první sex na čarodky

KATEGORIE: Panny, panicové

První sex na čarodky

Autor:
Radek Z.
Publikováno:
31. 5. 2018
Přečteno:
9876x
O panictví jsem přišel na čarodějnice. Stalo se to s holkou, kterou jsem už dlouhou dobu měl rád, ačkoliv ona si toho dosud příliš nevšimla. Původně jsem si od toho dne moc nesliboval. Nebylo vlastně ani proč. Dana sice patřila mezi moje dlouholeté kamarády, chodila ven s námi a zbytkem party, ale nikdy si nevšimla, že jsem ji už od základní školy miloval. Hrozně krásně se smála a její dlouhé vlasy jí poletovaly kolem obličeje, když jsme šli na místo, kde se měli čarodějnice odehrávat. Byla to spíš taková vesnická zábava, na kraji vesnice se prostě nanosila velká hromada dříví, místní hospodský si tu udělal pomyslný stánek a prodával tu párky na opékání a chleba. A samozřejmě pivo a alkohol, obojí si ale poměrně dost jedinců přineslo z vlastních zásob.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Bylo ještě světlo, když jsme dorazili na místo. Děcka tu pobíhala a matlala se bahnem, starší občané už dávno seděli u několika málo stolů a popíjeli pivko. Všechno to bylo takové komorní. A pak jsme tu byli my. Omladina, která se chtěla bavit. Poflakovali jsme se na okraji toho dění a neměli co dělat. Teprve kolem sedmé hodiny večer vzplály ohně a za povídání pana starosty byla zapálena hranice. Jelikož už se ale pomalu smrákalo, tak lidí naopak ubývalo, ačkoliv to spíš původně měl být začátek té slávy. Mezi námi kolovala jedna lahev, což pro deset dospívajících znamenalo maximálně tak jeden lok. I ten ale přesto stačil na to, abych se posilnil a sebral konečně odvahu.

Dana seděla sama na lavičce poblíž ohně. Byla jí zima, a tak se posadila blíže k teplu. Posadil jsem se k ní a podal jí lahev, ale odmítla. Tak jsem si ještě jednou cvaknul já, abych neztratil koule těsně před výkonem. Třásla se mi kolena a ruce, když jsem ji bral kolem ramen a ostýchavě přiznával, že se mi už velmi dlouho líbí a nevím, jak bych jí to měl říct. Dana se na mě podívala svým pronikavým pohledem a řekla, že už to dávno ví, ale taky nevěděla, jak by dala najevo, že o mě má také zájem. Nebyla si úplně jistá, a tak celkově, nevěděla, jestli chci riskovat kamarádství, kdyby to náhodou nevyšlo. Asi jsem neslyšel bláhovější důvod. Okamžitě jsem ji políbil na její horká ústa.

Seděli jsme poměrně blízko u ohně a po tom vyznání nám bylo oběma horko. Dana si sundala mikinu a uvázala si ji do pasu. Přesto ale měla červené tváře a její pokožka byla horká jako oheň. Zeptal jsem se jí, jestli nechce jít někam do soukromí a ona souhlasila. Zvedla svou teplou tvář z mého ramene a následovala mě do pole, kde jsem věděl, že je menší mýtinka, kde budeme mít ode všech klid. Za našimi zády jsem totiž slyšel, jak si kamarádi šuškají, jak si na nás ukazují.

Dovedl jsem Danu na takové malé prostranství, které bylo sice ozářené světlem ohně, ale bylo z dohledu všem zvědavým očím. Nikdo na nás nemohl vidět, nikdo ani nevěděl, že jsme tady. Byli jsme tu sami pro sebe. Začali jsme se líbat a něžně se dotýkat jazykem. Bylo to vzrušující, cítil jsem, jak naše těla stále žhnou, ale oheň za to už nemohl. Byli jsme rozpálení a vzrušení a stejně tak naše líbání, které bylo čím dál vášnivější a vášnivější. Její ústa byla sladká a jazyk jako med, nemohl jsem se těch doteků nabažit. Rukama jsem ji hladil po celém těle, potěžkával její pevná prsa v dlaních a objímal její štíhlé a pružné tělo. Chtěl jsem ji mít u sebe nahou, vnímat její horkou pokožku na mé a potom do ní proniknout a být s ní spojen.

Dana to všechno vnímala stejně, protože se všem mým dotekům, které jasně naznačovaly, kam se bude cesta dál ubírat, poddávala. Položila pod nás svoji mikinu a já přidal tu svoji, takže nám vzniklo poměrně dost velké lůžko v okolní trávě, která nás ukrývala před zvědavýma očima všech ostatních. Líbal jsem Danu na její odhalená prsa a jazykem si pohrával s jejími bradavkami. Cucal jsem je jako bonbon a potom je nechával vyklouzávat ven z mé pusy, aby si s nimi pohrál ještě vítr. Dana tiše sténala a třásla se rozkoší, když jsem jí rozepínal kalhoty a sundával kalhotky. Její kundička byla měkká a voněla po mýdle. Něžně jsem do ní zabořil jazyk a rukama hladil Danu po těle, které se prohýbalo a kroutilo jako pod proudem. Její pysky se rozestoupily a já mohl jazykem poškádlit i její klitoris. Z vagíny jí tekla sladká šťáva, která mi oznamovala, že je Dana připravená.

Sundal jsem si kalhoty a klekl si nad Danu. Chtěl jsem do ní pomalu vniknout, ale ona se zvedla na loktech a vzala do pusy můj pyj. Pták byl citlivý na jakýkoliv dotek, takže když ho Dana dala do pusy, úplně mě porazil nával rozkoše, který se mi rozlil páteří.

Lehl jsem si na ni tak, abych jí viděl do tváře a zapřený na loktech ji hladil po vlasech. Penis jsem nasměroval přesně do vstupu do její brány slasti a pomalu ji rozevíral. Dopadalo na nás víc světla, jak oheň dostal další dřevo, takže jsme dobře viděli jeden na druhého. Konečně jsem proniknul hluboko do její kundičky. Čůrák mi v ní zmizel až po kořen. Dana vyjekla slastí a bolestí zároveň. Taky to byla do dnešního dne panna.

Pomalu jsme se v ní pohyboval sem a tam a vnímal teplo její vagíny. Měla tak těsno, teplo a vlhko. Klouzal jsem v ní jako na ledě a vnímal všechny ty zvláštnosti její kundičky. Polévalo mě ještě větší horko, když jsem se dotýkal jejích ňader, která se třásla naopak chladem. Přikryl jsem je svými ústy a její bradavky se ztopořily. Pak jsem Danu políbil na ústa. Sténala mi do pusy a přitom mi opětovala mé doteky jazykem. Chvěla se naprosto po celém těle. Zajížděl jsem do ní hluboko a líbal ji u toho. Naše tempo se zrychlovalo a zrychlovalo, až se najednou Dana celá prohnula a nedýchala. Orgasmus ji naprosto ochromil. Kunda se jí přitom stáhla na malou rouru, takže mi to stisklo ptáka, který okamžitě taky vyvrcholil.

Náš první sex byl opravdu prvotřídní. Zůstali jsme tam vedle sebe ležet a ztěžka oddechovali. Objímal jsem ji a přikryl ji svou mikinou. Ještě chvilku jsem si chtěl užívat její nahé kůže, než se budeme muset obléknout a vrátit se k ostatním. Tentokrát už ale jako pár.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt