je macatá padesátnice, že ji jen tak něco neskolí a naší snahy si vlastně skoro ani nevšimla. Byli jsme jí za její shovívavost vděční.

Zdena byla dobrá trenérka, přišlo mi ale, že si jenom málo připouští to, že je žena a my chlapi. Převlékala se s námi v jedné společné šatně a dokonce jsem ji několikrát viděl vylézat z naší sprchy s turbanem na hlavě. Vůbec se před námi nestyděla a vypadalo to, že to samé vyžaduje od nás. Když jsem o tom mluvil s klukama, koukali na mě jako joja. Říkali, že s nimi v místnosti se Zdena ještě nepřevlékala ani nebyla ve sprše. A když jsem trochu zapřemýšlel, došlo mi, že to nedělala před celým týmem, ale přede mnou. Vždycky, když jsem tam byl sám, tak se tam nějak Zdena propašovala, aby mě mohla vidět nahého a já ji.

Začal jsem z ní být dost nervózní. Pár tréninků jsem vynechal, několikrát jsem se vymluvil a odešel dřív, než skončil. Vyhýbal jsem se jí a fotbal v tu dobu docela dost flákal, abych se s ní nemusel vidět.

Jenomže právě díky tomu si mě k sobě po dalším nevydařeném tréninku zavolala, aby to se mnou probrala. Počkala, až všichni odejdou a potom nás zavřela do prázdné šatny. Ptala se mě, co se děje, že jsem tak nesoustředěný a fotbal, který mi tak jde, flákám. Nevěděl jsem, co jí na to odpovědět, aby se neurazila, ale z mých pohledů asi pochopila, co se děje. Nejdříve se ale ještě ptala, jestli to nemá souvislost s domovem nebo školou, ale když jsem vrtěl hlavou, zeptala se, jestli je to kvůli ní. Nic jsem neodpověděl, ale podíval jsem se na ni tak, aby měla jasno, že ano. Poposedla si ke mně blíž a řekla, že si toho napětí mezi námi dvěma také všimla a popravdě neví, co s tím dělat. Posadila se vedle mě a mlčky zírala do země.

Jelikož se delší dobu nic nedělo, navrhla, že jediný způsob, jak to dát zase do pořádku, bude to napětí mezi námi nějak povolit. Nebyl jsem si jistý, co tím konkrétně myslí, ale když mi sáhla do klína, rozsvítilo se mi. Chtěla, abych ji vošukal a vyčistil tak mezi námi vzduch. Odskočil jsem od ní, jako když do mě píchne a začal couvat ke dveřím. Zdena šla za mnou.

Jakmile jsem narazil zády o zeď, zděšeně jsem se na ni podíval. Zdena si klekla na kolena a zabořila mi hlavu do klína. Srdce mi zběsile tlouklo a pumpovalo mi krev do ptáka, který moje kalhoty proměňoval rovnou na stanové městečko. Zdena mě do něj kousala přes kalhoty a mnula mi varlata, ale teprve až po chvíli, kdy jsem se jí vůbec nebránil, mi sundala kalhoty. S kalhotami a slipy u kolen jsem stál opřený o zeď, zatímco Zdena mi kouřila ptáka. Cucala mi ho jako bonbón, žužlala mi žalud a lízala uzdičku. Žíly mi na čůrákovi pumpovaly a špička se barvila do temně fialova.

Zdena se pak postavila a vklouzla mi jazykem do pusy. Byl cítit mým ptákem, a tak jsem ji odstrčil a místo toho ji raději ukázal na lavičku. Hned si na ni sedla, sundala si kalhoty a kalhotky a roztáhla doširoka svoje macatá stehna. Kundu měla povislou a vytahanou se šťávou, která z ní tekla, vypadala jako uslintaný pes. Původně jsem ji chtěl lízat, ale musela se spokojit s prstěním a lízáním ztuhlých velkých bradavek. Hladila mi u toho hlavu jako malému dítěti, které od ní pije mléko, až mi z toho pták trochu klesnul.

Svýho macka jsem do ní zasunul chvíli potom. I když měla nějaké to kilo navíc, byla dost pružná, takže jsem jí nohy držel pěkně nahoře natažené a mrdal ji do její velké kundy. Špeky i prsa se jí při každém přírazu otřásaly. Téměř jsem necítil hranice její jeskyně, tak ji měla rozlehlou. A to i přesto, že nemám zrovna malý klacek a umím se s ním ohánět.

Plácal jsem ji po klitorisu, až u toho ječela, jako podřezávané podsvinče. Pak jsem ji plesknul po boku jako kobylu a řekl jí, aby se přetočila. Zabořil jsem do ní ptáka zezadu a mlátil ji u toho přes její velkou zadnici. Klepala se jako rosol a měla ji celou červenou, když jsem ji chytil pod krkem a pořádně do ní zasouval čůráka až po kořen. Lapala u toho po dechu a křičela tak, že musela být slyšet až na ulici. Dal jsem jí několik menších facek, abych ji umlčel, ale stáhla se jí u toho akorát trochu kunda.

Protože měla tak velkou kundu, nebyl jsem tolik vzrušený, a tak jsem se rozhodl jí ho strčit do vyšpuleného zadku, kde by mohla mít trochu těsněji. Naslinil jsem jí čoko díru a ptáka do ní pomalu zasunul tak, že vůbec neměla čas protestovat. Anál měla těsnější a taky sušší, takže to trochu víc dřelo, ale oproti její mokré kundě to bylo mnohem rajcovnější. Prcal jsem ji do zadku a se zakloněnou hlavou si představoval, že šukám svoji spolužačku Mirku, která má sexy tělo.

I tak mi ale trvalo docela dlouho, než jsem se udělal. Nakonec jsem měl ale docela velký orgasmus, kdy jsem jí sperma nacákal do obličeje. Teklo jí to všude, měla to dokonce i v očích. Řekl jsem jí, že tím je to mezi námi vyřešené a že se jdu osprchovat. Když chtěla jít se mnou, odmítl jsem a zavřel za sebou dveře.

Reklama

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt