rough sex

KATEGORIE: Lolitky, teen

Rough sex

Autor:
Andrea S.
Publikováno:
3. 11. 2015
Přečteno:
6916x
Už delší dobu jsem se se svým přítelem nudila. Chodili jsme spolu něco málo přes rok a moji rodiče ho doslova zbožňovali. Neustále ho k nám zvali, na večeře, na filmové večery a nechtěli zaboha pochopit, proč jsem vždycky tak otrávená. Prostě nebyla žádná možnost, jak se s ním rozejít. Chtěla jsem se ho zbavit už několikrát, ale jistým způsobem by se dalo až říct, že mi to rodiče zakázali.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

A tak jsem to vyřešila jednoduše – našla jsem si druhýho kluka. Poznala jsem se s ním na jedné párty, kde jsme si to hned rozdali. Byl to šíleně sexy sportovec, který když nehonil míč po hřišti, tak někde mrdal. Byl nenasytný a bral si mě kdykoliv chtěl a jakkoliv zrovna chtěl. A já jsem se mu nebránila. Zpočátku jsem se skoro nemohla hýbat, jak jsem z těch častých šukaček byla rozbolavělá, ale zanedlouho jsem si na to zvykla. Martinovi, mému novému milenci, nevadilo nic. Dokonce i když jsem měla měsíčky, tak mě přehnul přes stůl a buď mi to udělal do zadku, nebo si ho potom umyl, protože vždycky říkal, že správný rytíř má mít na svém meči krev.

Bohužel jsem ale Martina nemohla představit našim, protože ti pořád lpěli na ubohém Jakubovi. Scházela jsem se tedy z donucení s Jakubem, který u nás byl doslova pečený vařený, ať jsem chtěla nebo ne. Pořád mně nebo mámě nosil květiny a vůbec se snažil být hrozně pozorný, ale mně ta jeho gesta lezla doslova krkem. Když jsem se s ním milovala, bylo to takové nijaké, utahané,… Vždycky jsem koukala do stropu a čekala, až se udělá. On se pak vedle mě svalil jako brambora a pořád mi opakoval, jak mě miluje. Kundičku jsem při sexu s ním měla suchou jako troud, stačilo si ale vzpomenout na Martina a už jsem vlhla.

Jakubovi za zády jsem se tedy scházela s Martinem a užívala si zvířecího sexu a orgasmů tak silných, že jsem z nich pomalu upadala do bezvědomí. Na Jakuba jsem se snažila být hnusná, nechtěla jsem, aby k nám chodil, ale rodiče mě pořád omlouvali, že to tak nemyslím, i když jsem to tak myslela. Nechtěli slyšet, že bych se s Jakubem někdy rozešla, mysleli si, že jsme pro sebe jako stvoření a počítali s tím, že se jednou vezmeme. Z takových řečí jsem přímo pěnila, ale nezbývalo mi, než naštvaně sedět s nimi v obýváku a dívat se na pitomý romantický filmy.

Podobně to bylo taky ten večer. Rodiče pozvali Martina, aby se s námi díval už poněkolikáté na Pýchu a předsudek a on samozřejmě souhlasil. Byla jsem naštvaná, protože zrovna ten večer jsem se chtěla vypravit za Martinem a rozdat si to s ním. Byla jsem hrozně nadržená, ale věděla jsem, že i kdybych se vyspala s Jakubem, tak mi ten jeho „vanilkový sex“ stačit nebude. Potřebovala jsem to drsně a to hned teď.

Zatímco Jakub chystal s rodiči v kuchyni popcorn, byla jsem naštvaná v pokoji a na Facebooku si psala s Martinem a zoufala si, jak bych si ho ráda dala. Chvíli jsem se dokonce prstila u porna, abych tu sexuální frustraci ze sebe dostala, ale pak mě zavolali a já musela jít. Naštvaně jsem seděla u televize a dívala se na tu husičku Elizabeth Bennetovou a v duchu kvílela zlostí. Jakub se na mě usmíval a snažil se mě držet za ruku, ale když jsem mu ji vytrhla, hladil mě alespoň po stehnu.

Asi po půl hodině utrpení mi začal zvonit mobil, který jsem si nechala v pokoji. Beze slova jsem se tedy zvedla a šla tam. Ani jsem nerozsvěcela, věděla jsem, že jsem ho nechala na stole. Když jsem se po něm natáhla, najednou mi někdo zezadu dal ruku na pusu, abych nekřičela a druhou rukou mi stáhl kalhoty i s kalhotkami. Zděšeně jsem se chtěla otočit, ale nešlo to. Násilník byl příliš silný.

A tak, než jsem se nadála, měla jsem jeho tlustýho ptáka ve svojí kundičce. Po pár přírazech se mi naklonil až přímo k uchu a pošeptal mi, jestli jsem si to představovala nějak takhle. Byl to samozřejmě Martin, který vyslyšel moje tužby a přišel mě vošukat. Okamžitě jsem se uvolnila a prohnula se tak, aby přirážel hlouběji. Martinovi bylo jasné, že už křičet nebudu, a tak mi pustil ústa a chytil si mě za vlasy. Hlavu jsem měla zakloněnou tak, že jsem skoro nemohla dýchat, a Martin mě přitom silně mrdal, až se mi třásl zadeček. Zapřela jsem se o stůl, abych mu pomohla.

A najednou na dveře zaklepal Jakub, jestli jsem v pořádku, že jsem se dlouho nevracela. Martin mě nepřestával mrdat, a tak jsem mu ztěžka odpověděla, že jsem v pohodě, že mi jenom psala kamarádka, a tak jsem jí volala.

Můj hlas zněl asi opravdu divně, protože Jakub se opatrně zeptal, jestli může jít dál. Okamžitě jsem zpanikařila a Martina odstrčila. Ten se ale nedal a držel se mě jako klíště, a tak jsem i s ním došla ke dveřím a otevřela je. Jakub viděl jenom můj obličej, který se třásl tím, jak do mě Martin zezadu bušil. Řekla jsem mu, že teď nemůžu, že ta kamarádka potřebuje poradit, že je ve srabu kvůli nějakému klukovi. Já že jsem naprosto v pohodě a za chvíli, že přijdu.

Jakub se netvářil moc přesvědčeně, ale jelikož to byl hrozný naivka a hodný kluk, odkýval mi to a odešel. Martin mě přitom pořád zuřivě mrdal a dokonce i během našeho rozhovoru mi strčil tři prsty do zadečku. Kroutila jsem se pod jeho doteky slastí a sténala u toho blahem.

Martin se mnou hodil na postel tak, abych na něho špulila přes hranu postele zadeček. On se za mě postavil a svýho ptáka mi nacpal do análu. Zpočátku to bolelo, ale rychle to přestalo. Když to do mě zezadu hustil, nacpal mi do pusy skoro celou svou ruku. Pak mě zase pro změnu třískal po zadku hlava nehlava. Cítila jsem, jak mi zadeček hoří, ale bylo to tak vzrušující, že jsem nechtěla, aby přestal.

Pak si mě Martin jediným pohybem přetočil tak, abych k němu byla obličejem. Ptáka mi vrazil do pusy a mrdal mě, zatímco si držel moji hlavu v rukách. Dávila jsem se jeho velkým čůrákem a přitom si rukou hrála se svou vlhkou kundičkou. Sliny mi tekly všude kolem, ale Martinovi to bylo jedno. Nepřestával mi zajíždět penisem hluboko do krku. Tiše u toho mručel slastí.

Když se mé pusy nabažil, vrazil mi ptáka do kundičky a chytil si mě pod krkem. Přidržoval se mě a pral to do mě. Jeho pták ve mně rychle mizel a moje lasturka začala pořádně rudnout. Ztěžka se mi dýchalo, ale moje tělo naplňoval příjemný pocit. Martin mi pak přeložil nohy na sebe a šukal mě bokem. Rukama se opíral o moje boky, a zatímco mě mrdal, pleskal mě přes tvář a prsa, dokud jsem obojí neměla červené. Chtěla jsem to ještě rychleji, než to dělal, a tak jsem ho povalila na postel a obratně na něj naskočila jako na koníčka. Kroutila jsem zadkem zuřivě nahoru a dolů a on mi pomáhal, když do mě bušil zezdola. Byly jsme sladění a naše souznění dosahovalo vrcholu.

Martin vyvrcholil do mě a pak mě ještě chvíli prstil, než jsem se orgasmem nezačala zakusovat do polštáře. I tak jsem svým křikem, ale upoutala něčí pozornost, protože někdo znovu zaklepal na dveře. Byla to máma a ptala se, kde jsem, že teď je moje oblíbená scéna. S nespokojeným zamručením jsem jí odpověděla, že hned jdu, že jsem si na chvíli lehla, protože mě rozbolela hlava. Martin se rychle sbalil a odešel, a já se chtě nechtě musela vrátit k Elizabeth Bennetové a romantickému Jakubovi, který už na mě čekal s miskou popcornu.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt