prodaná přítelkyně

KATEGORIE: Lolitky, teen

Prodaná přítelkyně

Autor:
Martin B.
Publikováno:
12. 4. 2017
Přečteno:
15421x
Byli jsme na štíru s penězi. Anežka nevydělávala a jenom se válela doma, já sice do práce chodil, ale na naše výdaje to nestačilo. Respektive na její výdaje to bylo málo. Když jsem ale jednou procházel pornostránky, něco mě napadlo. Byla tam videa, kdy kluk jakože prodá svoji holku někomu jinýmu, ten si s ní užije a jsou za to prachy. Připadalo mi to jako skvělý způsob, jak si něco přivydělat.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsem ten nápad řekl Anežce, nejdřív trochu váhala. Říkala, že uvidíme podle toho, kdo se nám přihlásí na inzerát, že se přece nenechá vojebat od každýho. Vzal jsem to jako souhlas a vyvěsil její fotku s textem inzerátu na internet. Do večera jsem měl asi deset odpovědí – ona Anežka na fotkách umí vypadat moc pěkně, ale kromě krásy toho moc nepochytila. Společně jsme si nad to sedli a vybrali asi dva kandidáty, kteří nabízeli za takové služby dost peněz.

Další den jsme se s nimi měli setkat, ale jeden to odvolal s tím, že nechce šukat něčí holku, že si myslel, že je Anežka volná. Tak jsme toho citlivku nechali běžet a čekali už jenom na nějakého Karla, který měl přijít večer.

Přišel přesně na osmou, jak jsme se domluvili. Pozval jsem ho dál a sedl si na gauč vedle Anežky. Nejdříve nastala taková ta trapná chvíle ticha, tak jsem mu nabídl nějakou vodu, kterou s díky přijal. Anežka se po něm mlsně dívala a protáčela na prstě vlasy, typická koketa. Karel se zeptal, jestli o něm ještě něco potřebujeme vědět nebo jak to vlastně bude probíhat. Popravdě jsem si taky nebyl moc jistý, jak to má probíhat, svou holku jsem prodával prvně.

Řekl jsem tedy Anežce, aby se svlékla a Karel si tak mohl prohlédnout zboží, aby nám potom neřekl, že jsme ho ošidili. Anežka se začala hulánsky svlékat, tak jsem ji zastavil a řekl jí, aby si k tomu pustila nějakou hezkou hudbu. Na slovo poslechla.

Když pokojem zněla hudba, postavila se Anežka před nás a začala se smyslně pohupovat do rytmu. Přejížděla si rukama přes své pevné tělo a pak si několikrát nadzvedla dlouhé vlasy a zase je nechala spadnout. Předklonila se a zavrtěla svými kůzlátky v ohradě. Potom stáhla tílko pod ně, takže vypadala mnohem větší a masírovala si na nich bradavky. A pak najednou hop a celé tílko bylo dole. Stále se před námi hýbala ze strany na stranu, ale teď víc zapojila boky. Přešla na zadeček, který chtěla těmi pohyby zdůraznit. Měla prdelku jako lusk, nebála se ji na nás hezky vyšpulit a párkrát se přes ni plesknout. Měla na sobě kraťasy, které pomalu stahovala přes vyšpulené půlky. Nakonec je stáhla a taky je hodila na zem. Už měla jenom vysoce vykasaná tanga, pěkně zaříznutá mezi pevné půlky. Klekla si na stůl a vyšpulila na nás znovu zadeček tak, že jsme viděli i její kundičku. Přes ni si přejížděla tangy a masírovala si ji rukou. Nezapomínala se pohybovat do tempa hudby. Byla přitom prohnutá jako luk, člověk měl chuť jí tam toho ptáka narvat teď hned okamžitě.

Karel měl chuť to udělat, ale chtěl jsem, aby viděl, jakou super děvku to mám doma, takže jsem chtěl, aby mu Anežka ukázala, co v ní ještě je.

Poslušně si naproti nám sedla a začala se prstit. Prsty si strčila do pusy a napodobovala kouření ptáka, teprve potom si je dala do vlhké kundičky. Nacpala si do ní nejdříve jeden, pak dva a pak rovnou tři prsty a prstila se s nimi. Sténala u toho a sexy špulila pusinku, zatímco si do kundičky strkala další prst. Měla ji už pěkně červenou a roztaženou, když se jí povedlo tam nacpat celou ruku. Hýbala s ní sem tam a s celou pěstí si dělala dobře. Prsa se jí u toho kývala, jak si sama sobě dávala do těla.

V té chvíli se Karel zvedl a řekl, že viděl dost. Do klína mi hodil téměř dvounásobnou částku a rovnou si to nakráčel k Anežce. Ta vyndala ruku a odhalila svou opět staženou kundičku. Její práci se svaly ve vagíně jsem vždycky obdivoval.

Karel se bez dalšího otálení zabořil do její lasturky a vylizoval ji, jako kdyby to byla miska od těsta. Do kundičky jí strkal prsty a jazykem šmejdil na klitorisu. Anežka sebou cukala a vycházela mu mindou vstříc, pohybovala se podle toho, jak jí lízal. Dívala se na jeho odhalený jazyk, kterým ji vylizoval jako dobrman.

Když Karel vyjedl celou její broskvičku, vyndal si z kalhot ptáka. Popadl její hlavu do dlaní a přirážel si ji na čůráka tak, že se skoro dusila. Anežka ale samozřejmě uměla i úžasný deep throat, takže ji klidně mohl mrdat do pusy, ze které jí tekly sliny, bez přerušení.

Položil ji zpátky tak, jak byla s vystrčenou kundou a do ní jí nahulil ptáka. Měl jsem na to dobrý výhled, jak jí jeho pevný pták zajíždí hluboko do těla a zase vyjíždí ven. On ji přitom držel pod krkem a šukal ji. Pevně jí stisknul prsa a lehce ji plácal přes bradavky. Potom přešel na klitoris, na který jí plivnul a pak jí po něm pleskal, až ho měla červený jako jahůdku. Měl jsem chuť jít jí ho vysát, ale nemohl jsem se zapojovat.

Karel Anežku otočil tak, že teď na něj špulila zadek. Hlavu měla zabořenou do křesla a on jí ji tlačil ještě hlouběji, zatímco jí zpracovával zezadu. Pleskal ji přes zadeček a pořádně si ji držel za boky, aby mohl zajíždět při přirážení doopravdy hluboko. Stál mi z toho vystoupení klacek, tak jsem si ho vyndal a pomalu si ho honil. Nebylo kam spěchat, vypadalo to, že Karel Anežku ještě jen tak nepustí.

Lehnul si na gauč a Anežka si musela lehnout vedle něho. Šukal ji zboku a přitom jí kousal do bradavek. Pak se na ni podíval a zabořil jí jazyk do úst. Anežka zavřela oči a líbala ho, zatímco ji mrdal a hrál si s jejím klitorisem. Najednou s sebou začala cukat, měla orgasmus. Karel ji ale pevně držel, takže mu křičela do úst a její tělo s sebou házelo ze strany na stranu. Viděl jsem, jak se jí stahuje kunda kolem jeho ptáka, ale on ještě pořád neměl dost.

Posadil se pohodlně na sedačku a nechal vyčerpanou Anežku, aby mu na čůrákovi poskakovala jako kovbojka. Pomáhal jí přirážet a ohmatával jí její poskakující prsa. Anežka se vlnila na jeho dykovi a zadečkem obkreslovala osmičku, když ji najednou shodil na zem a chytil ji za hlavu. Vystříkal jí svoje sperma pěkně na obličej a sledoval, jak jí stéká po tváři. Pak se svalil zpátky na sedačku a řekl, že teď by si dal ještě jednu sklenici vody, jestli může poprosit.

Bez otálení jsem zastrčil ptáka a šel mu načepovat pití. Anežka se šla osprchovat.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt