rough sex v kostýmu uklizečky

KATEGORIE: Zralé ženy

Rough sex v kostýmu uklizečky

Autor:
Silvie S.
Publikováno:
7. 3. 2018
Přečteno:
4901x
Nastal adventní čas a s tím se kromě hezkého času čekání na Ježíška, přiblížila také nutnost úklidu. Doma to vypadalo jako po výbuchu, všude se válelo nevyprané prádlo, prach na knihách seděl jako přilepený a upatlanými okny nebylo skoro vidět ven. Byla to prostě hrůza, na celý den práce. Co jeden den, minimálně na víkend. A proto se mi do toho nechtělo a nechtělo se mi do toho stále více. Kromě toho mi bylo jasné, že to všechno zase budu muset udělat sama, protože manžel se k domácím pracím stavěl jako k „ženské záležitosti“ a měl z nich respekt stejně jako z mé menstruace. Čili je zkrátka a dobře všechny nechával na mě, jako kdyby on tu vlastně vůbec nebydlel taky.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Zpočátku jsem bojovala za to, aby přiložil ruku k dílu. Zároveň jsem bojovala se svým já, abych vůbec já něco udělala. Práce šla velmi pomalu, čím více jsem se snažila uklidit, tím větší nepořádek jsem dělala, protože abych mohla utřít police, musela jsem nejdříve všechno vyndat ven. A to se potom nevešlo dovnitř v takové podobě, v jaké to tam bylo, takže mi venku zůstávala hromada věcí, která se neustále rozrůstala a nikam nepatřila. Po čtyřech hodinách úklidu jsem mrskla hadrem o poslední kus nezastavěné podlahy a odešla se podívat do obývacího pokoje, kde můj manžel sedět v křesle, popíjel pivo a sledoval nějakou kravinu v televizi. Nejdříve jsem myslela, že ho vzteky uškrtím, ale potom mě napadalo něco mnohem lepšího.

O půl hodiny později jsem se přesunula uklidit do obýváku. Procházela jsem se s prachovkou před televizí, natahovala se na nejvyšší police a zametala a utírala prach v nejnižších poličkách a na zemi. Svůdně jsem se před manželem natahovala a provokovala ho, ale jemu trvalo všechno mnohem déle, než pochopil. Než zaregistroval, že mám na sobě převlek uklizečky, skládající se jenom z titěrné sukýnky, zpod které koukají podvazky, na nichž jsou zavěšené punčocháče, a vrchní díl je jenom tílečko sotva zakrývající mé poprsí, trvalo mu to další půl hodinu. Potom jsem ale měla jeho plnou pozornost.

Pomalu jsem přecházela po pokoji a místy uklízela, i když jenom povrchně, protože ta sexy prachovka toho moc nepobrala. Ale manžel pobral všechno okamžitě. Pohodlně se posadil do křesla a pozoroval mě. Doslova se vpíjel do každého mého pohybu, obzvlášť když se jednalo o předklon nebo záklon. Chvíli jsem dělala, že jsem si jeho lačného výrazu nevšimla, pak jsem ale předstírala, že je mi teplo. Vyšvihla jsem nohu na stůl a začala si pomalu dolů hrnout silonky. Odepnula jsem jeden podvazek, potom druhý. Punčochami jsem si přejížděla po nohách a smyslně u toho otevírala a zavírala ústa. Vyšpulila jsem na něj zadeček a pohupovala s ním přímo před jeho očima. Kalhotky jsem měla pěkně zaříznuté mezi půlkami, a když jsem se správně prohnula do kočičího hřbetu, nabídl se mu pohled i na moji vlhkou broskvičku. Naslinila jsem si prsty a přes zduřelé pysky si přejela. Měla jsem je plně červené vzrušením, což vyniklo ještě více v okamžiku, kdy jsem si přes ně začala přejíždět napnutými kalhotkami. Strčila jsem mu zadeček až do obličeje a třela se na kundičce jeho strništěm. Když mě do ní chtěl ale zakousnout, ucouvla jsem.

Udělala jsem na něj tytyty prstem a potom si ho strčila do úst. Lehce jsem si do něj kousla. Když jsem k němu stála takhle tváří v tvář, podívala jsem se na svá prsa a pořádně si je promnula v ruce. Žmoulala jsem si je v tom kostýmu, až mi vykoukla obě ven. Podívala jsem se na manžela a potom znovu na svá prsa, naslinila jsem si prsty a mnula si s nimi bradavky. Potom jsem si všimla, že v kalhotách má pořádnou bouli, a tak jsem si klekla. Prsy jsem mu přejížděla po rozkroku, aniž bych se jeho ptáka dotkla rukou. Zvedla jsem se a nechala ho, aby mi zabořil obličej mezi kozy. Prohnětla jsem si je pořádně a potom se zadečkem posadila na jeho bouli v kalhotách. Kroužila jsem na ní a vlnila se přitom jako vlnobití. Když jsem se zvedla, měl na kalhotách mokrý flek, ale těžko říct, jestli od mé vlhké kundičky nebo od svého ptáka.

A v té chvíli už to manžel nevydržel. Vyskočil z křesla jako kdyby mu bylo dvacet a silou mě přehnul přes stůl, který jsem měla před sebou. Zatímco si mě držel za krkem přitisknutou k desce stolu, vyndával si ptáka. Pak mi dal stranou kalhotky a čůráka mi narval přímo do mokrý kundy. Držel si mě za ramena a tisknul mě ke stolu, takže jsem se nemohla pohnout, když ho do mě zuřivě vrážel. Prsa se mi klouzala po stole a deska stolu mě studila do bradavek. Přesto jsem se poslušně držela hrany stolu, aby mohl manžel přirážet ještě zuřivěji. Sténala jsem jako raněné zvíře a to ho ještě více vzrušovalo. Zadeček už jsem měla celý červený od jeho přirážení, ale on stále ještě neměl dost.

Otočil si mě na záda a hned mi ho tam zase narval. Zvedla jsem nohy pořádně do vzduchu a přidržovala si je tak, aby mohl do mě až po kořen. Dívala jsem se na to, jak ve mně mizí jeho čůrák v celé své délce a jak se okolí mojí kundy leskne rozkoší. Prsa mi na hrudníku zběsile poskakovala, když mi jeho pták čvachtal v píče. Bylo to tvrdý a skvělý.

Ani se potom neptal a nacpal mi ptáka i do zadku. Tu jsem měla podstatně více staženou, než kundu, takže to docela bolelo, ale už jsem vypustila draka z klece, takže jsem teď musela poslušně držet. Ležela jsem na boku s pokrčenými koleny, tak abych měla vyšpulený zadek, který mi teď nabourával svým ptákem. Držel mě jednou rukou pořádně pod krkem, že jsem skoro nemohla dýchat a druhou za bok, aby se mu lépe přiráželo. Zadek jsem měla rudý už předtím, teď mi doslova hořel, on mě do něho ještě sem tam pořádně uhodil, až to mlasklo.

Cítila jsem ve svém análu, jak jeho pták tuhne. Měl ho tvrdýho jako kámen a to i přesto, kolik mu bylo let. Čůráka měl pořád pevnýho jako ve dvaceti. Dost to proto bolelo, když mi vymrdával řiť. Křik mísený z bolesti a slasti a taky stažený anál na něho ale bylo až dost. Cítila jsem, jak jeho pohyby zpomalují, i když v žádném případě nejsou méně tvrdé. Posledních několik výpadů proti mému zadku udělal tak prudce, že mi skoro vyrazil dech.

Potom jsem v sobě ucítila teplo, které se mi rozlévalo v zadku. Manžel se do mě udělal. Zadýchaně ode mě odstoupil s ptákem ještě od spermatu a díval se, jak ze mě zbytek jeho sperma vytéká ven. Nemohla jsem se skoro postavit, když bylo po všem, natolik mě všechno bolelo. I když jsem si potom několik dní nemohla ještě sednout, za tohle mi manžel pomohl s domácím pracemi a bez remcání.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt